محبوبیت لینک از طریق دایرکتوری مقاله

[ad_1]

محبوبیت لینک به این معنی که چگونه بسیاری از وب سایت ها و یا صفحات ارائه لینک به شما. محبوبیت لینک است اندازه گیری نگه داشتن هر دو کمیت و کیفیت از سایت های که لینک به سایت شما. شما می توانید به بهبود رتبه وب سایت خود را با افزایش تعداد سایت های با کیفیت بالا لینک دادن به وب سایت خود را. با کیفیت بالا وب سایت های هستند و این سایت که پیج رنک بالاتر از خود سایت.

راهنمای ارسال مقاله یکی از بهترین راه برای دریافت طبیعی و یکی از راه های پیوند به وب سایت شما. در حالی که بهینه سازی وب سایت خود را, شما باید تمرکز بر تولید بیشتر و با کیفیت تر یکی از راه های لینک کلیک کنید. شما هم می توانید با ارسال وب سایت خود را به این دایرکتوری ها در خود و یا در تعامل با برخی از شرکت جستجوگرها برای انجام همان از طرف شما و یا نصب یک راهنمای ارسال مقاله نرم افزار هر چند توصیه می شود توسط بسیاری از کارشناسان جستجوگرها. بسیاری از کارشناسان جستجوگرها وب صاحبان دایرکتوری ها و موتورهای جستجو را نشان می دهد خود را به ارسال لینک به صورت دستی در حالی که شما ممکن است پیدا کردن صدها نفر از هزاران نفر از شرکت های ارائه آسان و ارزان نرم افزار راهنمای ارسال مقاله. ما در مورد یکی یکی مزایا و disadvantes اتوماتیک در مقابل راهنمای ثبت: –

1. ارسال خودکار از طریق نرم افزار – ارسال خودکار سریع و آسان و اقتصادی بیش از حد, اما بسیاری از دایرکتوری ها با استفاده از کد ثبت نام برای هر ارسال برای محافظت از ارسال خودکار. اگر شما استفاده از برخی از نرم افزار برای ارسال خودکار شما ارسال خواهد شکست. شانس زیادی وجود دارد که نادرست انتخاب رده اگر شما را به اشتباه دسته آن ممکن است حذف شده است. مشکل عمده دیگری شما ممکن است که خود را تسلیم ممکن است درمان به عنوان اسپم توسط دایرکتوری صاحبان و رد رای ممکن است بسیار بالا است. همه متنفر هرزه از جمله موتورهای جستجو و وب دایرکتوری ها.

2. مطالب ارسالی کاربر – ثبت دستی کار این است که یک کار فشرده و وقت گیر و پر هزینه راه برای ساخت ورودی یکی از راه های لینک کلیک کنید اما آن را به شما می دهد کنترل بهتر در پروسه. شما ارسال وب سایت خود را به مناسب ترین دسته و زیر دسته. بسیاری از دایرکتوری ها رد ارسالی عمدتا به دلیل اشتباه قرار دادن وب سایت. اکثر دایرکتوری ها در حال حاضر قرار داده شده یک سیستم برای جلوگیری از خودکار ارسالی به منظور تنظیم کیفیت listings و جلوگیری از آشغال ارسالی توسط خودکار نرم افزار. علاوه بر این در حالی که ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری های مختلف, شما باید اطمینان حاصل شود که خود را تسلیم مطابق با دستورالعمل های با کیفیت از هر دایرکتوری که شامل حق عناوین و متن لنگر و غیره.

در حال حاضر مهم ترین سوال – شما می توانید اجرا محبوبیت لینک مبارزات انتخاباتی خود را و یا شما باید استخدام یک شرکت جستجوگرها برای همان.

آن را خودتان انجام دهید – شما می توانید لینک های خود را در خود را به عنوان آن است که مقرون به صرفه و یک فرصت برای یادگیری در مورد تکنیک های seo و علاوه بر این شما حفظ کنترل کامل بر وب سایت خود را و آن محبوبیت لینک مبارزات انتخاباتی. اگر شما به آن شما می توانید آن را در اینجا نیز http://www.softsolutionsindia.net/search_engine_optimization/optimize_website_at_my_own.html

استخدام یک شرکت SEO – اگر شما don't می خواهید به تغییر تمرکز خود را از عملکرد اصلی خود را کسب و کار و سپس شما باید به تکیه بر برخی از جستجوگرها حرفه ای با تعداد زیادی از دانش و تجربه است. شما همچنین ممکن است استخدام تمام وقت فرد برای این کار اما شما مجبور به پرداخت منظم حقوق و دستمزد با مزایای دیگر.

[ad_2]

Source by Sukhdeep Singh

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.