علائم نئون – نحوه نصب

[ad_1]

علائم نئون به طور معمول تولید شده توسط ایجاد خم لوله های شیشه ای که ساخته شده است به شکل حروف و کلمات و یا عناصر طراحی. این لوله ها پس از آن نصب شده به یک تخت و یا محکم پشتیبان گیری. این علائم می تواند در انواع زیادی از اندازه و رنگ و نوع. ما بحث خواهیم کرد بیشتر در مورد نحوه رسیدگی به این علائم و همچنین به عنوان چگونه به آنها را نصب کنید.

اول از همه به خاطر داشته باشید که علائم نئون نیاز به یک منبع قدرت است. تشکیل لوله های شیشه ای پر شده با گاز مانند نئون و سپس مهر و موم شده است. آنها با ارائه یک بازی رنگارنگ درخشش زمانی که گاز در لوله است, هیجانی. به منظور انجام این کار, یک منبع قدرت مورد نیاز است. برای بسیاری از این علائم به این معنی متعارف برق قدرت.

به منظور به درستی نمایش یک نشانه نئون, شما باید آن را منطقی نزدیک به یک پریز برق. نشانه ها به طور معمول شامل یک کابل برق است که بخشی از برق مدار. کابل برق باید متصل به یک پریز برق معمولی.

در هنگام نصب تابلوی نئون محل آن را منطقی نزدیک به یک پریز برق به طوری که شما لازم نیست که به رشته کابل برق بیش از یک فاصله طولانی است. نگه داشتن در ذهن است که شما ممکن است بخواهید کابل برق دیده می شود و شما قطعا نمی خواهید آن را به یک دام خطر برای دیگران که ممکن است به ثبت نام.

در هر صورت این مهم است که به جای ثبت نام در یک منطقه که در آن سیم برق می تواند بسیار نزدیک به پریز برق که در آن طناب آویزان می تواند در کم رنگ و به شیوه ای امن. بسته به جایی که شما قصد سوار شدن به نشانه شما ممکن است مجبور به نقل مکان از یک پریز برق و یا حداقل ارائه یک سیم رابط به یک خروجی نزدیک به ثبت نام.

نکته مهم بعدی به فکر می کنم در مورد نصب است از نشانه. پس از آن است که یک دستگاه الکتریکی است و متشکل از لوله های شیشه ای شما می خواهید به کوه نشانه در چنین راهی که آن را به باقی می ماند بسیار امن و مطمئن در منطقه شما در آن محل است. به عبارت دیگر شما نمی خواهید به خطر داشتن نشانه سقوط و به طور بالقوه شکستن لوله های شیشه ای و یا آسیب به قطعات.

بسیاری از کسب و کار می خواهم به کوه خود علائم نئون در مقابل ویندوز. اگر شما انجام این کار مطمئن است که می توان آن را با خیال راحت نصب شده به برخی از نوع چارچوب در یا پنجره آویزان از قاب پنجره خود را. اجتناب از تکیه نشانه ای در برابر یک لبه به عنوان این ممکن است ارائه یک محیط امن و یا نصب کافی سطح.

اکثر علائم نئون می تواند به راحتی نصب شده خود را. با توجه به درخواست شما ممکن است بخواهید به مشورت با تجربه پیمانکار برق که نصب شده و نصب علائم نئون قبل از. آنها به طور معمول بهترین واجد شرایط به می دانم که در آن برای نصب چراغ ها و نحوه نصب آنها را با خیال راحت و ایمن.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.