ساخت یک لیست سریع: راهنمای سریع لیست ساختمان

[ad_1]

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک لیست سریع و سپس شما نیاز به درک چگونه لیست ساختمان کار می کند و اهداف پشت آن است.

شرکت ها شده است ساختمان لیست تقریبا از سپیده دم اداره پست و اولین تمبر چاپ شده بود. لیست های پستی معادن طلا به شرکت ها اجازه می دهد آنها را به تماس نه تنها خود را به مشتریان و مشتریان بالقوه خود را بیش از حد به منظور فروش آنها را.

قبلا لیست ساختمان های گران قیمت و وقت گیر و مستلزم صرف هزاران دلار در چاپ و پستی. اینترنت انقلابی در لیست ساختمان, ساخت آن را به طور ناگهانی بسیار مقرون به صرفه است.

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک لیست سریع و سپس شما نیاز به فن آوری در پشت ساختمان لیست سمت راست است.

مرحله 1 – پاسخگوی خودکار

شما باید پاسخگوی خودکار قبل از اینکه شما می توانید شروع به ساخت لیست. این پایگاه داده که در آن لیست خود را نگه داشته است و که در آن شما خود را ارسال ایمیل از. می توان آن را توسط یک شرکت ثالث و یا شما می توانید خودتان آن میزبان هر دو باید خود را در نقاط خوب و بد خود را, نقاط, اما آن را به شما گزینه ای که شما انتخاب می کنید. تلاش برای اجرای خود را پاسخگوی خودکار خود را با استفاده از دسکتاپ برنامه ایمیل در حال رفتن به بسیار دشوار و وقت گیر و بی اثر پس از آن که ارزش پرداخت قیمت های کوچک به پاسخگوی خودکار خود را.

مرحله 2 – ایمیل دنباله

بدون چیزی برای قرار دادن در آن پاسخگوی خیلی بی معنی ترین چیزی که به. بنابراین شما نیاز به ارسال برخی از پیام های شما می توانید ایمیل به افرادی که پیوستن به لیست خود را. این نیاز به با کیفیت بالا پیام هایی که بسیار مربوط به لیست خود را.

به منظور ارسال این پیام به خوبی شما واقعا نیاز به درک بازار هدف خود را و می دانم آنها چه می خواهند, آنچه وجود مشکلات هستند و چه آنها امیدوار به دریافت از خواندن پیام های خود را. این کمک خواهد کرد که شما خیاط پیام های خود را به حداکثر پاسخ.

برخی از مردم بار خود را پاسخگوی خودکار با یک یا دو سال ارزش پیام دیگر مردم اما در چند هفته ارزش و حرکت به مرحله بعد.

مرحله 3 – صفحه فشار

این است که در آن به طور سنتی لیست سازندگان خود را دریافت آگهی از. آن است که یک وب سایت تک صفحه طراحی شده با یک هدف در ذهن – به ساخت یک لیست! مردم بازدید از سایت و منجر به جعبه که در آن آنها قرار دادن آدرس ایمیل خود را در.

این صفحه چیزی است که شما باید به صرف مقدار زیادی از زمان و کار به بهبود نرخ تبدیل آن است. برخی از مردم دریافت 60% نرخ تبدیل خود را از صفحات فشار!

گام 4 – ترافیک

بدون ترافیک صفحه فشار خود را نمی خواهد تولید منجر. بنابراین شما نیاز به درایو ترافیک یا از طریق تبلیغات پرداخت می شود مانند Facebook Ads و یا Google AdWords و یا از طریق تبلیغات رایگان و یا موتورهای جستجو خود را. ترافیک بیشتر شما سریع شما را پیدا خواهد کرد لیست شما رشد می کند.

شما می توانید یک لیست سریع اگر شما راه اندازی یک کیفیت خوب صفحه فشار با پیشنهاد غیر قابل مقاومت و رانندگی ترافیک به آن است. انتظار برای ترافیک از موتورهای جستجو می تواند در حالی که اما با تبلیغات پرداخت می شود شما می توانید خودتان را در ساخت لیست خود را بسیار به سرعت.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *