محبوبیت لینک جدید اصول

[ad_1]

پیوند baiting شده است مهم ترین وظیفه همیشه از گوگل تاکید زیادی بر محبوبیت لینک. موتور جستجو بهینه دائما به دنبال راه های جدید و موثر برای ساختن لینک ها هم برای کاربران و موتورهای جستجو. این مقاله مورد بحث برخی از معمول استفاده می شود ساختمان پیوند و استراتژی های مربوطه اثر خود را برجسته.

اکثر وب سایت کارشناسی ارشد ارائه سایت های خود را به تعداد بی شماری از دایرکتوری ها برای بک لینک. این روش ممکن است مفید دیگر به عنوان آن را به ارمغان می آورد کمی و یا بدون ترافیک به سایت. مگر اینکه سایت در حال ارسال به دایرکتوری ها محبوب مانند دایرکتوری یاهو دایرکتوری دیگر به سادگی ارزش تلاش و پول است.

یک جایگزین بهتر برای ارسال مقاله دایرکتوری ارسال مقاله است. نوشتن مقاله تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب در حال حاضر به عنوان این مقاله نیز کمک به آوردن ترافیک هدفمند تر و با کیفیت بک لینک. اگر احتمالا انجام شده, مقالات یک راه بسیار مقرون به صرفه از ابزار بازاریابی به عنوان به خوبی.

برخی از کارشناسان حوزه نیز انتشار سایت خود را در امضا خود را در محبوب مرجع تخصصی مانند DigitalPoint و NamePros. این امضاها نه تنها جذب ترافیک بسیار هدفمند اما آنها نیز طبقه بندی شده به عنوان بک لینک توسط موتورهای جستجو است.

در حال حرکت به محبوبیت لینک جدید عصر موتورهای جستجو به دنبال بیش از خالص فقط بک لینک. پیوند مربوطه بسیار مهم است که این کاربران نهایت بهره مند شوند. بعدی ما نگاهی به کسانی که لینک جدید تکنیک های که ظهور خواهد کرد مفید در آینده نزدیک.

وب سایت های مختلف منتشر شده است به تازگی برای ترویج آگاهی از برخی از سایت های بزرگ. تلو تلو خوردن Digg و دل.icio.ما محبوب ترین آنهایی که تا تاریخ. اگر چه بسیاری از لینک ها از آنها به عنوان بک لینک توسط موتورهای جستجو در حال حاضر آنها را در ترافیک و کمک در بازاریابی ویروسی است. اگر ما می تواند ساخت لینک به طور مستقیم برای جذب مشتریان بالقوه در حالی که عبور از موتورهای جستجو آن را نمی خوب در راه است ؟

یکی از آخرین روند در محبوبیت لینک لینک های سرمایه گذاری. در حال حاضر وجود دارد برخی از کارآفرینان برتر به دنبال به امکان ایجاد یک لینک فرصت های سرمایه گذاری است که سود به سایت هدایت ترافیک به آنها و در همان زمان کسب سود از فروش این لینک های خود را. LinkVestor اولین سایت برای پیاده سازی این مفهوم منحصر به فرد.

[ad_2]

Source by Tan KC

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.