مبتدی's Guide To ابرقهرمان فیلم

[ad_1]

بیش از 5 سال گذشته یا در همین کتاب کمیک بر اساس فیلم منفجر شد و به آگاهی جمعی از تئاتر را برانگیخت در همه جا. از بتمن و سوپرمن به ضد قهرمان قهرمانان مانند Punisher و Deadpool, این فیلم انقلابی در مفهوم شخصیت “هستی” است که در آن تمام فیلم های قهرمانان و خائنانی و تنظیمات را در یک جهان بزرگ. آن می تواند دلهره آور را امتحان کنید و همه چیز کشف شده اما خوشبختانه شما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند از طریق این 3 مفاهیم اساسی است. در اینجا این است که راهنمای مبتدیان به ابرقهرمان فیلم.

  1. شروع با Iron Man

مرد آهن آغاز می شود ایجاد مارول جهان که در آن شما در حال معرفی به تونی استارک نابغه میلیاردر دانشمند است که انقلابی ارتش با ایجاد سلاح های جدید خود را. در این فیلم شما شاهد ظهور صنایع استارک به عنوان به خوبی به عنوان خلقت از مرد آهن. به عنوان طرح تاب و چرخش بین مبارزه با تروریسم در مقیاس جهانی خیانت در خود صفوف و درگیری با دولت و دیگر ابرقهرمان سازمان شما شروع به ساختن جهان و شهرستانها که در آن پیدا کنیم و بسیاری از داستان های کتاب های کمیک.

  1. Captain America: The First Avenger

پس از مرد آهنی 1 و 2 هالک و ثور شما معرفی به مفهوم Avengers با مقدمه ای به کاپیتان آمریکا در فیلم است. استیو راجرز شخصیت اصلی می خواهد به وظیفه خود را انجام دهد و کمک امریکا به مبارزه با جنگ خود را در برابر نازی ها. او را رد کرد و بارها و بارها تا زمانی که او پذیرفته شده است به یک سرباز فوق العاده برنامه که او را تبدیل به کاپیتان امریکا. پیشرو در مبارزه با HYDRA پارسیان, کاپیتان امریکا در بد می شود و اولین آونجر در سری.

  1. Guardians of the Galaxy

در سال 2014 Guardians of the Galaxy را برای تبدیل شدن به یک بمب دارای قدرت تخریبی ضربه. ترکیب بسیاری از شخصیت های جدید از مارول جهان, این فیلم همچنین گسترش بالقوه برای جهان و همچنین دارای یک طعم جدید از طنز و اختصار به آن است. این لینک ها و روابط جهان از ثور به فیلم های دیگر و حفظ بسیاری از داستان ها از فیلم های دیگر. با آن طنز باور نکردنی, سلاح, جوک و شگفت انگیز موسیقی متن فیلم – Guardians of the Galaxy در زمان جهان به تمام جهت های مختلف و عمق.

  1. Daredevil

همه تعجب خطوط داستان آمده در تئاتر فیلم. برخی از بسیار محبوب شد سری' در فیلم اینترنت وب سایت های جریان. کله خر شد یک لحظه برخورد با آن سخت برخورد خطوط طرح پشت داستان و فوق العاده بازیگری است. در نظر گرفتن محل در شهرهای جدید و گسترش قهرمانان' انجمن و تنظیمات مختلف این مجموعه از سری انجام یک کار بزرگ راه اندازی برای بعد ،

  1. مرد عنکبوتی مراجعت به وطن یامحل تحصیل

مرد عنکبوتی بخانه اگر چه نه آخرین فیلم به نظر می رسد اخیر از نظر ساختمان مارول جهان. پیتر پارکر است که تلاش برای استفاده از جدید خود را در بر داشت spidey حواس برای خوب است. اما با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ و پیتر شروع به درک که مرد عنکبوتی است که بیش از فقط با استفاده از قدرت خود را طول می کشد تا به بلوغ خود کنترل نظم و انضباط و تصمیم گیری, مهارت هایی که بدون صرف نوجوان – صرف نظر از قدرت های فوق العاده و قابلیت های خود را – می تواند خود به خود.

اگر شما عاشق کتاب های کمیک بر اساس فیلم استفاده از این راهنما به شما در جهت مناسب برای به حداکثر رساندن درک خود را.

[ad_2]

Source by Christopher Rivera

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.