سئو داخلی و سئو خارجی (On-page Vs

در این شرایط گوگل از نسخه نمایشی موبایل سایت شما در رتبه بندی و نمایش در گوشی های تلفن همراه استفاده می کند و اگر سایتی در موبایل به درستی نمایش داده نشود، حتی اگر در جستجوهای Desktop در رتبه های اول هم باشد، باز هم در موبایل رتبه خوبی نخواهد داشت. بیشترِ جستجوهای کاربران به دو دلیل انجام میشود: یافتن اطلاعات (پرس و جوی اطلاعاتی) یا یافتن اطلاعات و خرید (پرس و جوی تجاری). به عنوان مثال به این فکر کنید که شرکت X برای کلمه X حاضر است ۸۰ میلیون تومان هزینه کند تا بیاید صفحه اول و این کار را قرار است شما برایشان انجام دهید . بهعنوان مثال شما به یک شرکت سئو میرید و به شما میگن با پرداخت چند میلیون هزینه سایت شما رو میاریم لینک 1 گوگل که معمولاً این کار رو با خرید بک لینک انجام میدهند و در عرض یک ماه مقداری از اون پول چندمیلیونی که از شما گرفتن رو به وب سایتهای معتبر پرداخت میکنند و از اون وب سایتها برای شما بک لینک خریداری میکنند، بعد از گذشت یک الی 3 ماه و نهایتاً 6 ماه اون وب سایتهایی که بک لینک ازشون خریداری شده لینک شما رو حذف میکنند و این قضیه باعث میشه که گوگل به شما رتبه منفی بده.

همچنین اگر صفحات مهم سایت در روند مناسبی قرار دارند و به صفحات ۱ یا ۲ گوگل رسیدهاند میتوانید برای آنها مستقیما یک لینک بگیرید تا به رتبههای بالای گوگل برسند. اگر به دنبال افزایش رتبه سایت خود در گوگل هستید، بهتر است که حتما در شبکه های اجتماعی عضو شوید و فعالیت کنید. موضع رسمی گوگل این است که سیگنال های اجتماعی یک عامل رتبه بندی مستقیم نیستند. این بک لینک های با کیفیت نیز مطمئنا موجب رشد وب سایت شما و افزایش رتبه آن در نتایج جستجو خواهد شد. در روش سنتی آنچه غالب است متن است اما در روش جدید تصویر غالب است. سئو خارجی سایت چنان اهمیت دارد، که بسیاری از شرکت هایی که خدمات سئو را انجام میدهد، حتی درصورتی که مشتریانشان امکان ویرایش متن های سایت را به آنها ندهند، می توانند سایت مشتریان را به رتبه های بالا در صفحات جستجو برسانند. سوشیال بوکمارک ها (social bookmark) و یا سایت های اجتماعی چند سالی هستند که بسیار بر سر زبان ها افتاده اند و وبمستر های حرفه ای از این سایت ها حداکثر استفاده را می کنند، این سایت ها به شما در جمع کردن بک لینک و افزایش ترافیک کمک می کنند.

تهیه بک لینک در حجم بالا و به صورت یکباره و یک شب فرمت غیر طبیعی در بک لینک سازی می باشد، در واقع در پروسه و استراتژی بک لینک سازی همواره در ذهن داشته باشید که بک لینک ها را به طور مداوم داشته باشید تا فرم نرمالی از بک لینک سازی را داشته باشید. بنابر این گفته ها، بدون شک اشتراک های واقعی در شبکه های اجتماعی تأثیر مثبت در رتبه بندی دارند – البته غیرمستقیم. این در تقابل با نسل اول وب سایت های دوره Web1.0 است که در آن افراد منفعل و فقط محدود به مشاهده محتوا بودند. بوک مارک یا نشانه گذاری اجتماعی برای اشتراک گذاشتن صفحات با دیگران در اینترنت استفاده می شود. بدون شک شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط با افرادی است که ممکن است خواهان خدمات شما باشند یا به خدمات شما نیاز داشته باشند. بک لینک رایگان یکی از بهترین خدماتی است که می توان به وب سایت ها ارائه داد. پی بی ان در مفهوم امروزی، شبکه ای از وبلاگ ها و دامین ها می باشد که با هدف لینک سازی ایجاد می شوند. آدرس، اسم و شماره تلفن بیشتر برای سئو خارجی در بهینه سازی سئو محلی از اهمیت برخوردار است اما به این معنی نیست که برای سایت های بین المللی بی فایده است.

اگر لینک سازی آسان باشد هر کسی قادر به انجام آن بوده و همه نیز به آن عادت می کنند. همچنین شما می توانید لینک صفحه مربوط به ویدئو خود را در آن قرار دهید. اگر هر نوعی از محتوا را ایجاد کرده اید که ارزش به اشتراک گذاری دارد، دریغ نکنید که در صنعت خود با اینفلوئنسرها همکاری کنید. منشن های دارای لینک(express links) منشن هایی هستند که به دلیل وجود لینک همراه نام آنها، کاربر می تواند به منبع اصلی ارجاع داده شود . اگر صفحات لینک دهنده مرتبط بوده و دارای سطح قابل قبولی از اعتبار هستند، باید هنوز هم برای لینک گرفتن از آنها تلاش کنید. در حالی که برخی از روش های نادرست برای به دست آوردن بک لینک (به عنوان مثال ، خرید آنها) وجود دارد ، به دست آوردن پیوندهای با کیفیت بالا معمولاً دشوار است. بنابراین با به روز رسانی مقالات در مورد کسب و کارتان، محصولات یا خدمات، که اهمیت بیشتری دارند شروع کنید و از هر فرصتی که به دست می آورید برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان تان استفاده کنید. این کلمه از دو جز اینفو و گراف تشکیل شده است، اینفو مخفف کلمه information به معنی اطلاعات است و graphic هم به معنی تصویر است، و اینفوگرافی یعنی ارائه اطلاعات یا اطلاع رسانی از طریق تصویر.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.