درک Google Adwords – قاتل راهنمایی

[ad_1]

مقاله مطالب:

برای دریافت بیشتر از گوگل Adwords برای اولین بار شما باید درک کنند که چگونه گوگل کار می کند. با در نظر گرفتن این ساده اولین گام شما می توانید به راحتی خودتان پیدا کنید در تلاش برای ایجاد سود با استفاده از Adwords گوگل. این به سادگی است چرا که گوگل می خواهد برای پاداش دادن به کاربر است که همه چیز توسط کتاب. خیلی بیشتر است که شما را در درک, گوگل, موقعیت بهتر به شما خواهد شد در.

گوگل را دوست دارد ربط:

بسیاری از تبلیغ کنندگان را فراموش کرده ام آنچه گوگل, همه چیز در مورد آنها را فراموش نکنید که گوگل یک شرکت فناوری نه یک شرکت تبلیغاتی. در واقع تنها بخش در کل گوگل شرکت که در معاملات با مشتریان پرداخت شده است AdWords بخش.

چه این به ما بگویید ؟

گوگل را دوست دارد ربط آنها همیشه و همیشه! آنها همیشه کار را برای کاربر نهایی. کاربران که جستجو با استفاده از گوگل رابط. این است که در آن تمرکز اصلی خود را است, آن را به عنوان این که کاربران گوگل را آنچه در آن است. آنها را دور را و شما باید چیزی. در واقع این تنها به این دلیل که گوگل همه چیز در مورد تجربه کاربر است که باعث می شود گوگل یک موتور جستجو است. هنگامی که یک کاربر با جستجو برای ‘ارزان خانه برای اجاره در اسکس” گوگل بهتر است به فراهم می کند که کاربر با نتایج مربوطه.

این به چه معنی برای تبلیغات AdWords خود را?

آنها را مربوط! دوباره گوگل, همه چیز در مورد ربط به این معنی که آنها خوشحال هستند به شما پاداش برای بودن مرتبط است. در گوگل AdWords ساختار گوگل شما خواهد شد پاداش با افزایش خود را از طریق نرخ کلیک (CTR) و نمره کیفیت (QS). این است که این دو عامل است که تعیین خواهد کرد که چقدر به شما پرداخت و آگهی خود موقعیت.

مناطق مهم به پوشش:

در اینجا چند چیز که شما نیاز به دانستن در مورد گوگل.

– گوگل را بررسی مبارزات انتخاباتی خود را به صورت دستی! این مهم است که بدانید چرا که گوگل باید یک مجموعه ای از دستورالعمل ها را به چه صفحه فرود خود را باید بود. اگر یکی از Google admin اعضا می آید به وب سایت خود و در می یابد که صفحه خود را فرود است در انطباق با معیارهای خود را و سپس این اثر را با کیفیت نمره.

– همه چیز را برای کاربران نهایی. یک بار دیگر این می آید و به ربط. اگر صفحه فرود خود را منطبق بر محتوای آگهی و تبلیغ خود را منطبق بر keyphrase می شود که به گوگل تایپ. پس از آن شما خواهد بود به عنوان دیده می شود بسیار مرتبط است.

در حال حاضر شما را در درک آنچه شما باید انجام دهید در اینجا چیزی است که به انجام.

– آیا ترویج هر چیزی غیر قانونی است.

– سلاح و یا خشونت

– محتوای جنسی یا فحشا

– مواد مخدر / استروئید / perscription

– قمار

– کشیدن و یا کالاهای تقلبی

– پاسخ برای آموزشی آزمون

– کلاهبرداری

– AdSense, قالب

– اهدا سایت – مگر دولت است.

روکش کردن:

– خود را از تبلیغات مرتبط با جستجو و صفحه فرود خود را مربوط به خود را AdWords تبلیغ.

– جلوگیری از داشتن حستبلیغ و تبلیغات بنر در صفحه خود را فرود.

– همه چیز را در مورد تو کاربر نهایی!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *