ما را در چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد Facebook تبلیغات بازاریابی

[ad_1]

فقط در مورد هر کسی که شما می دانید در دفتر و در مدرسه دارای یک حساب کاربری. حتی کسب و کار شما مرتبط است ، Facebook سریع تبدیل شدن به یک ابزار ضروری برای بسیاری از شما don't نیاز به نگاه بیشتر به نگاه برای تایید اگر در واقع این شبکه های اجتماعی ابزار در حال حاضر تحت تاثیر فعالیت های روزانه میلیون ها نفر از کاربران.

وجود دارد بیش از 500 میلیون دلیل این که چرا Facebook ضربه است و ادامه خواهد داد تا بخشی از هر کس's فعالیت های روزانه. به سادگی قرار دادن در نظر بگیرید این سایت شبکه به عنوان یک نیروی عظیم منهدم کننده از نظر یک پلت فرم اجتماعی است. اما توجه داشته باشید که Facebook دیگر درست است که; این است که در حال حاضر در حال استفاده توسط بسیاری به عنوان یک ابزار بازاریابی است. و از نظر 'Facebook تبلیغات, بازاریابی,' در حال حاضر پذیرفته شده در اینترنت بازاریابی محافل.

این سایت های شبکه های اجتماعی در حال حاضر یک پلت فرم جدید برای بازاریابی اینترنتی و شما نیاز به عمل به منظور پشت سر گذاشت. اگر شما می خواهید به درگیر شدن با Facebook تبلیغات, بازاریابی, و سپس در اینجا برخی از راهنمایی که شما می توانید در نظر بگیرید در شروع مبارزات انتخاباتی خود را.

• اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که بدانید در تبلیغات دستورالعمل مندرج توسط Facebook. وجود دارد برخی از محدودیت های است که شما ممکن است می خواهم به یاد بگیرند. آیا شما می دانید که این سایت را تحمل نمی کند یک آگهی است که شامل موسیقی است که نقش به طور خودکار ؟ این فقط شروع و تعدادی از قوانین دیگر که شما نیاز به پیروی.

• مطمئن شوید که تبلیغات است که شما را انتخاب کنید از متون طولانی. اگر کاربر نمی مانند نگاه در تبلیغات به دلیل متون سپس او می تواند به راحتی بسته تبلیغ و وجود خود را می رود فرصت درآمد. با استفاده از این در ذهن شما می خواهم به تبلیغات هستند که بیش از حد تهاجمی است.

• به یاد داشته باشید که طراحی مسائل در تبلیغات برای Facebook. آگهی که خوب نگاه در چشم کاربران قطعا بالاتر از نرخ کلیک کنید. و پس از نگاه تبلیغ مهم نیست این مهم است که شما با قرار دادن تصاویر جذاب در تبلیغات. و این تصاویر باید جلب و نباید دلسرد Facebook کاربران است.

• چیز خوب در مورد این سایت این است که این می تواند به شما اجازه می دهد برای فیلتر کردن کاربران است. با این نوع از توانایی شما ممکن است بخواهید برای یادگیری بسیاری از راه های در مورد چگونه به هدف بعدی خود را مجموعه ای از اسیر کاربران است. شما می توانید هدف در بسیاری از راه های ممکن است. برای مثال شما می توانید صفحه نمایش کاربران موجب عصر توسط sex.

• توجه داشته باشید همچنین هدف از مبارزات انتخاباتی خود را و در شروع بهتر است برای تعیین بودجه برای Facebook تبلیغات بازاریابی است. خبر خوب این است که Facebook اجازه می دهد تا شما را به کنترل تمام هزینه های مربوط به تبلیغات انتخاباتی است.

همچنین مطمئن شوید که شما به حداکثر رساندن فضا و تعداد متون اختصاص داده شده برای شما در هر صفحه. خود را به منابع محدود خود را برای Facebook, کمپین پس از آن's بهترین است که برنامه ریزی مناسب ساخته شده است به طوری که هیچ منابع هدر رفته است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *