عظیم ترافیک هدفمند و مجنون سود تبدیل شدن به یک تشریفات – با استفاده از AdGrenade

[ad_1]

برای تولید ترافیک هدفمند و سود سهامداران آنلاین, سریع ترین و موثر ترین راه از طریق پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی مبتنی بر دور تبلیغات ایجاد شده توسط گوگل's AdWords برنامه.

هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مردم استفاده از گوگل هر روز با یا بدون قصد خرید چیزی.

مهم نیست که چه کسی فروش وجود دارد هیچ شکی نیست که داشتن یک بسیار جذاب و غیر قابل مقاومت ارتقاء همراه با کلمات کلیدی مرتبط می تواند تولید سود و درآمد فراتر از آنهایی که تخیل.

این روزها کار ساخت یک آگهی موثر می تواند بسیار خسته کننده و وقت گیر تحمل نیست outbidding رقابت خود را و سپس همراه با Google's اصرار بر نمره کیفیت و ربط می توانید زندگی خود را در نزدیکی غیر ممکن است.

تبلیغ از با تجربه ترین و به کودکان و نوجوانان جدید در بلوک مشکلات روزمره با توجه به Google's همیشه در حال تغییر قوانین و مقررات است. شما می توانید ساعت را صرف توسعه و راه اندازی یک کمپین تنها به آن سیلی توسط گوگل در عرض 24 ساعت.

وجود دارد مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده با AdWords اما همانطور که با هر کسب و کار آنلاین, تنها درصد بسیار کمی از سرمایه گذاران را 99 درصد از تمام پول برخی از تبلیغ کنندگان را میلیون ها دلار در سال و سال در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مبارزه برای شکستن حتی در مبارزات انتخاباتی خود را.

به عنوان یک AdWords تبلیغ خودم, من به هدر رفتن بسیاری از ساعت تلاش برای پیدا کردن فرمول که آسمان موشک درآمد من در حالی که در همان زمان در تلاش به لطفا به گوگل. من آماده نیست به صرف صدها نفر از من دلار سخت به دست آورده در ابزار برای کمک به من در زمانی که در آنجا بود't واقعا هیچ تضمین می کنند که آنها کار می کنند.

کریس Menser همچنین AdWords تبلیغ مواجه شد همان مشکلات و بنابراین تصمیم به انجام کاری درباره آن. پس از شب های بی پایان افزایش سرعت و جدید تست نرم افزار برنامه او در حال توسعه Adgrenade ایجاد شده است که احتمالا بهترین Adword محصولات موجود در بازار امروز است.

با Adgrenade شما می توانید صدها نفر از شدت تبلیغات هدفمند در یک ماده از ثانیه. این نه تنها کمک می کند تا به بهبود نمره کیفیت آن را نیز کمک می کند تا کاهش هزینه ها در حالی که بهبود سود در همان زمان.

این کمک خواهد کرد که شما پیگیری سودآور Clickbank کلمات کلیدی که به نوبه خود کمک می کند همچنین علف های هرز و بازنده قبل از آنها آسمان موشک ضرر و زیان خود را در حالی که حفظ سود تولید ،

ایجاد 100s از گروه های آگهی هر کدام با 2 تبلیغات در ثانیه سعی کنید انجام آن را در چند ساعت اجازه دهید به تنهایی ثانیه است.

لیستی از مزایای استفاده از Adgrenade بزرگ است اما آنچه که من دوست داشتم بیشتر شد که آن را به شما صرفه جویی در ساعت از خسته کننده و ذهن نحو کار دادن به شما زمان بیشتری برای تمرکز بر روی چیزهای بهتر در زندگی است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.