درباره و تاریخچه برند مای

شرکت Arian Kimia Tech در سال 2003 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تأسیس شد. فعالیت اصلی شرکت آرین کیمیا تاک تولید ، نمایندگی محصولات مای سایت اصلی فروش و توزیع محصولات مراقبت از پوست و مو ، لوازم آرایشی ، عطر و همچنین داروها است. محصولات مای با استفاده از مواد اولیه توصیه شده از شرکت آلمانی Cal & Co در مدرن ترین کارخانه آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه (Arian Kimia Tech) در کشور عزیزمان ایران نمایندگی محصولات مای و با استانداردهای بین المللی متولد شده است.
استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO 22716 فقط نمونه هایی از کنترل کیفی و کیفی محصولات مارک Arian Kimia Tak و Mai هستند. نمایندگی محصولات مای حفظ سلامتی و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان مهمترین ماموریت برند مای است. برند مای سعی کرده است تا با افزایش تولید و ایجاد محصولات متنوعی در جهت نمایندگی محصولات مای رفع نیازهای متغیر جامعه ، در جهت ارتقاء سلامت و زیبایی جامعه ایرانی گام بردارد.
براساس آخرین آمار ، شرکت مای مای از نظر حجم بازار و فروش لوازم آرایشی بزرگترین برند خاورمیانه است. همچنین براساس گزارش یورو مانیتور ، شرکت آرایشی آرین کیمیا ، تنها تولید کننده محصولات من ، به عنوان پرفروش ترین نمایندگی محصولات مای برند لوازم آرایشی در ایران معرفی شده است.

تاریخچه نام تجاری مای
شرکت آرایشی آرین کیمیا ، تنها تولید کننده محصولات من ، با شرکت آلمانی “کال و شرکت” توافق نامه همکاری امضا کرده است. نمایندگی محصولات مای در سه مرحله:

واردات محصولات به صورت عمده (حجم بالا) ، فرآیند و پر کردن در ایران ، تولید تحت لیسانس محصولات در ایران و واردات محصول نهایی به ایران فعالیت خود را در زمینه بهداشت پوست و مو از سال 2002 آغاز کرد.

این برند با بیش از 2،000 پرسنل متخصص نمایندگی محصولات مای و کارآمد در 4 کارخانه و مساحت 44000 متر مربع آغاز به کار کرد.

شرکت آرین کیمیا تاک مفتخر است با توزیع محصولات مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، لوازم آرایشی و عطر در سراسر ایران و صادرات به کشورهای خاورمیانه و کشورهای مشترک المنافع ، محصولات با کیفیت تضمینی نمایندگی محصولات مای را به هموطنان ایرانی ارائه دهد.
شرکت آرین کیمیا تاک یکی از موفق ترین مارک های آرایشی در ایران ، یعنی محصولات مای را از 10 سال پیش به بازار معرفی کرده است. این محصولات تحت مجوز شرکت آلمانی Kahl & co ، نیازهای مراقبت از پوست ، مو و زیبایی نمایندگی محصولات مای هموطنان ما را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برآورده می کنند. محصولات مای اغلب توسط متخصصین پوست به بیماران و علاقه مندان به زیبایی توصیه می شود. بررسی ها نشان می دهد که بیش از 4000 متخصص پوست در کشور این محصولات را تجویز می کنند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.