دریافت بهترین نتیجه را از گوگل آنالیز

[ad_1]

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل است که بسیار استفاده می شود ابزار است که به طراح وب سایت در داخل از نظر پیشرفت و ترافیک به سایت خود; به عنوان ابزار کاملا رایگان است و بسیار محبوب است. با تجزیه و تحلیل شما می توانید تجزیه و تحلیل تا پنجاه صفحات کاملا رایگان و تولید گزارش در عملکرد صفحات و یا سایت های جداگانه. نه تنها آن را به شما نشان می دهد چگونه بازدید کنندگان به سایت خود را در وهله اول اما آن را به شما یک حساب دقیق از راه آنها به کاوش در سایت هنگامی که آنها بر روی آن. و اگر که نیست به اندازه کافی تجزیه و تحلیل به شما راهنمایی در مورد چگونه به آنها را بهبود بخشد در این نمایش و همه به سادگی ثبت نام برای یک حساب Google Analytics. خوانده شده زیر برای پیدا کردن چگونه به بهترین استفاده را از این عالی و رایگان ابزار توسط گوگل است.

گوگل تجزیه و تحلیل ترافیک را می توان به طور جداگانه یا همراه با موجود خود را AdWords گوگل حساب دو مستقل هستند اما می توان با هم اجرا. شما می توانید با استفاده از این ابزار با حساب AdWords گوگل و یا اگر شما می خواهید, شما می توانید با استفاده از هر یک از این دو به طور کامل به طور مستقل. با استفاده از گوگل آنالیز در ترکیب با Google AdWords شما می توانید هر دو تجزیه و تحلیل چگونه به خوبی ترافیک به سمت سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان کدام یک از آگهی ها کشیدن در ترافیک بیشتر. با فوق العاده بالا مسابقه گزارش شما در پیدا کردن در این شما می توانید تعیین که در آن نقطه بینندگان در حال ترک سایت شما; این بسیار مهم است و داشتن دانش که به عنوان صفحات خود را محبوب ترین خواهد شد اجازه می دهد شما را به هر گونه تغییرات لازم را برای مطالب خود را به منظور جلب به بینندگان شما از دست دادن.

یکی دیگر از ویژگی های درخشان شما را پیدا خواهد کرد در تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل بسته است که در واقع اهداف صفحه. با اهداف از ویژگی های تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل شما می توانید تعیین کنید که بینندگان به سایت شما در واقع خرید از سایت ساخت این از ویژگی های جدایی ناپذیر این بسته است. در اهداف شما را ببینید ویژگی های از قبیل خرید تاييديه اجازه می دهد تا شما به راحتی ببینید که دقیقا چه کسی است خرید از سایت شما. اگر شما سر خود شرکت و سپس به عنوان مدیر به حساب شما می توانید راه اندازی حساب برای کارکنان خود را با دسترسی محدود به اطلاعات دادن به شما انعطاف پذیری بیش از دقیقا چه چیزی کارکنان خود را می توانید مشاهده و یا نه.

شما می توانید تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل در راه هر کدام شما فکر می کنم مناسب شما و علت خود بهترین وجود دارد بیش از 80 کشیدن و رها کردن ویژگی های در دسترس است که به شما نشان دهد که چگونه سایت خود را و محتوا انجام شده است. شما واقعا می تواند در تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای شما کار می کند با سازماندهی و شخصی خود را به حساب. خود را به فرد تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل حساب پس آن را با این نسخهها کار فقط برای شما انجام می شود با ورود به تنظیمات حساب شما. هنگامی که شما در داخل بخش تنظیمات حساب خود را, شما را پیدا خواهد کرد هر دو اهداف خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک نمای کلی از تمام حساب مرور محتوای حساب Google analytics شما واقعا نمی تواند هیچ ساده تر با توجه به 80 دستی کشیدن و رها کردن ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به پرش فرم در یک صفحه به دیگری در ثانیه است.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل نیز واقعا کمک دستی از ویژگی های است که شما را پیدا خواهد کرد در تنظیمات حساب کاربری خود را پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. میز کمک است مربوط به گوگل کمک مرکز است که قادر خواهد بود برای پاسخ به هر گونه سوال بیشتر که شما نمی توانید پیدا کردن پاسخ به داخل کلی صفحات راهنما, ساخت, تجزیه و تحلیل بسیار کاربر پسند ابزار حتی برای تازه کار کامپیوتر.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *