دستبندهای دوستی

تابستان ، برای مجموعه 10 و زیر ، همیشه به معنای زمان ساخت دستبندهای دوستی است. اما حتی بزرگسالان ممکن است این نوع میکرو ماکرو را به طرز شگفت انگیزی آرامش بخش و شیک بدانند. چند مورد را که ممکن است فراموش کرده باشید از آنجا که بعد از ظهرهای آن کمپانی بارانی پس از گذراندن یک ساعت دست و پا زدن بر روی دستبند یا مچ پا را برای BFF du jour خود گذراندند: هر رشته نمایانگر نواری در دستبند است. ترتیب و اتصال آنها به ترتیبی که می خواهید آنها ظاهر شوند. برای نوارهای گسترده تر ، رشته های همان رنگ را در کنار یکدیگر قرار دهید (همچنین می توانید به صورت تک رنگ بروید). شروع به کار با قطعات بسیار طولانی تر از آنچه فکر می کنید لازم خواهید بود – تمام گره زدن ها به طور قابل توجهی هر رشته را کوتاه می کنند ، و راحت تر از آنکه از ابتدا شروع به کار کنید ، متناسب سازی آن راحت تر است. برای شروع یک الگوی مورب ، کمی بیشتر از 35 اینچ را برش بزنید و یک انتها را گره بزنید تا شروع شود (یا 70 اینچ را برش بزنید ، سپس در نیمه تا کنید و یک حلقه را ببندید). برای یک شورون ، از 70 اینچ شروع کنید ، به اندازه نصف کنید و یک حلقه را ببندید.

 

برای ایده های بیشتر ، کل مجموعه دستبندهای دست ساز ما را دنبال کنید.

مواد
نخ ، نخ یا نخ گلدوزی (تصویر: موضوعات ابریشمی ، پنبه ، و پارچه های کتانی ، annieandco.com)

قیچی

نوار (یا سنجاق ایمنی)

قدم ها
الگوی مورب (تماشای ویدیوی چگونه به فیلم)
رشته های لنگر با نوار یا پین. حلقه رشته 1 را در اطراف رشته 2 همانطور که در بالا نشان داده شده است ، به سمت بالا بکشید. تکرار. برای ایجاد 2 گره در رشته های 3 ، 4 ، 5 و 6 از رشته 1 استفاده کنید. رشته 2 در انتها خواهد بود. فرآیند را با هر 5 رشته باقی مانده تکرار کنید.

خرید دستبند

الگوی شورون (تماشای ویدیوی چگونه به فیلم)
رشته ها را حلقه بزنید و آنها را مرتب کنید تا رنگ ها از یکدیگر آینه شوند. از سمت چپ شروع کنید ، دستورالعمل های الگوی مورب ، سمت چپ ، برای نیمی از رشته ها را دنبال کنید. از سمت راست تکرار کنید. 2 رشته را در وسط قرار دهید. برای ردیف بعدی تکرار کنید.

پله چینی (تماشای ویدیوی چگونه به فیلم)
انتهای شل را با حلقه زدن یک رشته (که باید خیلی طولانی تر از سایرین باشد – در صورت لزوم) به سایر رشته ها یا گروه رشته ها اضافه کنید ، گره را به سمت بالا بکشید. تکرار. همانطور که الگوی مارپیچ ظاهر می شود ، در صورت لزوم دستبند تغییر مکان ، بنابراین باز هم گره می زنید. برای ساختن یک نوار گرد چهار رشته (همانطور که در اینجا نشان داده شده است) ، به مرحله بعدی ادامه دهید.

چهار تخته چهار لایه
چهار رشته ترتیب دهید تا دو دست در هر دست داشته باشید.

رشته 4 را در پشت رشته 3 بیاورید. آن را بین رشته های 1 و 2 و سپس به سمت راست بکشید.

رشته 1 را در پشت رشته 2 بیاورید. آن را بین رشته های 4 و 3 و سپس به سمت چپ بکشید.

این روند را تکرار کنید ، و بیرونی ترین رشته ها را متناوب کنید ، تا زمانی که بند به طول مطلوب برسد. گره به پایان برسد.

از همکاران ما

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.