ساخت یک شهر شبکه بهداشت و درمان

[ad_1]

چیانگ مای نقشه آینده به عنوان دقیق شهر با استفاده از فن آوری های پیشرفته برای کمک به تبدیل آن گردشگری و صنایع کشاورزی و ایجاد درایور های جدید دیگر از خلاق رشد اقتصادی است.

ارتباط بیمار پایگاه داده و بهداشت و درمان دارایی اطلاعات می تواند کمک به ایجاد یک مرکز.

استفاده از تکنولوژی برای ساخت قوی پزشکی بخش گردشگری و بهبود تولید مواد غذایی بخشی از شهر هوشمند برنامه های پشتیبانی شده توسط آی بی ام.

IBM تعریف شهر هوشمند از نظر بهبود در کیفیت زندگی و رفاه اقتصادی است که می توان با استفاده از فن آوری اطلاعات برای برنامه ریزی و طراحی ساختمان و عامل زیرساخت های شهری.

این شرکت با اعطای 50 میلیون دلار ارزش تکنولوژی و خدمات به 100 شهرداری ها در سراسر جهان بیش از سه سال آینده. چیانگ مای دریافت $ 400,000 یا 12 میلیون بات را در جهانی کارشناسان توصیه می کنند در رویکرد جدید گفت: Parnsiree Amatayakul مدیر کل IBM تایلند است.

چیانگ مای انتخاب شد و بر اساس آن 700 سال فرهنگ و فراوان منابع طبیعی و موقعیت استراتژیک در بیشتر مکونگ ناحیه.

اما, چیانگ مای,'s ناخالص استانی محصول (GPP) تنها 1.59% از کل تولید ناخالص داخلی و نرخ رشد آن کم شده چرا که اقتصاد آن است که بسیار متنوع است. آن را به شدت متکی بر گردشگری و کشت و صنعت در پردازش مواد غذایی و کشاورزی.

دولت های محلی و دانشگاه ها و بخش خصوصی شده اند در تلاش برای بهبود اقتصاد محلی بالقوه از طریق چیانگ مای, خلاق, شهرستان مبارزات انتخاباتی.

آن آموزش و خلاقیت خواهد بود پرورش از طریق یک پیشنهاد پارک نرم افزار برنامه.

Nat Voravos رئیس خلاق محلی شهرستان کمیته توسعه گفت: بهبود این قابلیت یکی از جنبه های ترویج اقتصاد خلاق با هدف ساخت چیانگ مای شهرستان جذاب برای سرمایه گذاری خارجی, زندگی, سفر, تحصیل و کار,

آقای Nat گفت: فناوری و نوآوری می تواند در افزودن ارزش به محصولات و خدمات ایجاد فرصت های شغلی و افزایش بهره وری.

این کمیته در حال همکاری با آی بی ام برای کمک به توسعه یک نقشه راه برای باهوش تر شهر. این پیش بینی با استفاده از آن هوشمند معماری به گسترش سنتی صنعت گردشگری با تمرکز قوی بر روی گردشگری پزشکی. یک “دقیق مواد غذایی” پروژه در ضمن تمرکز بر افزایش بازده و مدیریت برنامه های تولید برای کشاورزان است.

در زمینه بهداشت و درمان دولتی و خصوصی ارائه دهندگان خدمات می توانید با استفاده از زمان واقعی ردیابی محل از بیماران و بیمارستان دارایی برای افزایش بهره وری و ساخت در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده خدمات هویت به گفته دیوید هاتاوی یک پروژه مشاور با IBM Corp.

پرونده پزشکی الکترونیکی (EMR) تکنولوژی نیز باید به تصویب تأمین اطلاعات تبادل لینک همه پزشکی ارائه دهندگان خدمات از جمله طب سنتی و چشمه های معدنی.

Niwate Nuntajit رئیس پزشکی در Chiangmai دانشگاه گفت: این شهرستان در حال حاضر برخی از تجربه و تخصص در خدمت longstay بازدید کنندگان به خصوص ، خدمات با کیفیت در قیمت های پایین نیز یک عمده فروش در نقطه اصلی, بهداشت و درمان, دندان و فرآورده های اوپتالمولوژیکال مراقبت و طب سنتی تایلندی.

دانشگاه اعطا شده بود 500 میلیون بات برای ساخت یک مرکز عالی پزشکی از جمله جراحی رباتیک و سالمندان دارو به جای پیری جامعه آینده است.

بسیاری از کشورها در حال ارتقاء خدمات پزشکی به درایو اقتصاد خود را. سنگاپور در حال تلاش برای تغییر از یک بهداشت و درمان hub به آموزش پزشکی hub برای آسیا مالزی است تشویق گردشگری پزشکی را سفارشی گردشگری پزشکی شبکه هند است که با تمرکز بر بهداشت و درمان جایگزین و قطر در تلاش برای متقاعد کردن تایلندی کسب و کار برای باز کردن بیمارستان ها در کشور است.

“همه این حرکت سیگنال که صنعت پزشکی در چیانگ مای تحت فشار است و نیاز به افزایش آن مزیت نسبی” آقای Niwate گفت.

برای هوشمند مواد غذایی, پروژه, دانستن اینکه چه چیزی را تولید کند و هنگامی که با استفاده از تکنولوژی به کمک پیش بینی و برنامه ریزی سیستم خواهد بود که کلید گفت: Nathalie Gutel یک مشاور با IBM فرانسه.

دولت می تواند با ایجاد یک e-کشاورز پورتال برای جمع آوری داده ها در تمام دسته بندی محصولات کشاورزی برای هر فصل. آن پس از آن می تواند استفاده از این اطلاعات برای ایجاد قیمت مدل های زیر عرضه و تقاضا محاسبه سیستم.

این اطلاعات می تواند در نهایت کاهش خطر ابتلا به هر دو کمبود و مازاد از کلید در محصولات.

نیز گفت: Ms Gutel آبیاری هوشمند می تواند برنامه آب استفاده بر اساس شرایط خاص زمین با استفاده از انواع و فصلی نیاز به کاهش ضایعات.

چیانگ مای را انتخاب کنید یک منطقه و یک میوه برای یک پروژه آزمایشی برای تست برنامه های کاربردی جدید. یک IMB بررسی شناسایی longan به عنوان مهمترین نامزد پس از هزاران شمالی خانواده رشد میوه.

Ms Gutel همچنین گفت که از گوشی های تلفن همراه در حال حاضر در همه جا, دولت, کشاورزی, مقامات باید با استفاده از پتانسیل خود را برای ارائه اطلاعات آب و هوا و فاجعه هشدار.

همچنین رشد در اهمیت از نظر ایمنی مصرف کننده است که قابلیت ردیابی محصولات غذایی از مزرعه به جدول. فن آوری می تواند کمک به بهبود قابلیت ردیابی ساخت شهرت نام تجاری و بهبود صادرات بالقوه است.

IBM افتتاح دفتر منطقه ای در این شهرستان در سال گذشته, او گفت:.

این شهر در عین حال که مصمم به سرمایه گذاری در محلی نقاط قوت در نرم افزار و محتوای دیجیتال توسعه به ایجاد خوشه و گسترش فرصت های شغلی.

مارتین Venzky-به تاخیر انداختن یک مشاور خلاق, توسعه شهرستان, کمیته گفت: این شهر به عنوان بسیاری از 150 نرم افزار و محتوای دیجیتال شرکت های بسیاری از آنها مستقل اپراتورهای متخصص در طراحی گرافیک است. برخی از آنها می توان کار کردن از کافی شاپ همراه Nimanhaemin جاده ها است.

“شهر جذاب زندگی با هزینه های پایین زندگی است. همچنین تولید بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی جذب جدید با تکنولوژی بالا, کارآفرینان,” او گفت:.

این کمیته در نظر دارد به کار در مشارکت عمومی-خصوصی برای ایجاد یک نرم افزار پارک با 2000 متر مربع فضا برای ارائه امکانات آموزشی و فضای کار برای آن طراحی و استعداد.

هیئت سرمایه گذاری نیز خواسته اعلام چیانگ مای یک منطقه ویژه اقتصادی با انگیزه های نوآورانه برای کسب و کار.

آقای Venzky-به تاخیر انداختن گفت: انتظار می رود کمیته به پیشنهاد حداقل 10 پروژه با سرمایه گذاری بودجه 200 میلیون بات در این سال است.

چیانگ مای انتخاب شده به عنوان یکی از 10 اقتصاد خلاق در شهرستانها توسط وزارت بازرگانی.

“ما در حال استفاده به چیانگ مای پیوستن به شهرهای خلاق یونسکو شبکه با هدف ایجاد آگاهی و جذب سرمایه گذاری,” او اضافه شده است.

[ad_2]

Source by Adnan Ahmed Adnan

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.