راه های متعدد برای ترویج خود را حستبلیغ گوگل بر اساس سایت

[ad_1]

اگر شما یکی از افراد حاضر که نمی تواند خلاص شدن از شر $0.00 تعادل در حساب حستبلیغ گوگل خود پس از آن می دانم که شما امید دارند. من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که من می خواستم برای تست یکی از حستبلیغ گوگل صفحات من فرار سریع پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید (PPC) کمپین برای دیدن اگر مردم در واقع با کلیک بر روی تبلیغات. و برای من تعجب کردند!

در حال حاضر بدیهی است که من هنوز هم از دست رفته پول در مصیبت اما تست کردم و دیدم که صفحه من بود, بسیار, تبدیل, و که آن را خوب به آن بروید برای بازاریابی آنلاین. در حال حاضر اگر من تا به حال انجام همان چیزی که در روز 1 که در آن من نیست که هر نوع ترافیک به سایت من, من می خواهم که به یک نتیجه گیری نادرست.

اگر شما یک سایت است که متمرکز در اطراف گوگل حستبلیغ, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از راه های که شما می توانید افزایش درآمد خود را به راحتی و بدون صرف یک تن از پول در روند. من پرداخت پستها در طول کلیک کنید کمپین تنها هزینه $10 – در 10 سنت به ازای هر کلیک. اما من مطمئن هستم که من می تواند به شما صرف کمتر در حستبلیغ خود را در مبارزات انتخاباتی. در اینجا نکته اول:

1) PPC

Lol برای تلفن های موبایل دیوانه, متعجب? آره من فقط ذکر شده در مثال قبل, اما این یک راه بسیار خوبی برای دیدن اگر صفحه شما دارای پتانسیل برای ایجاد مقدار زیادی از پول. شما می توانید بیش از رفتن به تبلیغات بینگ یا گوگل AdWords برای شروع به گرفتن ترافیک امروز. روند ثبت نام آسان است. ثبت نام سپرده چقدر می خواهید به صرف و سپس صبر کنید تا تبلیغات خود را به زندگی می کنند.

آیا صرف بیش از حد در مبارزات. فقط تست حدود 100 دلار ارزش ارزان کلیک را قطعی تصمیم به اینکه آیا یا نه ماندن در تو رفتگی در دیوار. این مرحله به تنهایی شما تن از پول را قبل از اینکه شما بروید و در کشتی سوار در یک کمپین است که ممکن است هرگز سود آور برای شما. در اینجا یکی دیگر از نوک برای افزایش درآمد حستبلیغ خود را:

2) رانندگی ترافیک به صفحه خود را

رانندگی ترافیک هدفمند به وب سایت سخت نیست در همه. وجود دارد بسیاری از راه های به دست آوردن یک تن از ترافیک به سادگی و به راحتی و یکی از آنها این است که با بازاریابی مقاله است. در حال حاضر شما می توانید مقدار زیادی از اعتبار از مقاله بازاریابی به این دلیل که افرادی که بار خوانده شده مقاله خود را و از طریق کلیک به شما حستبلیغ گوگل سایت در حال حاضر درک شما به عنوان یک متخصص در تو رفتگی در دیوار شما.

همه شما باید انجام دهید این است که مقیاس همه چیز و شروع به نوشتن مقالات روزمره است. بیشتر به شما در نوشتن بیشتر اعتبار شما و ترافیک بیشتر شما خواهد شد. و همانطور که همه ما می دانیم, ترافیک پادشاه است. اما یکی دیگر از استراتژی است که شما می توانید استفاده کنید برای دریافت تن از اعتبار و مقدار زیادی از ترافیک ، که استراتژی بازاریابی انجمن است.

جستجو برای ترافیک بالا مرجع تخصصی خود را در تو رفتگی در دیوار و شرکت وجود دارد. در تلاش برای ایجاد چند پست های وبلاگ در هر روز و شناخته شده به عنوان یک متخصص در تو رفتگی در دیوار. ترویج خود را حستبلیغ گوگل سایت در “امضا” از فروم. این محل درست برای ترویج وب سایت خود را ارائه می دهد و در.

این 2 نکته برای افزایش درآمد حستبلیغ خود را چیزهایی هستند که کار را برای من و برای بسیاری از مردم آنلاین. لازم نیست دوباره اختراع چرخ. چیزی که در حال کار است و با آن چوب برای طول عمر کسب و کار شما.

موفق باشید با موفقیت با حستبلیغ گوگل.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *