خود را کلاه سفید حستبلیغ برنامه عمل

[ad_1]

ایجاد درآمد با گوگل حستبلیغ همیشه شروع می شود با یک طرح. به عنوان یک ماده در واقع هر چیزی که شما را به پول آنلاین نیاز به شروع به برنامه ریزی. در این مقاله من به شما گام به گام برنامه عمل است که اجازه خواهد داد که شما برای ایجاد طرح خود را برای کسب درآمد با حستبلیغ گوگل با استفاده از تکنیک های کلاه سفید.

اولین و مهمترین, شما شروع به هر چیزی شما را در مورد پول با حستبلیغ گوگل توسط تصمیم گیری بر یک تو رفتگی در دیوار و انجام تحقیقات کلمه کلیدی که برای یک تو رفتگی در دیوار. این است آنچه شما می خواهید استفاده کنید برای ایجاد سایت خود را که در اطراف شما قرار داده و خود را از تبلیغات حستبلیغ گوگل ، چندین نرم افزار و برنامه های در دسترس آنلاین است که شما را در انجام تحقیقات کلمه کلیدی فوق العاده آسان است.

هنگامی که شما همه از کلمات کلیدی خود را, شما پس از آن نیاز به ایجاد محتوا بر اساس کلمات کلیدی خود را. این محتوا استفاده می شود برای محتوای سایت خود را. من به شدت توصیه که شما برون سپاری مطالب خود را ایجاد. شما می توانید پیدا کردن مردم برای ایجاد مطالب خود را برای شما در یکی از هر یک از بسیاری از سایت های مستقل آنلاین. ایجاد محتوا است از یک کار خسته کننده و در دراز مدت خواهد شد صرفه جویی در زمان و پول شما.

در حال حاضر شما کلمات کلیدی خود را و مطالب خود را از آن زمان شروع به ساخت سایت خود را. اگر شما یک “حساس” نوع شخص شما می توانید خود را ساخت سایت. اگر نه وجود دارد بسیاری از رایگان و پرداخت می شود قالب هایی که شما می توانید جستجو آنلاین. شما حتی می توانید با رفتن به سایت های مستقل آنلاین و پیدا کردن افرادی که طراحی قالب را برای شما در یک هزینه بسیار کم. در واقع ساخت سایت خود را سخت ترین بخش از همه و این شاید چیز دیگری شما می خواهید به برون سپاری.

خوب سایت شما ساخته شده است, اما این تنها نیمی از کار است. بقیه کار را در گرفتن ترافیک به سایت خود ، وجود دارد بسیاری از تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید برای دریافت ترافیک به سایت شما است. من شخصا استفاده از بازاریابی مقاله است. معنی من نوشتن (یا استخدام افراد برای نوشتن) مقالات و ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله.

هنگامی که شما یک مقاله نوشته اضافه کردن یک جعبه منابع مانند یکی در پایین این سایت و قرار دادن لینک به سایت شما در آن است. با انجام این کار و ارسال مقاله خود را به دایرکتوری ها مقاله شما در حال انجام دو چیز است. شما دریافت ترافیک به سایت خود را از هر کسی که بار خوانده شده مقاله خود را و به شما امکان گرفتن بک لینک به سایت خود ، بیشتر بک لینک ها شما باید مهم تر از موتورهای جستجو فکر می کنم سایت خود را و شما خواهد شد پاداش با رتبه بندی شما در بالای لیست خود را.

که واقعا همه به آن وجود دارد. در حال حاضر این فقط یک استخوان لخت طرح اقدام, اما آن را بیش از شما برای شروع در مسیر درست برای ایجاد یک درآمد با حستبلیغ گوگل با استفاده از تکنیک های کلاه سفید. تحقیقات آنچه شما آموخته ام و خود را ایجاد برنامه عمل برای شروع درآمد خود را با گوگل حستبلیغ.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *