راهنمایی برای دریافت حساب حستبلیغ گوگل خود نرم افزار مورد تایید سریع

[ad_1]

شما در حال آماده سازی سایت خود را مشاهده کنید برای حستبلیغ گوگل حساب تایید ؟ سپس شما نیاز به برخی از توجه به وب سایت خود را قبل از ارسال آن. ممکن است مدیران جدید تمایل به انجام برخی از اشتباهات است که به نوبه خود می تواند خود را حستبلیغ برنامه حساب بودن را رد کرد. قبل از شما ثبت نام به گوگل حستبلیغ, مطمئن شوید که شما باید پرداخت توجه به موضوعات ذکر شده در زیر.

خوب محتوای وب سایت

هر زمان که شما در حال ارسال برای حستبلیغ گوگل حساب مطمئن شوید که وب سایت شما باید محتوای با کیفیت خوب. بازدید کنندگان به وب سایت خود را به سایت شما می آید زیرا آنها می تواند پیدا کردن خوب خواندن مواد. این چیزی است که همه ی بازدید کنندگان به دنبال در یک وب سایت. گوگل حستبلیغ ارزیابی کارکنان بیش از حد به دنبال این جنبه. آنها به دنبال در محتوای وب سایت خود را زمانی که آنها در حال ارزیابی سایت خود ، آن را دریافت کنید!

مطمئن شوید که وب سایت شما در 15 تا 20 صفحه قبل از ارسال

قبل از ارسال سایت خود را, مطمئن شوید که سایت شما باید حداقل 15 تا 20 صفحه است. گوگل هرگز توصیه می شود حداقل تعداد صفحات مورد نیاز قبل از یک حساب کاربری خواهد شد اما از تجربه از بسیاری از مدیران جدید این است که به شدت توصیه می شود که شما باید حداقل 15 تا 20 صفحه است.

سایت آسان برای ناوبری

مطمئن شوید که در هر صفحه شما باید حداقل یک لینک است که به یک بازدید کننده به سایت اصلی که باید یک ناوبری جدول. شما نمی خواهید یک بازدید کننده به از دست رفته درون سایت خود ، این نیز خواهد شد بازدید کنندگان را آسان برای پیدا کردن اطلاعاتی که سایت خود را ارائه کردم.

راه اندازی وب سایت خود را به WORD WIDE WEB

این موضوع مهم دیگری است. مطمئن شوید که وب سایت خود را راه اندازی شده است به جهان برای اولین بار قبل از شما ارسال حستبلیغ گوگل نرم افزار. بسیاری از مدیران جدید شده اند که خود گوگل حستبلیغ برنامه قبل از آنها ساخته شده وب سایت خود را در اینترنت. البته درخواست شما رد خواهد شد چرا که سایت شما می تواند یافت نمی شود در اینترنت.

مطمئن شوید که سایت شما ندارد, VIDEO, MP3, دانلود, اخبار, گروه ها و نتایج تصویر

تمام مسائل فوق منجر به مسائل مربوط به کپی رایت و گوگل که آن را ساخته اند روشن است که آنها نمی خواهند به تصویب هر برنامه با وب سایت داشتن این مواد.

مطمئن شوید که سایت شما را شامل نمی شود و یا در مورد هر یک از موضوعات ممنوع شده توسط گوگل.

گوگل به وضوح مشخص موضوعاتی که ممنوع است. اینها هستند:

· بیش از حد ناسزا

· خشونت نژادی عدم تحمل و یا دفاع در برابر هر فرد و گروه و یا سازمان

· هک/کرک محتوا

· قاچاق مواد مخدر و متعلقات

· پورنوگرافی فیلم یا محتوای بالغ

· قمار یا کازینو-مطالب مرتبط

· تبلیغات بیش از حد

· هر محتوای دیگری که ترویج فعالیت های غیر قانونی و یا در نقض حقوق قانونی دیگران

· پاپ آپ, پاپ داند و یا خروج از ویندوز است که با دخالت ناوبری سایت, مبهم, تبلیغات گوگل, تغییر تنظیمات کاربر و یا برای محبوبیت. دیگر انواع پاپ آپ, پاپ داند و یا خروج از ویندوز ممکن است اجازه داده شود به شرطی که آنها را بیش از مجموع 5 کاربر در هر جلسه

· بیش از حد تکراری یا بی ربط کلمات کلیدی در محتوا یا کد صفحات وب

· فریبنده یا دستکاری محتوا و یا ساخت و ساز برای بهبود سایت خود را رتبه بندی موتور جستجو به عنوان مثال سایت خود را رتبه

· مشوق های (پولی یا نقطه-based) به کاربران به کلیک بر روی لینک و یا تبلیغات در حالی که بازدید از یک سایت حاوی تبلیغات

· فروش و یا ارتقاء سلاح های خاص مانند سلاح گرم و مهمات و balisongs (تلفن همراه رسیدگی پروانه چاقو) پروانه چاقو و پنجه بوکس

· فروش و یا ارتقاء آبجو یا الکل

· فروش و یا ارتقاء تنباکو یا توتون و تنباکو-محصولات مرتبط

· فروش و یا ارتقاء از داروهای تجویزی

· فروش و یا ارتقاء محصولات که کپی یا تقلید از طراح کالا

نه برچسب خود را حستبلیغ لینک

این یکی از Google مهم مورد نیاز است. نه برچسب حستبلیغ گوگل با متن خود را. گوگل به برچسب آنها را هنگامی که ads به نظر می رسد و شما باید اجازه دهید آن را به عنوان آن است. شما را تشویق به بازدید کنندگان خود را به کلیک بر روی تبلیغات با برچسب زدن آنها را در آنچه تا کنون راه. بازدید کننده باید با کلیک بر روی تبلیغات در اراده خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *