ساخت و ساز تالاب – آستر در مقایسه با بتن

[ad_1]

بسیاری از مردم هنوز هم جستجو در اینترنت برای اطلاعات در مورد چگونه برای ساخت یک آبشار یا koi pond. متاسفانه اطلاعات بسیار کمی در مورد ساخت و ساز حرفه ای. وجود دارد هزاران نفر از وب سایت های درگیر در بازاریابی برکه محصولات به ناآگاه و مشتریان شکی به آن نداریم.

اکثر این سایت ها ترویج و حمایت از استفاده از لاستیک pond liners. چرا ؟ چرا که آنها به فروش آنها. لاستیک آستر سودآور هستند در درجه اول به دلیل افزودنی محصولات مرتبط با بوش برکه میباشد. برای مثال زمانی که شما ساخت استخر خود را با استفاده از یک برکه بوش شما هیچ چاره ای اما برای خرید تمام لوازم جانبی مرتبط مانند یک biofilter ویژه کفگیر و تخلیه و انواع زیادی از انرژی مکیدن ناکارآمد کوتاه لجن و کثافت پمپ.

به ندرت انجام برکه بوش نمایندگی مجاز و فروش یا نصب به شما بگویم که تمام حقیقت را در مورد غیر قابل پیش بینی از آستر و لجن و کثافت پمپ. به ندرت آنها را تصدیق حقیقت در مورد آسیب پذیری آستر پس از آنها نصب شده – که آیا آن حملات توسط موش, زمین, سنجاب, gophers سنجاب ها و یا پنجه های تیز از حیوانات است که می تواند سوراخ بوش در تلاش خود را به خارج از حوضچه پس از به طور تصادفی یا به عمد از ورود به آن است. حیوانات نقب زدن در زیر بوش از طریق دسترسی آسان از سنگ های سست انباشت اشیاء بدست آمده در اطراف برکه و آبشار. در برابر خنکی از بوش آنها ساخت لانه خود و بالا بردن خانواده خود را که پس از آن می تواند جویدن سوراخ در بوش.

بیش از بیست سال گذشته من جای بی شماری چکه کن آبشارها و حوضچه های ساخته شده با استفاده از آسترهای محافظ لاستیک با میلگرد و بتن در ساخت و ساز. در سی سال ساختمان بیش از 2000 آبشارها و برکه و من هرگز تا به حال یک نرم افزار و یا نشت.

بوش طرفداران به شما بگویم که خود بوش دارای یک سی تا چهل سال گارانتی اما موفق به آن اشاره کرد این است که در مقابل کارخانه تنها نقص. آنها don't ذکر مسائل دیگر مانند جوندگان سنگین سنگ کشش و پاره بوش و آسیب از کودکان با میله های نوک تیز و یا باغ ظروف. I've دیده می شود از آن همه!

بسیاری از آب باغ پیمانکاران را غلط بوش به عنوان بهترین مواد ساخت و ساز گفت: بتن گران است و آن را ترک. بله درست است اگر شما don't ساخت آن را به درستی با استفاده از 3500 psi بتن و میلگرد 8 تا 10 اینچ در مرکز. به علاوه آنها می گویند قليايي سموم آب است. که درست است تنها اگر شما don't مهر بتن با یک سیلر پس از آن ریخته است. بتن در ساخت و ساز هزینه های 20-25 ٪ بیش از یک بوش اما آن طول می کشد برای چند دهه. شما فقط باید به جای یکی بوش برای استخر بتنی به هزینه قابل توجهی کمتر در دراز مدت است. در پنج سال گذشته وجود داشته اند نمرات از پرونده های حقوقی علیه بوش برکه پیمانکاران و مشتریان خود را برنده هر زمان.

[ad_2]

Source by Douglas Hoover

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.