طراحی وب سایت هزینه های ساخت آن مقرون به صرفه

[ad_1]

اگر آن را اولین بار به درخواست یک شرکت و یا مترجم آزاد برای ایجاد یک وب سایت شما نیاز به حساب انواع هزینه های که با آن آمده است. می توان آن را روی حیله و تزویر نه به دلیل هزینه بستگی به اندازه از وب تعداد صفحات پیچیدگی و کیفیت کل وب سایت ایجاد می شود. آن نیز بستگی دارد که چه کسی خواهد بود ایجاد وب سایت. تجربه وب سایت سازندگان معمولا هزینه بالاتر از newbies به خاطر کسانی که هنوز به طراحی وب سایت کسب و کار نیاز به شارژ هزینه های پایین تر به منظور جذب مشتریان بیشتر است.

شما نیاز به درک که وجود دارد یک تفاوت بزرگ در قیمت بین ساختمان 5-صفحه سایت و 100 صفحه ای سایت. بیشتر صفحات این سایت بزرگتر هزینه. به دلیل وجود یک لیست بی پایان از add-ons که شما می توانید موجود در یک وب سایت این ویژگی های اضافی نیز می تواند اضافه کردن هزینه اضافی به هزینه خواهد شد که خواسته از شما. افزودنیها شامل آر اس اس چت زنده, قابلیت, سبد خرید, لینک های رسانه های اجتماعی و خبرنامه ثبت نام.

طراحان وب معمولا هزینه ساعتی در حالی که دیگران مسئول هر پروژه برای آنها را به ایجاد یک وب سایت است. مستقل طراحان وب معمولا به اتهام هزینه های پایین تر در مقایسه با یک طراح وب با تجربه ارائه شده توسط یک شرکت طراحی وب سایت. دلیل این است که شرکت طراحی وب سایت دارای بخش های دیگر به پوشش, مانند, مدیر, بازاریابی, حسابداری, حقوقی و چندین نفر دیگر. بزرگتر شرکت شما در برخورد با لایه های بیشتری از مدیریت وجود دارد که شما مجبور به پرداخت برای, حتی اگر آنها در واقع آنهایی که در ساختمان وب سایت خود را.

به شما یک ایده از یک سایت یک صفحه با یک پاورقی و سربرگ و ساده تماس با ما لینک می تواند در عرض چند ساعت و یا کمتر از یک روز توسط یک طراح وب است. برای طراحی و برنامه نویسی به تنهایی می تواند به شما 50 $هزینه. اگر شما در حال برنامه ریزی در 5 صفحه وب سایت با پاورقی و سربرگ و ناوبری صفحات مانند “تماس با ما” و “درباره ما” می توانید آن را از چند روز به چند روز برای تکمیل طراحی و توسعه است. قاب زمان نیز بستگی به پیچیدگی های این سایت. هزینه می تواند طیف وسیعی از $250 $1000.

اگر شما نیاز به ویژگی های کامل سایت های ساخته شده, آن را به شما هزینه زیادی بیش از اگر شما فقط نیاز به طراحی وب سایت انجام می شود. کامل یک سایت شامل طراحی سفارشی محتوا, گرافیک, لوگو و دیگر افزودنیها. این نوع وب سایت را چند هفته به بیش از یک ماه از کار و هزینه های $2,000 به $5,000 بسته به پیچیدگی و اندازه. این هزینه می تواند به راحتی دو یا سه برابر با تعداد زیادی از تغییرات طراحی و مشاوره زیرا مستلزم آن مقدار زیادی از سفارشی برنامه نویسی و برنامه نویسی.

[ad_2]

Source by Elijah James

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.