سود ترافیک ساختمان – مبتدی's Guide to Endless ترافیک با کیفیت بالا (از اینجا شروع کنید)

[ad_1]

ترافیک ساختمان یک بخش ضروری از کسب و کار آنلاین شما. هدف نهایی این است که امواج بی پایان از ترافیک با کیفیت بالا.

و شما نمی خواهید امواج بی پایان از ترافیک با کیفیت بالا, راست?

کلمات عجیب و غریب

ما با استفاده از کلمات عجیب و غریب در اینترنت. در آفلاین زندگی ترافیک چیزی است که ما می خواهیم برای جلوگیری از. در نتیجه عبارت “ترافیک.”

آنلاین شما می خواهید خوب ترافیک با کیفیت بالا در یک جریان بی پایان. بنابراین به این منظور I'm رفتن به شما ارائه می دهد در این مقاله چهار قوانین ترافیک آنلاین و پس از آن نشان می دهد یک منبع بزرگ از ترافیک برای شما.

4 قوانین ترافیک

قانون تعقیب – Don't پس از تعقیب ترافیک. شما don't باید به تعقیب پس از ترافیک. و آن's باور من این است که شما don't می خواهید برای خرید هر گونه ترافیک (تبلیغات گوگل Facebook Ads) تا زمانی که شما یک سیستم اثبات شده در محل است که در حال حاضر ساخت یک سود برای شما.

قانون پیدا کردن – پیدا کردن جایی که ترافیک است که در حال حاضر رفتن. پیدا کردن جایی که ترافیک است که در حال حاضر رفتن کلی (Facebook, YouTube) و پیدا کردن که در آن ترافیک است که در حال حاضر در طاقچه خاص خود (طاقچه خاص وبلاگ ها, و غیره.)

قانون از جلو – دریافت مطالب خود را در مقابل که در آن ترافیک است. این بخشی از دلیل شما don't باید به تعقیب پس از ترافیک. هنگامی که شما در حال حاضر می دانیم که در آن's رفتن it's سپس یک ماده ساده از قرار دادن مطالب خود در این سایت.

قانون تغییر مسیر – پس از تغییر مسیر ترافیک دقیقا همان جایی که شما می خواهید آن را به رفتن سود خود را در صفحات. سود صفحات صفحات مانند صفحه انتخاب برای چیزی است که شما در حال دادن دور, ثبت نام صفحات را برای رویدادهایی مانند میزبانی teleseminars ها و آموزشی و همچنین فروش صفحات.

این آخرین مرحله بسیار مهم است به انجام حتی اگر شما ممکن است ده ها یا حتی هزاران نفر از پیروان در Facebook, Twitter, YouTube LinkedIn و…. شما خود را ندارد و کسانی که در لیست. آنها متعلق به این سایت که در آن شما باید این لیست از چشم انداز. و آنها می توانید وب سایت خود را در هر لحظه.

بنابراین شما می خواهید به تغییر مسیر ترافیک به سود خود صفحات نه تنها به طوری که شما می توانید رسیدن به آنها را با اطلاعات بیشتر و ارائه می دهد شما می خواهید آنها را در یک لیست است که شما خود و کنترل است.

یک منبع بزرگ از ترافیک

بنابراین در اینجا این است که وعده داده شده منابع برای ترافیک. مطالب دایرکتوری ها. بله محتوای دایرکتوری ها.

این هنوز هم معتبر منابع ترافیک با کیفیت بالا. با هر گوگل به روز رسانی (پنگوئن, پاندا, و غیره.) مردم شروع به بحث در مورد چگونه محتوای دایرکتوری دیگر مفید برای ترافیک.

آن's فقط درست نیست.

چه گوگل تغییراتی را در سادگی است آنها تمیز کردن تلخه بنابراین این کرم می تواند افزایش یابد. و هنگامی که شما ایجاد محتوای با استراتژی های من آموزش شما را تبدیل به بخشی از کرم را با مطالب خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.