شبکه ارجاع باشگاه – آیا شما می دانید آنها چه هستند و آیا شما یک عضو از یک ؟

[ad_1]

من شده اند در بازاریابی شبکه ای حرفه ای برای 2 سال. تا زمانی که بسیار من به تازگی ساخته شده است کسب و کار من (es) به شدت آنلاین. بله, آن می تواند انجام شود اما کاملا صادقانه, من در بر داشت که اکثر مردم همین't صبر یا منابع برای ساخت کسب و کار خود را صرفا از طریق اینترنت بازاریابی است. من خودم به طور مداوم متصل کردن چاله ها در سازمان من به عنوان من بود نه جذب اعضای که واقعا درک آنچه در آن طول می کشد برای شروع و اجرای کسب و کار خود را.

متاسفانه جایگزین برای تماس با دوستان و خانواده و میزبانی خانه احزاب بسیار نچسب. بسیاری از این مردمی don't “آن را دریافت” یا. اگر چه من باید به شما بگویم اگر شما نگاه و صحبت کردن با همه رهبران صنعت (درست شش و هفت شکل بگیر) بیشتر به شما خواهد گفت که چگونه آنها ساخته شده است کسب و کار خود را. چند ماه پیش من در ارتباط با من در حال حاضر دوست خوب و همکار Michael Butler. او مدیر یک باشگاه ارجاع. من نمی دانم و تا به حال هرگز شنیده از ارجاع باشگاه قبل از دیدار مایکل. و من صادقانه نمی't بررسی خود را از حق دور. آن زمان من حدود 3 ماه به ما ارتباط کسب و کار برای من در نهایت با کلیک بر روی لینک و آن را چک کنید.

س: چه ارجاع باشگاه ؟

A. ارجاع باشگاه ارائه یک ساختار و محیط زیست مثبت برای کسب و کار به تصویب ارجاع به یک دیگر … یک راه اثبات شده برای کسب و کار. دیدار اعضای هفتگی برای صبحانه یا ناهار برای تنها هدف از عبور واجد شرایط ارجاع به یک دیگر.

یک لامپ رفت. بانکداران حرفه ای املاک و مستغلات و برنامه ریزان مالی کارگزاران وام مسکن کایروپراتیک …. این کسب و کار حرفه ای است که متعلق به این باشگاه است. این نوع از مردم من می خواستم به هدف. اما من باید اعتراف نزدیک شدن به این حرفه ترس من. من می دانم که ما صنعت's شهرت رو به بهبود است به خصوص در میان افراد بالا در کسب و کار, اما عموم مردم هنوز هم گمان ما و بسیاری هنوز هم نگاه کنید بر ما به عنوان طرح های هرمی. (من می دانم آن است که تنها جهل) در حال حاضر اصلی من کسب و کار یک شرکت معتبر شش سال در صنعت بهداشت و سلامتی با یک جامد خط تولید, بنابراین من قطعا باید یک لبه وجود دارد.

نکته قبل از پیوستن به هر گونه ارجاع باشگاه شما نیاز به در نظر گرفتن خود را از شرکت's محصول خط. آن چیزی است که شما می خرید اگر وجود دارد یک طرح جبران متصل? اگر شما فقط کار فروش حق رای دادن در خود شرکت و نه ساختمان پایه مشتری از مشتریان راضی و سپس ارجاع باشگاه احتمالا چندان't برای شما.

وجود دارد انواع مختلفی از ارجاع باشگاه BNI و لو نکته و ستاره طلا فقط به نام چند. شما نیاز به تحقیق هر یک برای دیدن آنچه که بهترین جا برای شما. بسیاری از این باشگاه صنعت منحصر به فرد است یعنی اگر صنعت شما در حال حاضر ارائه شده شما می توانید پیوستن نیست تا زمانی که آنها را ترک کنند ، این می تواند بسیار طولانی صبر کنید. ارجاع باشگاه کار می کنند و اکثر اعضای اقامت قرار داده است.

بودن کارآفرین واقعی است که من هستم و هنوز هم مردد در مورد احساس کمی خارج از محل به عنوان یک عضو; من رفت و یک مسیر متفاوت است. من می خواستم اعتبار. من می خواستم به نگاه بر به عنوان یک کسب و کار واقعی حرفه ای است. در تحقیقات من در بر داشت یک باشگاه است که من می تواند تبدیل به مدیر و در واقع شروع خود من ، فوری اعتبار. من در حال حاضر رویکرد کسب و کار حرفه ای بر روی سطح خود را. من کمک به آنها در ایجاد و رشد کسب و کار خود را. من در خدمت آنها. آنها فقط به طور طبیعی می خواهید به دانستن در مورد من و آنچه که من انجام. در امروز's اقتصاد بسیاری از مردم به دنبال یک دوم جریان درآمد. در باشگاه آنها را وادار به “می دانیم” شما. یک ترکیب برنده خود را به رشد کسب و کار!

این که آیا شما انتخاب می کنید فقط به تبدیل شدن به یک عضو و یا خود را شروع club, من توصیه نمی به اندازه کافی برای شروع به کار با یک باشگاه یک راه یا دیگری. اگر شما جدی در مورد رشد کسب و کار شما, شما نیاز به در یک باشگاه ارجاع.

[ad_2]

Source by Julie Booz

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.