خدمات SEO قیمت گذاری – چقدر شما مجبور به پرداخت برای جستجوگرها?

[ad_1]

مقدمه به خدمات جستجوگرها قیمت

در حمایت از هر گونه معامله کسب و کار و یا خرید آن است که بسیار واقع بینانه است که شما باید تنها به صرف پول خود را هنگامی که شما احساس می کنید راحت. و منطقه راحتی خود متفاوت بوده و در بسیاری از وابستگی مانند این که چگونه به خوبی شما می دانید در مورد کسب و کار و بازاریابی خود به خصوص بازاریابی اینترنتی و بهینه خدمات ، کیفیت خدمات جستجوگرها است که ترکیبی از برآورد مدت زمان فداکاری و تلاش استراتژی, تکنیک, روش مهارت و تجربه است. واقعیت این است که به طور کلی آن را's سخت کار می کنند اما نمی't مفهوم را میرسانند که آن را's بیش از حد آسان است.

ضرورت خدمات SEO

خدمات جستجوگرها به طور کلی می تواند کمک به کسب و کار خود را به رشد سریع تر از هر رسانه و یا روش. به عنوان در گوگل, استراتژی کسب و کار است که استفاده از وب هستند احتمال بیشتری برای رشد سریع تر از هر کسب و کار دیگر است که به't. در واقع SEO یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است که کمک خواهد کرد که کسب و کار شما با استفاده از این وب سایت به طور موثر تر و کارآمد و بازگشت بیشتر از مبلغ سرمایه گذاری خود را آنلاین.

خودتان را واقع بینانه بودجه بازاریابی و هدف

Don't فکر می کنم شما خواهد پرداخت 100 دلار و یک شبه شما را به هزاران نفر. به جای ایجاد یک منطقی بودجه با توجه به استراتژی بازاریابی رقابتی در محیط های صنعتی پروژه طرح و به طول زمان. آن است که برای همیشه لطفا برای “ارزان تر از همیشه به معنای بهتر نیست” .

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات SEO & مهندسین نخواهد بود اما به خوبی به ارزش در هر دلار صرف شده است. در مورد دیگر بازاریابی و تبلیغات سیستم عامل مانند پخش تلویزیونی, تبلیغات, چاپ, تبلیغات, بزرگ نشان می دهد تجارت و یا نمایشگاه غرفه تبلیغات و…. بهینه سازی موتور جستجو یکی از کارآمد ترین و قابل اعتماد روش برای توسعه کسب و کار شما. قیمت خدمات SEO در بین $ 4,999 به $ 24,999 (متفاوت در محل) است که به مراتب مقرون به صرفه تر و ارزان تر از دیگر بازاریابی و تبلیغات سیستم عامل است. در حال حاضر از آن بیرون می آید در موقعیت های بالا در هر گام زمانی که آن را نسبت به دیگر سیستم عامل های تبلیغاتی.

SEO پرداخت مدل

اگر کسب و کار شما آنلاین ترافیک بر اساس شما باید پول بیشتر برای موتور های جستجو بهینه سازی برای بدست آوردن سود بیشتر; چه مقدار شما پرداخت برای خدمات SEO و به این نقطه وجود دارد سه مدل قیمت گذاری به عنوان برای خرید این خدمات است که در زیر نشان داده شده است:

• مشاوره ساعتی

• * * * پروژه-قیمت گذاری بر اساس

• * * * ماهانه نگهدارنده

خدمات جستجوگرها در هر ساعت

ساعت بر اساس خدمات جستجوگرها ترین تحسین قیمت گذاری طرح. شما می توانید پرداخت به شرکت در جستجوگرها و یا مشاور در یک نرخ ثابت است که می رود از 19.99 $ برای $ 199.99 در هر ساعت و بستگی به تعدادی از عوامل از جمله منطقه اندازه شرکت تبلیغات و غیره.

خدمات جستجوگرها در هر پروژه

این پروژه با هزینه یکسان به خدمات قرارداد با چند استثنا که آنها پروژه های سفارشی ایجاد شده به ویژه برای مشتری اما قیمت گذاری متفاوت مطابق با پروژه. به طور کلی وجود دارد 30-40% پیش پرداخت و بقیه در از پیش تعریف شده و نقاط عطف. این روش بهتر است در موارد که در آن شما در واقع هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از ساعت های مورد نیاز برای کار داده می شود و آن نیز ترجیح داده شده برای بودجه بندی اهداف.

ماهانه و خدمات

موفق ترین و محبوب مبارزات جستجوگرها نیست بزرگنمایی بیش از یک ماه و شما باید در توافق یک هزینه ماهانه. مکرر ماهانه محدوده از $ 499.99 دلار 1499.99. در این مدل مشتریان پرداخت هزینه تعیین شده برای هر ماه در یک گروه از خدمات. این رایج ترین مدل پرداخت به دلیل آن را فراهم می کند بزرگترین بازگشت سرمایه گذاری (ROI). ماهانه نگهدارنده برنامه ریزی معمولا شامل به طور منظم با تجزیه و تحلیل گزارش در سایت بهبود محتوای منتشر شده در مطبوعات, ساخت لینک, تحقیق کلمه کلیدی و بهینه سازی و غیره.

شرکت خدمات

شرکت در حال حاضر رو به رشد سازمان برای بازاریابی اینترنتی و بهینه خدمات. مانند سایر جستجوگرها آژانس همچنین با استفاده از همه این پرداخت مدل با قیمت مقرون به صرفه که در آن رضایت مشتری اولین اولویت است.

در پایان

در آخر می توان گفت خدمات جستجوگرها است که یک سرویس گران قیمت. اگر شما را به حساب مزایای آن و بالا و بازگشت سرمایه آن روشن خواهد بود قیمت ها بیش از حد نیست و اساسا آن متفاوت است به دلایل مختلف.

[ad_2]

Source by MA Zaman

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *