مسدود کردن تبلیغات اجازه در درآمد

[ad_1]

موفق تبلیغات حستبلیغ است که واقعا همه چیز در مورد کنترل. آن را در مورد کنترل نگاه و محل تبلیغات خود را و آنها را به عنوان جذاب که ممکن است برای کاربران خود است. آن را نیز در مورد کنترل تبلیغات نشان داده شده بر روی صفحات خود را به طوری که شما ممکن است بالاترین درآمد هنگامی که کاربران کلیک کنید.

که اولین عنصر بسیار آسان تر برای کنترل از دوم.

گوگل به تبلیغ بسیار کمی کنترل بر تبلیغات است که در حال خدمت در سایت های خود را. در حالی که ما می توانید انتخاب کنید فونت و رنگ پس زمینه برای آگهی های ما واحد از یک پالت که ساخته میکل آنژ سرخ وقتی که می آید به تبلیغات خودشان ما را مجبور به قبول آنچه که به ما داده می شود و سپاسگزار.

مطمئن شوید که ما می توانید در سراسر بازی با کلمات کلیدی و موضوعات سایت را امتحان کنید برای به دست آوردن آن بالا پرداخت تبلیغات اما این در مورد که در آن ما شاهد به پایان می رسد. هر آنچه که اتفاق می افتد خارج وجود دارد در جهان از تبلیغات و مناقصه ربطی به ما… تا زمانی که به نظر می رسد تبلیغات در صفحات ما.

یکی از کنترل ما است هر چند برای جلوگیری از تبلیغات ما نمی خواهیم. اما با محدود تنها 25 آدرس ها به بلوک که واقعا نمی شد بسیاری از پاداش. آن را بسیار پایین آمد به حفظ کردن سایت های که خوانندگان ممکن است پیدا کرده اند که توهین آمیز و یا ترویج این نوع از چیزی که ورود به وبلاگ خود را فقط در حال انفجار شده است. خوانندگان از جناح راست وبلاگ که تا به حال شده است در انتقاد از رفتار یک سیاستمدار دموکرات به عنوان مثال بعید است که به کلیک بر روی یک تبلیغ برای حزب دموکرات وب سایت!

اما در حال حاضر گوگل افزایش یافته است و محدود به 500 تبلیغات! که یک افزایش بزرگ است که شما فراتر از حفظ کردن سایت های نامطلوب.

این اجازه می دهد تا به شما در حفظ کردن کم-پرداخت سایت های بیش از حد. و همچنین سایت هایی که راه اندازی شده اند به طور خاص برای حستبلیغ و یا که شامل تبلیغات بیشتر از محتوا و یا تقریبا هر چیز دیگری که شما نمی خواهید.

این به این معنی است که شما در واقع می خواهید به بررسی تبلیغات که در سایت خود (و بدون گرفتن ممنوع برای کلیک کردن بر روی آگهی های خود را) و سپس جلوگیری از تمام آنهایی که شما فکر می کنید کاربران خود را نمی خواهم.

این همچنین به معنای نگه داشتن چشم و نزدیک در آمار خود را به طوری که شما لازم نیست به طور تصادفی جلوگیری از هر گونه بالا-تبلیغات پرداخت.

اما نتیجه باید بیشتر بالا پرداخت تبلیغات در سایت خود و همچنین تبلیغات بیشتر است که شما می دانید شما کاربران خواهد بود و اعتماد است. این نوع از کنترل من می خواهم!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *