رایگان تجهیزات سنگین استراتژی بازاریابی

[ad_1]

هر شرکت نیاز به یک طرح بازاریابی. از کوچکترین یکی های خود اشتغالی به بزرگترین از شرکت های بزرگ کسب و کار مشترک بازاریابی محصول و یا خدمات. با مقدار زیادی از اطلاعات در اینترنت امروز یک شرکت کوچک می تواند احساس از دست داد که در آن برای شروع آنلاین بازاریابی موتور جستجو (SEM). موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ را ساخته اند جذب بازدید کننده به وب سایت های کامل دمیده شده میباشد. آژانس های بازاریابی صرف مقدار زیادی از زمان و پول نگه داشتن با تغییرات الگوریتم های موتور جستجو و سپس تدوین برنامه های بازاریابی برای بهترین اجرای تغییرات نگه داشتن مشتری خود را وب سایت های مربوط به محصول/خدمات جستجو.

Craigslist در یکی از حداقل استفاده SEM ابزار خارج وجود دارد وقتی که می آید به خرید/فروش تجهیزات سنگین. وقتی که می آید به صنعت ما, این وب سایت است که عمدتا توسط افراد محلی و کسب و کارهای کوچک است که کمتر از 10 ماشین آلات برای فروش در هر سال است. آنها فراموش می کنند آن است که در سراسر جهان با خدمات در هر شهرستان عمده در سراسر جهان است.

بعضی از بچه ها خود را نگه دارید تبلیغات محلی برای نگرانی در مورد حمل و نقل یک دستگاه چند صد مایل به خریدار و نه مایل مسئولیت و یا هزینه یک مسافت طولانی رفت و برگشت. اگر بازاریابی فراتر از محلی برای رسیدن به طولانی دور خریداران را متوجه مسئولیت برای حمل و نقل دستگاه به محل خود مصرف فشار فروشنده. نگران نباشید اگر یک خریدار می خواهد ماشین خود را به او با شما کار می کنند.

لیست تجهیزات سنگین در Craigslist در است برخی از مزایای منحصر به فرد به فهرست دیگر/سایت طبقه بندی شده.

· برای شروع به آن اجازه می دهد تا 24 تصاویر آپلود شده به یک پست. توصیه می کنم فقط با استفاده از چهار, چپ و راست, پروفایل, از دو گوشه مخالف. اگر یک خریدار می خواهد تصاویر بیشتر این زمان برای شروع یک گفتگو ایجاد یک رابطه ارائه به ایمیل های اضافی تصاویر/, تصاویر, و پس از آن ،

· فروشندگان می تواند شامل محل دقیق دستگاه برای فروش از طریق نقشه های گوگل, کمک به خریدار با ترتیبات حمل و نقل.

· سایر ماشین آلات برای فروش ؟ ارسال لینک به دیگر تبلیغات توسط همان صاحب حساب. درخشان! خریدار کلیک بر روی یک تبلیغ را می بیند لینک به دیگر ماشین آلات برای فروش قرار گرفتن در معرض حداکثر

· ارسال را “خارج از جعبه” موتور جستجو دوستانه است. لیست پست با عنوان مدل زیر مدل و نوع ماشین. مثال: کاترپیلار D6R LGP بیل مکانیکی. این عنوان بهینه سازی پست, افزایش شانس اول صفحه فهرست در نتایج موتورهای جستجو. آن را به نام بهینه سازی موتور جستجو (SEO).

· در سراسر جهان! تبلیغ لیست می تواند هر چیزی را برای فروش در هر شهر و هر نقطه در جهان! که قدرتمند است. اشکال آن این است که با داشتن آگهی خود را در زبان انگلیسی ترجمه شده به زبان محل مورد نظر است.

· آن می کند اجازه می دهد بیش از حد مرتبط بک لینک داخل پست ها (شما می دانید آبی متن وقتی کلیک آن را به شما طول می کشد به طور مستقیم به یک سایت). این عمل ترجمه را به بازدید کننده ها/ترافیک به وب سایت شرکت خود را.

· آیا من ذکر آن برنامه رایگان!

وقتی که می آید به بازاریابی آنلاین, بهترین مکان برای شروع است با چیزی آسان و رایگان. حتی با تجربه بازاریابان آنلاین دانید راز قدرت Craigslist در. آن است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده سایت نقشه کشی بزرگ ترافیک روزانه از بازدید کنندگان به دنبال همه چیز را تحت خورشید است. امیدوارم این نکات کمک خواهد کرد که شما شروع به جذب تعداد کمی از این بازدید کنندگان به دنبال شروع یک رابطه و خرید تجهیزات سنگین خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *