قوانین صنعت موسیقی موفقیت برای مستقل هیپ هاپ هنرمندان

[ad_1]

موفقیت در چند میلیارد دلار هیپ هاپ صنعت موسیقی کار نمی کند مانند در فیلم است. اغلب هنرمندان مستقل ارسال موسیقی خود را آنلاین به امید موفقیت یک شبه. در حالی که این اتفاق می افتد در آن طول می کشد اغلب سالها کار سخت مقدار زیادی از سازمان برنامه ریزی و برخی موفق باشید. شما حتی نمی نیاز به یک عمده برچسب برای رسیدن به موفقیت امروز. اما به صورت مستقل هیپ هاپ هنرمندان برای رسیدن به موفقیت در صنعت, در اینجا برخی از قوانین را رعایت کنید.

تحقیقات آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود

در حالی که تدوین طرح خود را برای موفقیت مطمئن شوید که شما باید تمام انواع trackable چیزهایی که شما می توانید در بازار است. برچسب رکورد بزرگ نیست در کسب و کار ترویج نوازندگان که لازم نیست که این نوع از اعداد جامد. این خدمات عبارتند از دانلود آنلاین اعداد مستقل ثبت و یا آهنگ فروش آنلاین حضور در صنعت محبوب وب سایت ها و وبلاگ ها, YouTube views, تور, و غیره.

هر گونه حمایت از هنرمندان تاسیس شده است به خصوص مهم است. همه اینها نه تنها کار را برای شما اگر شما می خواهید برای دریافت به امضا رسید اما این اعداد کار خوبی برای شما به عنوان یک هنرمند مستقل ،

خود را با استفاده از منابع استراتژیک

یکی از مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید در حالی که شما به دنبال موفقیت در موسیقی است به مطمئن شوید که شما باید یک منبع درآمد دیگر برای اقامت و تغذیه و یک سقف بالای سر خود را و نگه دارید صورتحساب خود را پرداخت می شود. بدون داشتن پول در همه منجر به استرس است که می تواند تداخل با خلاقیت خود را. نه هر هنرمند یک بانی خیر برای پوشش اکثر و یا تمام هزینه های خود را.

شما نیاز به یاد بگیرند که برای مدیریت منابع خود را, مهم نیست چقدر محدود آنها ممکن است به نظر می رسد شما در حال حاضر. در واقع کمتر شما را مجبور به کار با آن بهتر به شما خواهد آموخت که برای مدیریت و بهتر از آنچه شما داشته باشد. از آن خواهد شد به شما آموزش چگونه به استراتژی چگونه به نوبه خود هر یک بیت کوچک را به چیزی بزرگتر از یک مهارت است که تنها برای شما کار می کنند و بیشتر به عنوان شما جمع آوری منابع بیشتر بعد.

نگه داشتن خود را, خلاق, درایو و چشم انداز

خود را فردی خلاقیت توانایی است که می تواند به شما مجموعه جدا به عنوان یک مشتاق unsigned هیپ هاپ هنرمند. پیدا کردن آنچه شما مجموعه جدا از هر کس دیگری و روی آن تمرکز کنید. وجود خواهد داشت بسیاری از لحظات که در آن همه چیز نگاه کنید به غرفه بنابراین شما نیاز به نگه داشتن آن درایو برای جلوگیری از شک از اجازه دادن به شما را تبدیل به تنبل و/یا در نهایت تسلیم.

به وضوح تعریف چشم انداز خود را به عنوان یک هنرمند این است که چگونه به نگه داشتن آن درایو رفتن. موفقیت یک شبه یک اسطوره است. واقع بینانه و درک می کنیم که آزمون و خطا است که فقط بخشی از بازی است. توسط مصرانه پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما, شما در نهایت پیدا کردن خود را توسعه به هنرمند شما همیشه به معنای تبدیل شده است.

بهترین موسیقی شما می توانید

به یاد داشته باشید که صنعت موفقیت آغاز می شود همیشه با موسیقی است. شما باید برای ارتباط با مخاطبان خود را و یا شما نمی خواهید برای پیدا کردن هر گونه موفقیت در صنعت موسیقی. بدیهی است که آهنگ ترویج می شود بسیار ساده تر زمانی که موسیقی خوب است. این در واقع مهم ترین به مطالعه و بررسی چگونگی غریبه ها واکنش نشان می دهند به موسیقی خود را. دوستان و خانواده شما اغلب می گویند هر آنچه که آنها فکر می کنم کمک خواهد کرد و نه لزوما آنچه واقع خواهد شد. آن را آسان و یا هر کس می تواند آن را انجام می دهند. رسیدن به موفقیت می تواند مانند یک کار بیهوده اما در نهایت شما می تواند یکی از خوش شانس چند که آن را به بالای هیپ هاپ موسیقی نردبان.

تبدیل به یک استاد از عملکرد چند تکلیفی

مستقل یا نه در پایان روز موفقیت خود را با شما نهفته است. یادگیری چگونه برای تبدیل شدن به یک عملکرد چند تکلیفی استاد و یا یک delegator از مسئولیت است که یک جزء اصلی از به دست آوردن موفقیت است. آیا شما نگاه کنید برای ثبت نام یا نه مداوم در شبکه های خود و پیدا کردن افرادی که درک خود را با نام تجاری به عنوان یک هنرمند. با داشتن افراد در تیم خود هستند که همه در همان صفحه شما می توانید تعداد زیادی انجام داده و حتی با داشتن تنها یک تعداد انگشت شماری از مردم است. ترویج یک هنرمند موسیقی کار سخت است اما با داشتن تیم خود آن را انجام دهید می توانید مطمئن شوید که چشم انداز خود را و محصول خود را پیام یکنواخت باقی می ماند.

ارزش استقلال

در حالی که وجود دارد نادر چند که پیدا کردن موفقیت سریع با امضای قرارداد با یک عمده برچسب باقی مانده unsigned هنرمند و مستقل بودن بسیار با ارزش است. هیچ چیز در برابر, برچسب ها, اما زمانی که شما ثبت نام با, برچسب, شما را تبدیل به بلافاصله موضوع به قوانین و هوی و هوس. مستقل ماندن تا زمانی که شما در واقع می تواند کار را به نفع خود. بیشتر تاسیس شما و نام تجاری خود را در حال بیشتر شما باید کنترل بیش از بلند مدت.

توسعه هویت خود و تیم خود را

هیچ کس کامل دستور العمل برای موفقیت به صورت مستقل هنرمندان ضبط. اما یک چیز است که همیشه با این نسخهها کار در حال توسعه است هویت خود را به عنوان یک هنرمند و ساختمان با نام تجاری خود را. با گرد هم آوردن یک تیم حرفه ای برای ساخت و توسعه نام تجاری شما می تواند در نهایت ایجاد موسیقی است که می تواند فروش خود را.

کار سخت و فروتن و واقع بینانه

هر موفقیت می آید با کمی شانس و آن را متفاوت برای unsigned نوازندگان. یک سر بر روی شانه های خود و فروتن و واقع بینانه است. نمی دهد به روند و یا فقط تقلید از هر کس دیگری. بیشتر از همه نمی متورم نفس است. سخت تر کار خود را با اقدامات نه فقط با کلمات خود را. و البته نمی توان یک دزد هنگام هل دادن نام تجاری خود را و موسیقی است.

تعادل حضور آنلاین با حضور فیزیکی

داشتن حضور آنلاین در وب سایت ها و رسانه های اجتماعی مهم است. اما هیچ چیز ضربان خوب قدیمی از مد افتاده شبکه و اجرای برنامه. ایجاد توازن میان این دو با موفقیت این است که چگونه شما ایجاد یک پایگاه هواداران وفادار. شما نمی توانید فقط دادن اینترنت با لینک کلیک کنید و امیدوارم که مردم دیدن و گوش دادن به شما.

می دانم کسب و کار

فقط به خاطر شما نوشتم انجام شده و تولید آهنگ به این معنا نیست که هر کسی مدیون شما هر چیزی در همه. شما نیاز به دانستن چگونه به فروش بلیط و یا برخی دیگر از محصول. در غیر این صورت چه محل و یا حامیان مالی را می خواهید به شما ؟ ترویج موسیقی را به عنوان یک هنرمند مستقل در واقع می تواند انجام شود در بودجه محدود است. اما شما هنوز هم نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای سرمایه گذاری پول به درستی خود را به ساخت کسب و کار موسیقی. اگر شما سرمایه گذاری در کسب و کار خود و پس از آن آهنگ های خود را فقط یک سرگرمی است.

اگر شما به دنبال یک رکورد بزرگ ایران آن را یک سرمایه گذاری ده ها اگر نه صدها هزاران دلار به کسب و کار شما. شما نیاز به این نوع از سرمایه گذاری را در بر می گرداند که برچسب به دنبال زمانی که با امضای هنرمندان. بنابراین سرمایه گذاری خود را در موسیقی indie در کسب و کار دقیق از آنجا که شما هنوز هم می توانید درآمد قابل توجهی با پول کمتر سرمایه گذاری شده است. این راه شما را وادار به جمع آوری همه چیز شما سرمایه گذاری.

قابل مشاهده و سازگار

مهم ترین چیز هنگامی که فروش هر محصول به خصوص در موسیقی به ماندن قابل مشاهده است. حتی اگر شما را به بازی برخی از بازی های رایگان را نشان می دهد برای دریافت تبلیغات شما باید. حتی اگر آن را تنها در مقابل خانواده و دوستان به طور مداوم انجام است تنها راه شما استاد هنر و صنعت خود را. هنگامی که شما آهنگ های خود را پایین آنها ثبت شده است. باید شما آنها را به فیلم ها و ارسال آنها را به یوتیوب ؟

بله و نه فقط به دلیل برخی احساس کرده اند از آن آمده است. بله این بدان معنی است که شما اساسا دادن به موسیقی خود را دور است, اما آن را به ارزش آن است. شما باید چیزی برای لینک است که به راحتی در دسترس به خصوص وقتی که می آید به های محصول خود را در Facebook, Twitter, Instagram و غیره. شما را به نگه دارید تا با رقابت و دریافت کلمه خود را خارج وجود دارد. هنگامی که مردم به موسیقی خود را, آنها کمک به گسترش این کلمه برای شما.

در حالی که سخت کار کردن روزانه از صنعت موسیقی است که کاملا به چالش کشیدن یادگیری چگونه به مقابله با یو پی اس و فراز زندگی را شکل نهایی خود را با موفقیت به عنوان یک مستقل هیپ هاپ هنرمند.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شکستن به صنعت موسیقی با مراجعه به www.superstartunes.com/blogs/

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.