حستبلیغ گوگل در google trends

[ad_1]

گرایش های گوگل نشان می دهد جستجو برای ‘google adsense’ در حال افزایش است روز به روز. برنامه حستبلیغ گوگل از این رو ثابت کرد که این پول های غول پیکر در دنیای اینترنت است. اکثر این جستجو است از کشور ویتنام است. اندونزی و فیلیپین می آید بعد به بالا query کشور ویتنام است. هند قرار داده شده در 6 موقعیت در جستجوی “گوگل حستبلیغ”. اما ایالات متحده آمریکا و انگلستان هستند ذکر شده در 10 موقعیت در جستجوی حستبلیغ پول ساخت برنامه. در واقع اکثر کاربران اینترنت است از ایالات متحده آمریکا و انگلستان است. اما در مورد حستبلیغ گوگل جستجو آنها حرکت رو به عقب. این نکته مهمی است برای کسانی که در جستجوی گوگل اسرار.

کولا Lampur شهرستان در مالزی می آید برای اولین بار در شکار از گوگل حستبلیغ. دوم موقعیت است که از فلوریدا ایالات متحده آمریکا است. هنگامی که در مقایسه با کشور عاقلانه و شهرستان حکیم ما می توانید ببینید که بسیاری از شکارچیان از گوگل AdSense می آید از ایالات متحده, اما ایالات متحده آمریکا است ذکر شده در 10 کشور جهان است.

Google trends بر اساس زبان نشان می دهد که بسیاری از جستجوگران “حستبلیغ گوگل” از مالزی زبان. زبان انگلیسی قرار داده شده پس از رومانیایی. [Please note that “google adsense” is one of the high paying keywords. I mean creating a website on “google adsense” is an easy method to get money by showing Google ads.]

به هر حال Google trends به ما می دهد بینش به جستجو رفتارهای میان شهرها و کشورهای مختلف. کسی که می خواهد به پیاده سازی گوگل حستبلیغ موفقیت نیاز به مطالعه Google trends در حستبلیغ گوگل جستجو کنید. پس از آن او خواهد بود قادر به کشف مزایای استفاده از حستبلیغ گوگل به راحتی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *