سریع حساب AdSense تصویب راهنمایی

[ad_1]

حستبلیغ است که وبلاگ نویسان معدن طلا همانطور که توسط بسیاری از وبلاگ نویسان حرفه ای آنلاین. وجود دارد برخی از وبلاگ نویسان حرفه ای که درآمد حدود 5000 تا 10000$ آنلاین از حستبلیغ. برای ما وبلاگ نویسان, AdSense یکی از بالاترین پرداخت وبلاگ تبلیغات سایت در اینترنت است. آن سخت است برای به دست آوردن یک حستبلیغ تصویب اگر شما جدید به وبلاگ نویسی و دامنه, اما هنگامی که شما را توسعه داده اند که برخی از کیفیت محتوای خود را حستبلیغ حساب خواهد شد به راحتی.

چگونه به حساب AdSense

حستبلیغ حساب تایید شده توسط گوگل است. شما نیاز به ثبت نام با گوگل یا باید درخواست خود را با Gmail و یا yahoo حساب. هنگامی که شما یک تایید حساب با حستبلیغ شما آماده برای قرار دادن تبلیغات با گوگل. به تازگی شده اند وجود دارد یک تغییر در سیاست های حستبلیغ به عنوان جدید حستبلیغ ناشران نمی تواند کسب درآمد از حستبلیغ حق دور.

جدید حساب حستبلیغ خواهد بود بررسی کامل قبل از تصویب. این گام جدید کاهش می یابد برنامه های کاربردی جدید برای حستبلیغ است که سعی کنید برای به دست آوردن پول از یک روز.

راهنمایی برای دریافت خود را حستبلیغ تصویب

برخی از راهنمایی برای سریع حساب AdSense تصویب زیر داده می شود:

نمی اعمال می شود با نام جعلی:

آن است که همیشه توصیه به اعمال حساب AdSense خود را با نام واقعی و با حساب Gmail که در آن شماره تلفن همراه خود را تایید شده است. این کمک می کند تا گوگل به سرعت تایید حساب کاربری خود شوید. برخی از مردم سعی کنید برای درخواست با نام جعلی و با استفاده از دیگر کشورهای آدرس. حساب مانند اینها هرگز تایید شده است.

به سایت یا وبلاگ با محتوای با کیفیت و بدون سرقت ادبی

هنگامی که شما درخواست برای یک حساب کاربری برای حستبلیغ شما نیاز به اطلاعات تماس و همچنین آدرس وب سایت خود را که در آن شما محل تبلیغات گوگل. این بخش مهمی برای روند تصویب. تنها ارائه سایت های که با کیفیت و محتوای منحصر به فرد و ایندکس شده توسط گوگل.

باید محتوای غنی

گوگل به طور کلی تصویب سایتهایی که دارای محتوای غنی و داشتن محتوا است که بسیار مفید برای خوانندگان. به طور کلی سایت با آخرین فن آوری چگونه برای مقالات و سخنرانیها و فیلم ها به راحتی تایید شده برای گوگل حستبلیغ.

همین حالا ثبت بزرگسالان محتوا گرا

برای دریافت یک حساب کاربری تایید برای بزرگسالان گرا سایت ها بسیار دشوار است. اگر شما درخواست برای حساب AdSense برای این سایت حداقل آنها تایید شده است.

به طور کلی آن است که بسیار مفید به حساب AdSense برای حفظ یک وبلاگ حرفه ای آنلاین و کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی است. اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد آنلاین پول از وبلاگ ها و راه های جایگزین برای کسب درآمد از وبلاگ ها از طریق حستبلیغ از طریق وبلاگ کسب درآمد سری

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.