فروش خانه خود را – FSBO – که آن زمان در مجموع شوک و ترس کمپین بازاریابی برای خانه خود را ؟

[ad_1]

امروز بیش از حد شلوغ بازار املاک و مستغلات به جلو و از همه متوقف می شود در هنگام ایجاد یک کمپین بازاریابی برای خانه خود را. شما نیاز به استفاده از هر بازاریابی به معنی در دسترس است.

شما نیاز به پایمال کردن بازار با اطلاعات در مورد اموال خود را. اگر شما خانه خود را به احتمال زیاد به از دست رفته در دریا از خواص دیگر در بازار است. شما ممکن است بخواهید به کمک های حرفه ای برای برنامه ریزی کردن مبارزات انتخاباتی خود را و یا دیگری انجام بسیاری از خواندن به دریافت آگاه در بازاریابی املاک و مستغلات.

اولین چیزی که به شما خواهد آموخت این است که معنای واقعی کلمه وجود دارد ده ها تن از مکان برای تبلیغ شما صفحه اصلی-برای-فروش وب سایت. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که بسیاری از آنها به رایگان استفاده کنید اگر شما مطابق با شرایط وب سایت.

تنها هزینه برای تبلیغ در این سایت این است که زمان برای ثبت نام در سایت و راه اندازی اموال خود را به تبلیغات. ممکن است آن را کارآمد تر به استخدام کسی برای انجام این کار برای شما به دلیل وجود یک منحنی یادگیری در کار با این همه وب سایت های خارج وجود دارد را برای شما برای تبلیغ در.

همان درست است برای دیگر مکان های آنلاین شما می توانید لیست اطلاعات در مورد اموال خود را برای فروش. مقصود من از این سایت های اجتماعی فیس بوک, شبکه های اجتماعی سایت ها و وبلاگ ها و انجمن ها و دایرکتوری ها. وجود دارد بیشتر از این از شما فکر می کنید به عنوان مثال ده ها تن از هر نوع که به شما در دسترس هستند.

پس از آن وجود است و غیر اینترنت تبلیغات رسانه ای. وجود دارد بیشتر از این از شما فکر می کنید بیش از حد. مردم فکر می کنم وجود دارد تنها دو روزنامه در مریلند (در بالتیمور و آناپولیس) اما در واقع وجود دارد 36. همان برای مجلات و توزیع رایگان “خریدار” نوع مقالات برای تبلیغات طبقه بندی شده.

چیزی که شما نمی خواهید انجام دهید این است که ضربه زیادی از پول خود را در یک یا دو گران قیمت تبلیغات (مانند نمایش آگهی در روزنامه واشنگتن پست به عنوان مثال). هر دلار شما صرف کرده است به تجزیه و تحلیل به شما می دهد بسیاری از “بنگ برای جفتک انداختن” از نظر قرار گرفتن در معرض خوانندگان و ترافیک.

پرداخت اینترنتی بازاریابی مشاور با تخصص در بازاریابی املاک و مستغلات به شما دسترسی به ده ها تن از رایگان (یا بسیار ارزان) تبلیغات وسایل نقلیه و این هزینه کمتر از برخی از گران قیمت تبلیغات می تواند هزینه.

بازاریابی اینترنتی و حتی اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی “دهان به دهان” کمپین های تبلیغاتی است که می تواند بیشتر موثر است. وجود دارد ده ها تن از تبلیغات پرداخت می شود, وب سایت های آنلاین نیز از جمله گوگل که در حال حاضر به محلی املاک و مستغلات نتایج جستجو.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *