قالیشویی در محله چیذر

قالیشویی در محله چیذر

قالیشویی در محله چیذر

قالیشویی ملکه، یک قالیشویی در محله چیذر به شمار می رود. این قالیشویی خدمات زیادی را به ساکنان شمال تهران ارائه می دهد. قالیشویی چیذر تمام مدت آماده سرویس دهی و خدمت رسانی به شهروندان این ناحیه است. این خدمات در سطح وسیع و با کیفیت قابل توجهی انجام می شوند. کیفیت بالای سرویس ها، رضایت صد در صدی ساکنان این محله را در پی داشته است.

نا گفته نماند که قالیشویی چیذر، در یکی ار نقاط و خیابان های اصلی شمال شهر تهران واقع شده است و به همه ساکنان این ناحیه از تهران، به طور یکسان خدمت رسانی می کند. کلیه کسانی که در محله های فرمانیه و نیاوران و … زندگی می کنند، بارها از سرویس های قالیشویی ملکه بهره برده اند. به دلیل استقبالی که در طی این سال ها، از این قالیشویی در محله چیذر شده است، اعضای هیئت مدیره، به دنبال افزایش تعداد شعبه ها در این محله هستند.

چرا قالیشویی ملکه؟

استفاده از ماشین آلات اتوماتیک:

چند سالی است که به خاطر پیش رفت صنعت و تکنولوژی، استفاده از ماشین های پیشرفته با هدف افزایش سرعت انجام کار و کاهش میزان آسیب، رواج پیدا کرده است. یکی از قالیشویی هایی که به سرعت به این تکنیک مجهز شد، قالیشویی ملکه  می باشد. این قالیشویی در محله چیذر نیز به عنوان یکی از شعبه های  قالیشویی ملکه، به این دسته از امکانات مجهز است.

این دستگاه ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. بعضی از آن ها در روند کار تاثیر زیادی دارند. علاوه بر این که در افزایش سرعت کار نقش دارند، باعث می شود تا تمام خدمات به طور همزمان و با کیفیتی مشابه انجام شوند تا رضایت همگانی مشتریان را به همراه داشنه باشد. از پر کاربرد تری دستگاه هایی که در قالیشویی ملکه استفاده می شوند، خشک کن لوله ای و گرمخانه گازی می باشد.

استفاده از مواد گیاهی:

توجه داشته باشید که در شست شوی فرش های مختلف، به الیاف و جنس آن بسیار توجه می شود. شاید تا به امروز نمی دانستید که برای شست وشوی فرش های شما، از مواد شوینده گوناگون استفاده می شود. معمولا بهتر است در شست وشوی فرش هایی که از الیاف نخی و ابریشمی تشکیل شده اند، از مواد گیاهی استفاده شود. به همین دلیل به شما پیشنهداد می کنیم شست و شوی فرش های ابریشمی و دست بافت خود را با ما بسپارید.

معتبر ترین قالیشویی تهران:

قالیشویی ملکه، یک قالیشویی در محله جیذر به شمار می رود که اعتبار بسیار زیادی در میان سایر قالیشویی ها دارد. بخشی از این اعتبار به دلیل، کیفیت خدمات و ارزان بودن آن است. بخشی به دلیل دستاورد هایی است که طی این سال ها به ارمغان آورده است. تمام موارد فوق باعث شده است تا اعتبار قالیشویی ملکه در میان سایر قالیشویی ها افزایش پیدا کند.

قالیشویی ملکه با افتخار اعلام می کند که شما سهم بسزایی در به دست آوردن افتخارات و موفقیت های ما داشته اید. ما در این بین، از شما به دلیل تمام حمایت ها و پشتیبانی هایتان، بسیار سپاسگزاریم.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.