راهنمای بازی پابجی موبایل

چند نکته در مورد گیم پلی Pabji Mobile

چه در یک تیم و چه به تنهایی بازی کنید ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما در یادگیری نحوه ساخت تلفن همراه آورده شده است.

بهترین لباس برای شخصیت پابجی:

فکر می کنید استراتژیک ، سایه های خاموش و استتار یک مزیت تاکتیکی در پابجی است. در این بخش نکات مربوط به پابجی را آموزش خواهیم داد. بهتر است در نقشه برف ویکاندی لباس شخصیت شخصیت پابجی را با رنگی روشن تر بپوشانید. پیراهن سفید انتخاب بسیار مناسبی است. در پابجی ، اگر لباس مناسب ندارید ، روی قسمت مونتاژ نوار ضربه بزنید. ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد. اما وقتی بازی Pabji Mobile را شروع می کنید ، لباس دارید. شما توانایی ترک لباس خود در میخانه را دارید. در همان زمان ، دیگران ممکن است آن را از بین ببرند. همچنین می توانید مجموعه ای بهتر از لباس را انتخاب کنید. در حالی که منتظر شروع بازی هستید ، حدوداً یک دقیقه فرصت دارید و می توانید بعضی از لباس ها را در بالای یکی از جعبه ها یا در کنار بشکه ها قرار دهید. برای رسیدن به آنجا ، باید جهش های بزرگی را انجام دهید ، و این تقریباً دشوار است.

لحظه مناسب را برای پرش از هواپیما انتخاب کنید:

تلفن همراه حرکت هواپیما را از طریق نقشه نشان می دهد و ردیابی می کند. پایین را می بینید ، همچنین به شما نشان می دهد که چند بازیکن در هواپیما مانده اند. بنابراین می توانید یک براندازی کلی از نقشه Pabji را حذف کنید. با استفاده از این اطلاعات می توانید از مناطقی پر از بازیکنان در پابیجی جلوگیری کنید و در منطقه مناسب قرار بگیرید. شهرهای بزرگ پرش های بیشتری را به خود جلب می کنند ، بنابراین اگر می خواهید در پابیجی بمیرید به یک شهر پرش کنید.

سرعت سقوط:

در پابجی ، به محض پیاده شدن از هواپیما ، کنترل خود را فشار داده و به زمین بروید. با این حرکت سریعتر به زمین خواهید رسید. اگر در هنگام فرود ، کمی تعلل کنید ، دیگران فرود می آیند و اسلحه جمع می کنند و آماده می شوند تا شما را فدا کنند. در پابجی ، چتر نجات به صورت خودکار باز می شود و نیازی به نگرانی در مورد آن نیست. با این حال ، هر زمان که بخواهید می توانید چتر را باز کنید.

لحظه پرش

اگر از هواپیما خارج شوید ، می توانید تعداد زیادی از مردم را که در میخانه سقوط می کنند ، ببینند. اگر می خواهید به منطقه دیگری بروید ، می توانید چتر را به صورت دستی باز کنید ، از این طریق با مسیری طولانی قادر خواهید بود از طریق چتر حرکت کنید. البته این را هم باید بدانید که در حالی که از هواپیما پیاده می شوید ، دیگران اسلحه را جمع می کنند و ممکن است شما را بکشند. در اینجا یک نکته جالب در صفحه خدمات شما وجود دارد. اگر در هواپیما بمانید ، در انتهای نقشه پرتاب خواهید شد و با هرکس دیگری که پرش نکرده است فرود خواهید آمد. معمولاً افرادی که تماس با سرور و داده ها را از دست داده اند در اینجا سقوط می کنند. این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید همه آنها را بکشید و از بین ببرید و کشتارهای بسیار ساده ای را برای خود انجام دهید.

بهترین نقشه راهنما:

در Pabji ، نقشه بهترین دوست شما است ، زیرا جزئیات کامل بازی را به شما نشان می دهد. شما باید در امان باشید ، در غیر این صورت به آرامی نابود می شوید و خواهید مرد. می توانید یک نشانگر را روی نقشه قرار داده و آن را مشاهده کنید تا به شما در حرکت به یک منطقه امن کمک کند. مناطق بازی ممکن است بهبود پیدا کنند و گیر کنند ، به خصوص در مراحل پایانی هنگام امنیت منطقه خاص ، بنابراین با نقشه مواظب باشید.

از منطقه قرمز خودداری کنید. نقشه منطقه قرمز را نشان می دهد که شامل بمب گذاری می شود. اگر در یک منطقه قرمز قرار دارید ، مهم است که در اسرع وقت ترک کنید.

نارنجک:

ممکن است هنگام بازی Pabji تجهیزات بیشتری بخواهید. در این زمان نارنجک ها برداشته نمی شوند ، اگر برای قرار دادن کیسه به چیز بیشتری احتیاج دارید ، باید به بخش تنظیمات بروید. شما قادر خواهید بود هنگام کاوش و جستجوی نقشه پابجی ، آنچه را که لازم دارید جمع آوری و تهیه کنید. نارنجک های شگفت انگیز را دوست ندارید؟ بنابراین لازم است که آنها را به صورت خودکار جمع آوری کنید.

اسلحه های مناسب را بدست آورید:

اسلحه ها در پابجی مانند سلاح های واقعی عمل می کنند. اسلحه ها و تپانچه ها فقط در داخل خانه خوب کار می کنند ، اما اگر به سرعت شلیک کنید ، اسلحه های حمله ای گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

بهترین سلاح در پابجی چیست؟

خوب ، جواب کوتاه است. اگر بتوانید دوربین های 6x یا 8X پیدا کنید و آنها را با اسلحه uzi سوار کنید ، به شما کمک زیادی خواهد کرد. پیدا کردن صدا خفه کن در پابجی بسیار مفید است.

راهنمای بازی موبایل Pabji
راهنمای بازی موبایل Pabji
دوربین را پیدا کنید:

بسیاری از سلاح های موجود در Pabji با دوربین سازگار است و دوربین ها و اسکوپ ها هدف قرار دادن دشمنان را برای شما راحت تر می کنند. دوربین و دامنه هایی را که در ابتدای بازی پیدا می کنید به صورت دستی جمع کنید. می توانید آنها را به اسلحه هایی که در پابجی پیدا کرده اید متصل کنید. شما همچنین می توانید دشمن را در هر زمان نابود کنید.

کوله پشتی خود را خالی کنید:

اگر چیزهای زیادی را که لازم نیستید در یک میخانه حمل کنید ، کوله پشتی شما پر خواهد بود. این بدان معنی است که فضای کمتری برای تجهیزات مورد نیاز شما وجود خواهد داشت. برای دیدن محتوای آن ، کوله پشتی خود را ضربه بزنید. تو می توانی

منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *