راه های در مورد چگونه به افزایش وبلاگ خود را دید

[ad_1]

وقتی که می آید به کار در محدوده نویسی آن را فقط در مورد URL, اما آن را نیز شامل مطالب. موفقیت یک وبلاگ است که اندازه گیری تا حدودی توسط خود خوانندگان و این تنها می توان با افزایش ساخت یک وبلاگ بیشتر قابل مشاهده است. منطقی آن بسیار ساده است دوست من چون تمام آن طول می کشد را برای شما به اطمینان از وبلاگ خود را آنلاین دید برای موفق نسل ترافیک.

در دنیای آفلاین دید برای به دست آوردن محبوبیت را می توان با اجرای تبلیغات در رادیو و یا در ایستگاه های تلویزیونی و حتی با ارائه جزوات. حال چگونه این می تواند انجام شود آنلاین ؟ در حال حاضر به آن را ساده تر را برای شما در اینجا راه های در مورد چگونه به یک وبلاگ که قابل رویت آنلاین:

1. نشانه های اجتماعی خود را در وبلاگ ارسال لینک از نوشته های وبلاگ خود را به سایت های اجتماعی مانند Digg Delicious StumbleUpon و پینترست. این سایت های اجتماعی فیس بوک هستند قادر به توصیه وبلاگ خود به صورت آنلاین خوانندگان که علاقه مند به آنچه شما ارائه می کنند و این به نوبه خود تولید ترافیک.

2. شبکه های اجتماعی – میلیون ها نفر از افراد باید حساب خود را در سایت های شبکه های اجتماعی و این جایی است که شما می خواهم برای جلب ترافیک. ایجاد یک پروفایل برای وبلاگ خود و دعوت مردم به دنبال آن است. پیروان خود را ببینید چیزهایی که شما پست در آن مشخصات بنابراین مطمئن شوید که آن مفید هستند و لینک بازگشت به سایت وبلاگ خود را.

3. وبلاگ های دیگر – جستجو برای سایت های وبلاگ است که همان تو رفتگی در دیوار خود را و آموزنده ارائه نظرات. یک حرف مفت زن نه تنها در وبلاگ خود اما در وبلاگ های دیگر و همچنین. شما همچنین می توانید ارائه وبلاگ guestings به وبلاگ نویسان و بالعکس برای افزایش دید آنلاین.

4. فروم سایت ارسال – شما همچنین می توانید در فروم سایت و ارسال ایده های خود را و به تبع آن ایجاد وبلاگ خود را به نام. مردم وجود آمده است برای دریافت پاسخ; همه شما باید انجام دهید این است که خود را نشان می دهد حضور و ارائه پاسخ به نمایش داده شد خود را. در نتیجه کاربران انجمن می توانند خود را ‘امضا’ در هر یک از پست های خود را و این شامل لینک به وبلاگ خود را در سایت. به یاد داشته باشید که بیشتر فروم پست شما بالاتر شانس شما در به دست آوردن دید لینک برای وبلاگ و سایت.

5. دیگر سایت های وبلاگ با توجه به جمعیتی خود را – علاوه بر مرتبط وبلاگ سایت خود را آنلاین دید نیز می توان با سایت های دیگر که با توجه به شناختی خود است. به عنوان مثال اگر وبلاگ شما در مورد سفر, سپس شما همچنین می توانید در آنلاین سفر جوامع مانند مشاورین یا CouchSurfing برای افزایش حضور آنلاین. از جمله وب سایت های ایجاد نام تجاری خود را آنلاین و شما ممکن است بخواهید برای پیوستن به ارابه موسیقی هنگامی که شما را در خود ‘دایره’.

6. محل تبلیغات – تبلیغات خود را در وبلاگ به صورت آفلاین و آنلاین است یک ایده عالی است. Adwords گوگل و یا سایر کمپین های مشابه مقرون به صرفه را ارائه نرخ تبلیغات. وجود دارد همچنین وبلاگ نویسان که درخواست ‘عشق’ تصاویر برای خوانندگان خود و این می تواند به ارائه بالا شانس در ترافیک نسل پس از شما می توانید لینک های خود را. شما همچنین می توانید تبدیل شدن به محبوب در اینترنت هنگامی که خود را ‘عشق عکس ویروسی می رود و این می تواند اتفاق می افتد یک بار در آنلاین محبوب مشهور recommneds خود را ‘عشق عکس در وب سایت های دیگر.

به یاد داشته باشید که یک وبلاگ را نمی خواهد برای شما کار می کنند فقط برای جلب خوانندگان بیشتر. شما همچنین نیاز به پیاده سازی بهترین روش های بازاریابی برای وبلاگ شما حضور آنلاین و نسل ترافیک.

Copyright (c) 2013 HowToStartABlog.com

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *