ساخت یک زندگی با حستبلیغ گوگل

[ad_1]

پول همواره نیروی محرکه هر جامعه است. تبادل پول چیزی است که باعث می شود جهان دور و دور. پول می گیرد فرزندان خود را به مدرسه می گذارد و یک سقف بالای سر خود را و خرید لباس در پشت خود را. آن's بشر برای همیشه نگرانی که در آینده دلار خواهد رسید یا چگونه شما می توانید مربع است که آرزو ارتقاء را که در بیشتر پول از این رو ارائه یک زندگی بهتر برای شما و خانواده خود را.

در زندگی من آمده اند به درک که بیشتر شما نگرانی در مورد پول دست نیافتنی تر از آن می شود. ایده ها می آیند زمانی که شما در حال استراحت برای مثال آیا شما می دانید که شما می توانید به کسب درآمد پول در اینترنت به سادگی با داشتن یک وب سایت ؟

گوگل آمده تا با یک محصول به نام گوگل حستبلیغ. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به نمایش آگهی در گوگل وب سایت شما و در عوض گوگل شما می پردازد. این آگهی ها معمولا مربوط به محتوای وب سایت خود را. برای مثال اگر وب سایت شما محتوای مرتبط با فروش تعطیلات مقصد و سپس وب سایت شما می توانید نمایش آگهی هایی که مربوط به تعطیلات سفر به عنوان مثال چمدان لباس شنا, پرواز هوایی به مقصد تاکسی و اتومبیل استخدام خدمات.

بسیاری از مردم اشتباه Google AdSense و AdWords گوگل. AdWords گوگل به شما اجازه می دهد برای تبلیغ وب سایت خود را از طریق پرداخت هر کلیک (PPC) تبلیغاتی در موتور جستجوی گوگل در حالی که گوگل حستبلیغ است که به سادگی نمایش افراد دیگر AdWords گوگل در وب سایت خود را.

حستبلیغ گوگل است که بسیار آسان برای نمایش در وب سایت شما حستبلیغ گوگل به شما یک کد برای درج در وب سایت HTML. خبر خوب این است که شما می توانید محل حستبلیغ گوگل کد در هر صفحه وب در وب سایت از این رو شما می توانید پول کسب درآمد از هر صفحه در وب سایت شما. هر بار که یک بازدید کننده در وب سایت شما کلیک یکی از آگهی نمایش داده شده توسط گوگل; شما کسب درآمد یک درصد از سود.

شما می توانید وارد برنامه حستبلیغ گوگل به سادگی با استفاده از یک حساب کاربری و imputing آدرس وب سایت خود را. گوگل تجزیه و تحلیل وب سایت شما برای تعیین اینکه آیا آن را با گوگل تنظیم دستورالعمل.

یکی از بزرگترین نیاز است که وب سایت باید اصلی به خوبی توسعه یافته با هیچ لینک شکسته و محتوا باید تازه و به طور منظم به روز شده با معتبر محتوا. شما می توانید با استفاده از کلمه ردیاب کلید واژه رایگان ابزار برای جستجوی سودآور و در عین حال توسعه نیافته تو رفتگی در دیوار زمینه برای نوشتن. این کلمات کلیدی باید در ترافیک و کم در رقابت است. آن's همیشه بهتر است که شما تمرکز بر روی یک تو رفتگی در دیوار شما در مورد پرشور زیرا محتوا در حال توسعه خواهد بود یک پیاده روی در پارک.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.