طراحی صفحه فرود نکات کلیدی

[ad_1]

شما ممکن است فکر می کنم که تنها صفحه ای که نیاز به نگاه زیبا هستند فقط کسانی که چیزی برای انجام با زیبایی خود را. اما آیا شما می دانید که حتی اگر صفحه شما همه چیز در مورد زباله و مانند آن را هنوز هم نیاز به طراحی صفحه فرود راهنمایی کنید ؟ بنابراین اگر من به شما بود من نمی اتلاف وقت من خیره در صفحه خود را و تعجب که چرا آن را در جذب مردم و نه شما پول ساختن. به عنوان شما را از طریق خواندن این مقاله, شما کشف آنچه که برخی از چیزهایی که شما نیاز به منظور رسیدن به صفحه فرود خود را جذاب و جذاب به شما ارائه می دهد!

وجود دارد 7 چیز است که هر وب سایت باید به سود آنلاین. اولین چیزی که قدرتمند ترین کلمه که ترافیک است. خرس در ذهن که این عادی خود نیست موضوع را به فکر کردن در مورد. باید آن را هدفمند; می دانید آنچه شما در بازار است که به دنبال و آنها را به آنچه آنها نیاز دارند. زیرا شما می خواهید برای فروش, شما باید تمرکز بر روی کسانی که شما را پول و مرکز خود را در مورد چگونه شما می خواهید سایت خود را به بود. نکته بعدی این است که آگهی و یا تبلیغات. این می تواند چیزی در گوگل, یوتیوب و یا هر گونه تبلیغات بنر است که مردم بگویید که سایت شما در چه مورد تمام شده است. شما همچنین نیاز به قلاب و تمرکز. این چیزی است که منافع آنها را حفظ خواهد کرد و این افراد علاقه مند است. این را به عنوان یک فرصت در جایی که شما می توانید بازار خود را و آنها را درگیر را در سایت خود. یک راه خوب برای انجام این کار این است که با قرار دادن یک تیتر جاذب که شامل مراحل مختلف است که مشکل خود را حل کند. اگر شما یک سایت است که مذاکرات در مورد از دست دادن وزن و سپس آنها را به مشاوره خود را به دلیل این که مورد علاقه خود را ضبط. بعد از انتخاب کردن در فرم. در حال حاضر این اختیاری است. اگر شما تمایل به قرار دادن در یک, سپس آن را خوب است. اما شما باید به خوبی می دانم که این یکی از سودآور ترین راه برای پیگیری مردم است.

سایت شما نیز نیاز به لینک های مرتبط. این بسیار مهم است. این لینک ها که مردم می توانند با کلیک بر روی آن خواهد شد آنها را به دیگر اطلاعات شما می خواهید سایت خود را به آشنا با. این نیز می تواند فرصت خود را به آنها را دریافت کنید به شما می خواهم بیشتر به این دلیل که شما به آنها داده شده اطلاعات بیشتری از آنها در حال انتظار برای شما را به شما بدهد. شما همچنین باید این سه چیز: تماس با ما, درباره ما, و حریم خصوصی. این ایجاد اعتماد خواهد شد و مردم نشان می دهد که وب سایت خود مشروع است. در نهایت, شما نیاز به سهامداران ارائه می دهد. در حال حاضر این یک شانس بزرگ برای شما به پول و حتی بیشتر. چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ به خوبی از آن ساده است. در قلاب خود را به آنها ارائه می دهد که کمک خواهد کرد که آنها را در رسیدن به مراحل یا مشاوره به شما داده اند آنها را در خود را انتخاب و در آنها مباحث و یا چیزهای رایگان اگر آنها آن را پر کنید و لینک های مرتبط را لینک های مفید است که پاسخ نیازهای خود را.

به یاد داشته باشید یک نکته این است برای قرار دادن پول خود را در جیب شما. این است که هدف اصلی خود را از ابتدا و از این همیشه باید نیروی محرکه خود را به سایت خود را نگاه حتی بهتر و بیشتر از مطالب است که شما را پول است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *