خوراک آر اس اس – Really Simple Syndication – خدمات SEO

[ad_1]

آر اس اس مخفف Really Simple Syndication و همچنین گاهی اوقات خلاصه غنی سایت. کلمه پیوند نشان می دهد که محتوا که ممکن است در فرم از وبلاگ ها, مقالات, اخبار, صوتی و یا فیلم ها ارسال شده است به چندین گیرنده در قالب فرمت های خوراک وب سایت. آر اس اس سند, در واقع نام یک فید یا خوراک وب. مانند این است که پیوند مقاله که در همین مقاله ارائه شده است به چندین دایرکتوری ها مقاله برای انتشار.

دیگر آن فرم کامل خلاصه غنی سایت نشان می دهد که معمولا خوراک ارائه شده است در قالب یک خلاصه متن. کل فرایند از ارسال مطالب می گیرد به صورت خودکار. معمولا محتوای وب سایت و یا وبلاگ در حال به روز نگه داشتن مطالب تازه و به روز, بنابراین به عنوان به زودی به عنوان محتوای به روز شده است به آن می رسد مخاطب فورا. گاهی اوقات برخی از مشترکان به خوراک RSS مشتاقانه منتظر آخرین به روز رسانی در سوله; آنها آن را بلافاصله و بدون نیاز به پاسخ به سوالات در مورد آن.

آر اس اس خوردها را می توان به عنوان خوانده شده با کمک از یک نوع خاص از نرم افزار به نام آر اس اس خوان feed reader یا خبرخوان. RSS reader خوانده می شود از طریق دسکتاپ و یا دستگاه های تلفن همراه. اطلاعات منتشر شده از طریق یک استاندارد XML فرمت فایل می باشد و می تواند از طریق خواندن چند برنامه های مختلف.

هر فرد می توانید شروع به اشتراک آر اس اس با وارد کردن آدرس خوراک, خوراک خوان یا فقط با کلیک کردن بر روی آیکون آر اس اس در مرورگر که شروع می شود به اشتراک روند درخواست برای خود نام و آدرس ایمیل. آر اس اس خوان چک نگه می دارد در به روز رسانی در محتوای مشترک توسط کاربر فراهم می کند یک رابط برای مانیتور و خواندن فیدهای.

چندین مزایای استفاده از آر اس اس خوردها هم برای سازندگان محتوا و همچنین مشترکین.

سازندگان محتوا می توانید به اشتراک گذاری محتوای خود را آنلاین با هزاران نفر از مشترکان تقریبا رایگان از هزینه. هنگامی که شما ایجاد می کنید مطالب خود را, آن است که به طور خودکار پخش به مشترکان است. مانند این است که مقالات آن شما نیاز به ارسال دستی به نمرات از دایرکتوری ها مقاله. کل فرآیند بسیار خسته کننده خسته کننده و وقت گیر است.

این یک راه هوشمندانه برای گرفتن لینک به وب سایت خود را و ترویج محصولات و خدمات خود را. آر اس اس خوردها هستند بنابراین بسیار پلت فرم مفید برای بهینه سازی موتور جستجو وب سایت خود را.

هیچ سایت می توانید زنده ماندن در سناریوی حال حاضر اگر محتوا در آن است که اغلب به روز شده به نگه دارید تا با بار. اغلب مدیران خوب هستند در ایجاد محتوا. استخدام شبح نویسندگان ثابت می کند و پرهزینه است. بهترین راه برای آنها را از این رو است که برای مشترک شدن در آر اس اس خوردها از تو رفتگی در دیوار سایت های خود را. آنها می توانند مطالب را به صورت منظم.

اگر تبلیغات حستبلیغ منبع اصلی درآمد خود را از سایت آر اس اس خوردها در می آیند به عنوان مزیت. شما می توانید مطالب مربوط به موضوع سایت خود را به صورت منظم. گوگل نگه می دارد و كاركرد تبلیغات حستبلیغ در حالی که شما همچنان به پول.

اگر شما در حال اجرا یک وبلاگ آنلاین, مجله, عضویت در خبرنامه و یا یک روزنامه شما لازم نیست به اجرا پس از نویسندگان برای نوشتن مطالب برای شما. شما فقط نیاز به اشتراک آر مختلف در ارتباط با محتوای سایت خود را.

شما می توانید اطلاع از تازه واردان در مراکز خرید و یا فروشگاه خود را انتخاب کنید. شما لازم نیست برای ورود به وب سایت فروشگاه و یا مرکز خرید. شما همچنین می توانید دریافت هشدار آب و هوا و اخبار در مورد دیگر تغییر شرایط آب و هوایی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *