مزایا و معایب اجتماعی فیس بوک

[ad_1]

هر صاحب وب سایت می خواهد یک چیز – ترافیک. با ترافیک می آید پول و ارزش بیشتری برای وب سایت خود را. اجتماعی فیس بوک تبدیل به یک پدیده در دنیای بهینه سازی موتور جستجو. لینک های بیشتر مردم باید برای رفتن به وب سایت خود را بالاتر رتبه بندی آنها را دریافت خواهد کرد با موتور جستجو مانند گوگل و یاهو است. با این در ذهن ضروری است که هر کس می داند که منافع و همچنین مشکلات که ممکن است بوجود می آیند با اجتماعی فیس بوک.

1. دسترسی – بهترین چیزی که در مورد سایت های اجتماعی فیس بوک است که آنها را محدود به یک کامپیوتر شما می توانید دسترسی به آنها را در هر نقطه که در آن شما دسترسی به اینترنت است.

2. تعامل انسان – هر کس که فرو می رود خالص دوست دارد برای پیدا کردن آخرین کلیپ خنده دار, گفته یا شوخی که آنها می توانید بر روی دوستان خود. کاربران می توانند برای به اشتراک گذاری جدیدترین سایت بر آنها خنده دار و هیجان انگیز

3. اعتماد بسیاری از بازاریابان اینترنتی در طول سال ساخته شده است تا شهرت به طوری که آنها توصیه یک سایت از طریق سایت های اجتماعی نشانه تمایل مردم به دنبال آنها. این دارای مزایای شگفت انگیز از نظر ایجاد درآمد به دلیل آن کمک خواهد کرد که ایجاد ترافیک به سایت و افزایش فروش برای مالک. بهترین از همه, شما don't باید به صاحب سایت به پول است که ما را به چهارم بهره مند شوند.

4. فروش وابسته – بسیاری از مردم این روزها که می توانید محصولات و یا صفحات وب را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به وابسته به آنها به سادگی می توانید ترویج یک محصول بدون نگرانی در مورد موجودی تعمیر و نگهداری سایت و یا هزینه های مرتبط است. با ترویج محصول خود را با لینک های وابسته خود را در سایت های اجتماعی نشانه اعضا قادر به کسب کمیسیون در محصولات آنها هرگز.

5. بهینه سازی موتور جستجو – اجتماعی فیس بوک ایجاد قدرتمند بک لینک به وب سایت شما کمک خواهد کرد که آن را در رتبه بندی موتورهای جستجوی عمده. فیس بوک سیستم به وضوح باید یک مزیت برای لینک های خارجی ساختمان به عنوان موتورهای جستجوی بزرگ به نفع سایت با چنین لینک کارگردانی به آنها.

با تمام این مزایا متاسفانه مانند بسیاری از چیزها وجود دارد معایب:

1. برچسب ساختار استاندارد وجود ندارد در سراسر این رسانه است که در آن برای تنظیم چگونه سایت های اجتماعی فیس بوک تگ لینک کلیک کنید. مثالها عبارتند از: – مردم باید تنها با استفاده از سرمایه در شروع یک جمله و یا برای هر کلمه کلیدی اصلی?

2. تبانی – مانند بسیاری از چیزهایی که در جهان امروز یک کلاهبردار می توانید آمد تا با یک راه به سعی کنید به rort سیستم. اگر مردم به پیوستن به گروه های بزرگ و ارائه بوک مارک ها و کنترل آرای آنها آسیب رساندن به دیگر کاربران هستند که با تکیه بر عموم مردم به رای دادن در ارسال کنند.

3. بهینه سازی موتور جستجو – به دلیل مزایای در کمک به رتبه بندی خود را, بسیاری از مردم استفاده از این برای ایجاد لینک بازگشت به سایت خود را بدون در واقع ایجاد محتوای منحصر به فرد غنی ارسالی. به جای آنها به سادگی ایجاد آشغال و اضافه کردن لینک خود را و امیدوارم که این کمک می کند تا خود را رتبه بندی.

با این همه در ذهن اجتماعی فیس بوک به درستی انجام شده است که بسیار مفید برای هر دو فرد و جامعه اینترنت به عنوان یک کل.

[ad_2]

Source by Joshua Donchi

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.