راهنمایی برای کسب درآمد از گوگل AdSense

[ad_1]

درک حستبلیغ گوگل است که اولین گام برای تولید مقدار زیادی از پول از اینترنت. حستبلیغ گوگل در حال حاضر یکی از بزرگترین برنامه های بازاریابی در حال حاضر در دسترس بر روی اینترنت و کمک کرده است تا میلیون ها نفر از بازاریابان اینترنتی که می دانم که چگونه به آن بازی های هوشمند برای به دست آوردن برخی از مقدار خوبی از پول است. در حالی که این کمک می کند تا برخی از میلیون ها نفر را حستبلیغ گوگل نیز کمک می کند تا افراد در حال اجرا در مقیاس کوچک برنامه های بازاریابی کسب درآمد اول خود را چک بسیار سریعتر از آنچه که متوسط خود را وابسته به بازاریابی مبارزات انتخاباتی می پردازد. پس چه حستبلیغ گوگل?

Google AdSense: آنچه در آن است ؟

این برنامه طراحی شده و اجرا شده توسط گوگل یکی از عظیم از صنعت فن آوری. آن است که نخست دروازه خود را به تولید درآمد حاصل از تبلیغات از طریق وب سایت خود را. مفهوم ساده است; گوگل ارائه می شود مربوط متنی و تصویر تبلیغات است که متناسب با محتوای وب سایت خود را. شما همچنین می توانید انتخاب کردن به جای یک نوار جستجو در وب است که نمایش داده خواهد شد مربوط به جستجو ads هر زمان که یک فرد بازدید کننده اجرا می شود یک جستجو از طریق وب سایت خود را. برای همه معتبر (انسان) کلیک که بر روی این تبلیغات گوگل را تولید می کند مقدار کمی از پرداخت برای شما. از این رو ترافیک بیشتر است که شما در وب کلیک بیشتر تولید می شوند. در نهایت این نتایج در مقدار بیشتری از درآمد.

در حال حاضر گوگل نیز معرفی گوگل حستبلیغ ارجاع از ویژگی های. ارجاع ویژگی اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت برای ایجاد پول اضافی به سادگی با قرار دادن دکمه گوگل ارجاع به وب سایت خود را. مفهوم بسیار ساده است و کمک کرده است تا بسیاری از مردم کسب و کار آنلاین خود را تا و در حال اجرا است.

راهنمایی برای کسب درآمد

  1. در حال حاضر گوگل تنها اجازه می دهد تا شما را به محل تا سه آگهی واحد استاندارد اندازه به صفحه وب خود را. اکثر مردم نمی استفاده از این نگه داشتن آگهی خود را واحد در یک یا دو. اگر شما می خواهید برای تولید پول از گوگل حستبلیغ, این امر می تواند عاقلانه ایده برای حداکثر کردن این آگهی واحد است.

  2. گام بعدی این است که برای حداکثر کردن لینک واحد در دسترس است. به سادگی با قرار دادن تا سه نفر از این لینک واحد در یک صفحه وب شما می تواند در نهایت به تولید مقدار قابل توجهی از افزایش برای سایت شما. محل این لینک واحد در هر صفحه!

  3. اجازه می دهد قرار دادن هدف در وب سایت شما. قرار دادن هدف به سادگی اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت شامل وب سایت خود را در مبارزات انتخاباتی خود را با استفاده از هر دو نام و یا با تمرکز به سمت یک علاقه مند است. اگر شما می خواهید را به پول خوب مطمئن شوید که شما را ترک دادن هدف به طور پیش فرض فعال.

  4. اجازه می دهد تا متن و تصاویر است. این می رود بدون گفت, اما اگر شما می خواهید برای یک مقدار خوبی از پول از حستبلیغ گوگل اجازه می دهد محتوای متنی و تصاویر مهم است. آن نیز کمک خواهد کرد که در آوردن یک افزایش قابل توجهی در درآمد خود را کلیک کنید و نرخ.

  5. موقعیت نسبی مهم است – مطمئن شوید که شما با توجه به موقعیت نسبی از تبلیغات. موقعیت نسبی یک آگهی است و مهم تر از آن به طور کلی موقعیت در صفحه: بنابراین مطمئن شوید که شما چک کنید که در آن تبلیغ قرار داده شده است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *