خلاصه کتاب – جریانهای چندگانه درآمد از اینترنت – نوشته شده توسط رابرت آلن

[ad_1]

رابرت آلن یک نویسنده موفق و گذار. او چندین کتاب نوشته شده است که منتشر شده و بررسی در حال حاضر در موفقیت و پیشرفت است. این کتاب در حال حاضر 5 سال است که باستان در سال های اینترنت. بنابراین من بررسی خواهد شد یک بخش را به نکات تاریخ در اینترنت استراتژی برای ساخت پول است.

چرا این مهم است ؟ من درک می کنم که من درخواست شما را به صرف 6 دقیقه با من در این فیلم و پس از آن به طور بالقوه یک زن و شوهر از ساعت خواندن این کتاب. بنابراین محتوا است به ارزش آن می شود. با که گفت, مطالب در این کتاب به خوبی به ارزش زمان است. سال پیش یک مرد متاهل می تواند کار و حمایت از خانواده است. این کشور تا به حال چه نامیده می شد وسط کلاس. سپس ما نقل مکان کرد و به “دینک” عصر دوگانه است که درآمد بدون بچه ها. بنابراین زن و شوهر هر دو کار به پایان می رسد دیدار. امروز شما باید زن و شوهر هر دو شاغل و خانواده ها هنوز هم غرق در بدهی و رنج می برند از مشکلات. ایجاد جریانهای چندگانه درآمد انفعالی بسیار مهم است اگر شما می خواهید برای دریافت از مسابقه موش و ارائه برای خانواده خود را. بر خلاف باور عموم این به کار را ندارد و تمرکز. به طور معمول وقتی شما می شنوید در مورد موفقیت یک شبه آنها هرگز به شما بگویم در مورد 10 سال قبل آنها صرف کون لگد.

ایجاد جریانهای چندگانه درآمد زمان طول می کشد اما هنگامی که شما شروع به انجام این کار شما دیدن قدرت منفعل پول و ترکیبات. سرمایه گذاران مانند رابرت آلن و رابرت Kiyosaki را به طور معمول انجام می شود این کار را با اجاره املاک و مستغلات. رابرت آلن پیشگام میلیارد دلار بدون پول پایین بازار املاک و مستغلات. به نظر فروتن من من فکر می کنم اینترنت ارائه می دهد بسیار بیشتر صعودی فرصت با خطر کمتر. اگر هر چیزی شما می توانید شروع به ساختمان از جریان نقدی ماهانه از اینترنت و پارک آن را در جریان نقدی املاک و مستغلات. این روش شما را ثروتمند خواهد ساخت اگر شما در زمان.

من از طرفداران بزرگ از three stooges. این مورد چون من ظرفیت روانی متناسب با آنان است. سوال می شود پس چگونه ما شروع به ساختن پول در اینترنت ؟ من شما را نجات دهد صدها ساعت و هزاران دلار با یک کلمه – محتوا. نه صرف پول در ترافیک نرم افزار تبلیغات گوگل و یا هر چیز دیگری تا زمانی که شما را در درک که محتوا پادشاه است. دلیل این عوامل شناخته شده برای بیش از 70 سال است که به دلیل محتوای خود را. مطالب خوب همچنان ادامه دارد.

به اندازه کافی با مسائل باطنی در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید در حال حاضر به غوطه ور در پول ساختن در اینترنت.

1. محتوا – همه منحصر به فرد و شما نیاز به شروع وجود دارد. اگر شما اشتیاق برای یک ورزش خاص, سرگرمی و یا حیوان و سپس شروع وجود دارد. شروع ذهن آزادسازی همه چیز شما می دانید که در مورد چیز خاص است. یک ذهن کمپرسی است که در آن شما را به یک ورق کاغذ و مداد و فقط شروع به نوشتن کلماتی که به ذهن می آیند در مورد موضوع خاص خود را. نگران نباشید در مورد سازمان است. که بعدا خواهد آمد.

2. تحقیق – در حال حاضر ما می خواهم به انجام برخی تحقیقات. این است که چرا اینترنت خیلی قوی است. در روز هنگامی که شما می خواستم به فروش چیزی شما را مجبور به برقراری تماس های روی درها و ارسال mailers. امروز چشم انداز قیف است که در حال حاضر خارج وجود دارد و همه شما باید انجام دهید این است که با استفاده از گوگل شروع به ضربه زدن به آن است. شما می توانید با استفاده از Google AdWords ابزار. به سادگی “گوگل” لغات و شما می توانید در وب سایت ها و یا شرایط و ببینید که چگونه بسیاری از مردم به دنبال این موضوع است. این است که بسیار قوی است چرا که اگر مطالب شما خوب است و میلیون ها نفر از جستجوهای اتفاق می افتد در هر ماه پس از آن شما در راه خود را به ایجاد یک جریان درآمد.

3. فهرست ساختمان – لیست خود را بسیار مهم است و که در آن پول است. آیا خرید یک لیست از ایمیل های از کارگزاران. نمی دادن. سعی نکنید به راه آسان را در این. برای ساخت یک لیست خوب زمان می برد اما اگر شما را به تهیه کردن لیست با محتوای خوب و سپس آن را به شما پرداخت بازگشت از 10 برابر شده است. شما می خواهید به جمع آوری زیر پس از شروع به نوشتن مقالات کوتاه در مورد موضوع خود را و شروع به ارسال آنها را به سایت های مقاله. سایت های مانند EzineArticles رایگان مقاله از سایت های است که کمک خواهد کرد که شما ایجاد ترافیک به سایت شما است. شما می توانید ایجاد یک مقاله و ارائه آن به چند مقاله رایگان سایت. نگاه کردن مقاله بازاریابی برای جزئیات بیشتر.

4. رسانه های اجتماعی – ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی بسیار مهم است برای ایجاد و کمک به نسل درآمد خود را. Facebook, LinkedIn و توییتر بزرگ مکان برای شروع است. هماهنگ کردن همه این چیزها و ترافیک خود را خواهد ساخت.

پس از شما باید برخی از مطالب و انجام تحقیقات بازار خود را, شما نیاز به دانستن در پایان بازی. چگونه این بود پولی ؟

1. رایگان جزئی E-book – شما می توانید نوشتن یک کتاب الکترونیکی در مورد موضوع خود و به دور چند فصل اول رایگان و هزینه برای کل کتاب. تصور کنید فروش $2.95 e-book و ارائه آن را به یک لیست از 200 ، 000 نفر است. اگر شما یک 5% نرخ فروش و سپس شما فقط ساخته شده $29,500. وجود قدرت در اعداد کوچک. مک دونالد یک میلیارد دلار فروش کسب و کار 99 درصد مسائل است.

2. وابستگان – آیا شما می دانید که شما لازم نیست که برای فروش, جمع آوری, بسته, کشتی و یا هر چیزی ؟ یکی از بزرگترین و مورد اعتماد ترین سهامداران است Amazon.com. دیگران وجود دارد مانند Clickbank و کمیسیون اتصال است که شما می توانید به عنوان به خوبی. شما لینک ساده به محصول یا خدمات و به عنوان مردم خرید شما دریافت می کنید پرداخت می شود.

3. تبلیغات گوگل و یوتیوب به شما پرداخت برای تبلیغات در سایت خود. چقدر سرد است ؟ وقتی که شما تماشای فیلم های یوتیوب و با کلیک بر روی جاسازی شده آگهی خالق تصویری پرداخت می شود. شما می توانید بشنوید پول رفتن به حساب خود را به عنوان شما خواب ؟

4. نرم افزار موبایل – برنامه های کاربردی موبایل در حال یک فرصت بزرگ است. من پاهای من در این در حال حاضر و به اشتراک گذاری این موفقیت به عنوان من. اگر شما فکر می کنم در مورد آیفون و اپل, گوشی های آندروید و قرص, اندازه مطلق از فرصت عظیم است.

همه چیزهایی که من داشتند حرف زدند در مورد امروز به رایگان انجام دهد. هنگامی که شما شروع به پمپاژ همراه و ساختمان پس از آن وجود دارد ارزان قیمت پرداخت شده برای خدمات مانند ترافیک چشمه اب گرم ، IContact و کلید واژه های جاسوسی که به شما کمک کند در تلاش خود را برای اینترنت جریانهای درآمد. شما نیاز به سرمایه گذاری در یک وب سایت و طراحی کار می کنند. ارزان وجود دارد outsourcers است که می تواند به شما کمک کند با این. به یاد داشته باشید که شما نیاز به اجرای این کار به عنوان یک کسب و کار و تعیین اهداف واقع بینانه برای خودتان. اگر شما در یک موقعیت است که شما شغل خود را از نفرت و سپس تنظیم یک هدف برای یک سال به ترک. در آن زمان کار بر روی محتوای سایت و بازاریابی و لیست فعالیت های ساختمانی. اگر شما خود را یک سال پس از آن شما پول را.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است. یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب این است که محتوا پادشاه است. مردم می خواهند محتوای خوب. عشق مردم به خرید و نفرت به فروش می رسد هنگامی که شما مطالب خوب و سپس آنها را دوست دارم به شما برای آن پرداخت.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *