ساخت یک سایت مرجع برای گوگل حستبلیغ فرصت

[ad_1]

اصطلاح “حستبلیغ گوگل” یک اصطلاح است که بسیاری از صاحبان وب سایت با آن آشنا هستند. این یک درآمد مدل است که شما می توانید به کسب درآمد از وب سایت خود را با میزبانی تبلیغات مرتبط مربوط به سایت خود را بر روی صفحات خود را. بسته به بلوغ خود سایت و کیفیت ترافیک تکرار آن می شود شما می توانید ایجاد یک تو رفتگی در دیوار 4-رقم درآمد هر ماه با حستبلیغ گوگل.

اما وجود دارد برخی از متضاد نظریه های آنلاین در مورد چگونه پول با حستبلیغ گوگل به راحتی. یک اردوگاه را دوست دارد به نشان می دهد که شما نیاز به ساخت یک سایت مرجع و اردوگاه دیگری نشان می دهد که به شما در تنظیم مینی تو رفتگی در دیوار صفحاتی که باید برای مقابله با 1 کلمه خاص مدت است. و سپس چوب تبلیغات حستبلیغ در همه جا به تشویق کلیک کنید.

من شخصا دوست ندارم این تو رفتگی در دیوار صفحات ایده. به نظر می رسد “scammy” ارتقاء برای آن است که وحشتناک و آن را ارائه می دهد هیچ ارزش واقعی به بازدید کننده که بازدید از صفحه. من فکر می کنم شما باید چوب با سایت مرجع, مسیر, و من اشاره خواهد شد چند دلیل. در اینجا دلیل اول:

1) ساختمان خود را یک عمر کسب و کار

شما می توانید ایجاد یک وب سایت است که می تواند شما را برای 30 یا 40 سال (یا حتی بیشتر). اگر شما به بسیاری از بازدید کنندگان به وب سایت مرجع است که بسیاری از اعضای بیش از احتمال زیاد مقدار زیادی از تبلیغات حستبلیغ خواهد بود با کلیک بر روی چون شما عامل در یک تو رفتگی در دیوار. اقتدار نیست پراکنده و نیست سخت به نگه دارید تا با.

اما با تو رفتگی در دیوار سایت های, شما باید برای انجام این کار بسیار تعمیر و نگهداری. مردم خارج وجود دارد که در حال تلاش برای پول با حستبلیغ گوگل (و در حال گرفتن ممنوع) در حال راه اندازی کمی “دادن وبلاگ ها” که خراش محتوا از هر نقطه (به طور معمول آر اس اس خوردها و یا مقاله ریسندگی” و ارسال آنها را در سایت خود.

اصلا به دنبال این بی اثر روش. به جای تمرکز بر روی یک سایت به شما پول خود را و آن را در بازار به شدت. اگر شما نمی دانید که چگونه به پول با 1 سایت چگونه انتظار دارید به پول با هزاران نفر از سایت ؟ ببینید منطق اینجا ؟ آن را فقط معنا ندارد. در اینجا یکی دیگر از دلایل شما باید با اقتدار مسیر سایت:

2) آن را آسان به رانندگی مردم را به سایت خود

اگر شما یک سایت مرجع بیش از احتمال زیاد شما خواهد شد جمع آوری آدرس ایمیل و اقامت در تماس با اعضای لیست خود را. به این دلیل, آن را آسان به دریافت صدها یا هزاران نفر از بازدید کنندگان هر روز به سادگی از بازاریابی ایمیل! تصور کنید با همه کسانی که بازدید کننده تکرار چقدر آنها را با کلیک بر روی تبلیغات خود را. بسته به تو رفتگی در دیوار خود را می تواند بهتر از فروش هر نوع محصول.

به دلیل آن را بسیار آسان به رانندگی مردم را به سایت خود آن را در بهترین منافع خود را به ادامه این مسیر است. مهم نیست که آنچه شما فروش – حستبلیغ شامل… ایمیل بازاریابی بهترین راه برای کسب درآمد با هر فرصت آنلاین.

امیدوارم شما بهره مند از این 2 دلیل که چرا شما باید به ساخت یک سایت مرجع خود را با AdSense کسب و کار. چوب با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن پول در کسب و کار شما است که شما دنبال آن هستید.

موفق باشید با بدست آوردن پول با حستبلیغ گوگل امروز.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.