حستبلیغ-ble یا “هنر تبلیغ بدون تبلیغ”

[ad_1]

هی یک دقیقه صبر کنید. شما نمی توانید پرهای بر روی صفحه است. هیچ مشکلی. علاوه بر این شما نمی توانید به کسی بگویم که شما یک تبلیغ از گوگل در صفحه. شما نمی توانید در مورد آن ارسال نقطه به نقطه آن و یا به کسی که به روی آن کلیک کنید

همچنین به یاد داشته باشید که شما مجاز به ایجاد یک ترافیک کشیدن صفحه با هیچ راه دیگری برای ترک آن را در کنار تبلیغ. شما باید لینک های بیشتر در صفحه (در حال حاضر چه خواهد کسی متوجه آن؟).

پس چگونه می تواند به شما کمک کند تا خود را بر نرخ تبدیل?

1. قرار دادن. پنهان نمی آگهی خود را. قرار دادن تبلیغ به سمت چپ و یا در جایی در نزدیکی بالا به اطمینان حاصل شود که شما با دیدن آن و بدون هر گونه پیمایش.

2. رنگ. متعددی وجود دارد که مدارس هر یک از کشیدن راه خود را. یک راه این است که در مقابل این آگهی تا آنجا که ممکن است (اما هنوز هم ممکن است به آن را بخوانید). دوم به ترکیب در آگهی با سایت خود را به عنوان آنجا که ممکن است.

بر نرخ تبدیل

مردم می گویند که با یک کلیک از طریق 5-10% بسیار خوب است در حالی که دیگران خوشحال هستند با 3-5 ٪ است. من صفحات رسیدن به 30 درصد از طریق کلیک کنید و آنها را به چند محصول و لینک های وابسته به علاوه کپی فروش برای محصولات.

نحوه دریافت که بالا کلیک کنید throughs?

من راز سلاح در تلاش است برای ایجاد صفحات وب به عنوان دوست داشتنی به عنوان امکان پذیر است برای گوگل.

من پیدا کرده اند که رتبه بندی بهتر در عبارت جستجوی خود را (برای یک صفحه) در گوگل را افزایش می دهد از طریق کلیک کنید. نه به این دلیل که شما می توانید برخی از راز جایزه یا امتیاز اضافی (با توجه به کسانی که می دانند که هیچ ارتباط بین موتور جستجوی Google حستبلیغ).

اما من باور دارم که اگر در موتور جستجوی گوگل رتبه شما بالا و سپس شما را به ایجاد یک صفحه وب است که گوگل می داند بسیار خوبی است. هنگامی که آگهی حستبلیغ قرار داده شده است و گوگل اسکن صفحه خود را برای تعیین محتوای تبلیغات برای نشان دادن آن را نیز پیدا خواهد کرد صفحه روشن و قابل فهم و به عنوان یک نتیجه انتخاب بسیار تبلیغات هدفمند.

این همه boils پایین به استفاده از صفحه, تگ های مطالب, هدر و شبیه به تمرکز بسیار باریک عبارت جستجو. مردم در آینده پس از پیدا کردن صفحه وب در موتور جستجو (و پس از خواندن عنوان و توضیحات) در واقع پیدا کردن دقیقا همان چیزی است که در آن به دنبال. علاوه بر این تبلیغات نشان دادن دقیقا در منطقه که در آن آنها به دنبال بکشد بالاتر نرخ کلیک و سپس نشان دادن تبلیغات برای کسی که به دنبال پس از ورود از نادرست یا گمراه کننده لینک.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *