رایگان لغات لفاف بسته بندی

[ad_1]

می تواند شما را با استفاده از AdWords Keyword لفاف بسته بندی ابزار? آیا شما مانند یک ابزار ترکیبی از لیست های متعدد و در نتیجه در همه ممکن است عبارات کلیدی? آیا شما همچنین می خواهم برای قرار دادن کلمات کلیدی لغات در نحو مناسب به صورت های مختلف همسان است که شما را انتخاب کنید ؟

این لغات لفاف بسته بندی ابزار دارای توانایی منحصر به فرد برای ترکیب کلمات کلیدی را با پیشوندها و پسوندها. فکر می کنم از آن را مانند یک لیست از صفت و یک لیست از اسم و سپس ترکیب تمام شرایط به همه ممکن است عبارات.

ساده ترین مثال از این است که نام دولت. فرض کنید کلمات کلیدی خود را “وکیل” و “وکیل”. شما می توانید اضافه کردن نام دولت به پیشوند (این ابزار به شما اجازه می دهد که با یک کلیک) و ترکیب تمام 50 پیشوندها با کلمات کلیدی خود را. شما باید تولید 100 عبارات کلیدی فورا. به علاوه شما برای وارد کردن هر گونه اطلاعات شما می خواهید بنابراین شما قفل نشده و فقط به نام دولت.

البته لغات لفاف بسته بندی ابزار قرار دادن کلمات کلیدی خود را در مناسب delimiters. چهار کلید واژه مسابقات در AdWords گسترده عبارت دقیق و منفی است. AdWords کاربران می دانیم که این مسابقات مشخص هستند با براکت, نقل و منهای نشانه. شما باید این گزینه برای ایجاد هر ترکیبی از این مسابقات است.

نیز وجود دارد برخی از ویژگی های اضافی است که شما می توانید دسترسی داشته باشید. لغات اجازه می دهد تا به شما برای مشخص کردن یک ک حداکثر پیشنهاد برای یک کلمه کلیدی است. شما می توانید ارائه این اطلاعات در ابزار و آن را اضافه ک حداکثر پیشنهاد با مناسب میباشد. به طور مشابه, لغات اجازه می دهد تا به شما برای مشخص کردن یک منحصر به فرد آدرس مقصد در هر کلمه. ابزار تولید را به نحو مناسب برای آدرس مقصد بیش از حد. شما می توانید با استفاده از نشانه در ابزار جایگزین کلمه کلیدی در آدرس (مثل لغات کلیدی پویا فرو) به طوری که هر کلمه کلیدی می توانید یک آدرس مقصد.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *