معروف شعارهای تبلیغاتی – موفق ترین شعارهای تبلیغاتی در تمام دوران!

[ad_1]

آنچه در آن است در مورد برخی از شعارهای تبلیغاتی است که آنها را تا موفق ؟ شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد. برخی وجود دارد که شما شنیده ام سال پیش و هرگز فراموش مانند نایک “فقط انجام آن!” و پس از آن دیگران است که شما تعجب آنچه که آنها حتی فکر کردن. بنابراین آنچه در آن است در مورد برخی از شعارهایی که باعث می شود آنها را در ذهن خود مرور کنید و به یاد داشته باشید علامت های تجاری برای سال ؟ خوب در زیر لیستی از برخی از محبوب ترین شعارهای تبلیغاتی و همچنین دلایل آنچه باعث می شود آنها را خیلی به یاد ماندنی.

10 از معروف ترین و موفق ترین شعارهای تبلیغاتی تمام وقت:

1 – AT&T: “رسیدن و لمس کسی”

2 – Nike: “فقط آن را انجام دهید”

3 – AllState: “شما را در دست خوب”

4 – Geico: “پانزده دقیقه می تواند به شما صرفه جویی 15% یا بیشتر است.”

5 – بادام شادی/تپه: “گاهی اوقات شما احساس می کنید مانند یک مهره گاهی اوقات شما نمی کنند.”

6 – Maxwell House: “خوب تا آخرین قطره”

7 – Wheaties: “صبحانه قهرمانان”

8 – سوپ کمپبل: “م هستم! M هستم! خوب!”

9 – کلاگ برنج تبدیل به یک موفقیت: “ضربه محکم و ناگهانی! صدای ترق و تروق! پاپ!”

10-و آخرین اما نه کم, کوتاه اما شیرین “شیر کردم؟” توسط شیر, مبارزات انتخاباتی آغاز شده و در سال 1993.

3 صفات مشترک معروف شعارهای تبلیغاتی:

1 – آنها جاذب و قابل تشخیص: گاهی اوقات این می تواند آزار دهنده, اما بیایید آن روبرو هستند. موفقیت یک شعار تبلیغاتی است که همیشه به یاد ماندنی و همیشه به نظر می رسد که یک راه چسبیده در سر خود را. این باید هدف خود را به عنوان به خوبی. بنابراین در اینجا برخی از رایج ترین و موثر ترین راه برای انجام آن:

-تجانس: این تکرار برای اولین بار همخوان صدا در دو یا چند واژه در یک جمله یا عبارت است. مثلا “شما هرگز بهتر کمی از کره را با چاقو.” این یک شعار تبلیغاتی از کشور زندگی کره است.

-ساخته شده از کلمات: یکی دیگر از روش شما می توانید سعی کنید به را تشکیل می دهند یک کلمه جدید به صورت هوشمندانه و چوب را در ذهن مخاطبان خود را مانند Louis Vuitton “Epileather” یا گوردون و تونیک را “Innervigoration.”

-جناس ها: یک جناس است یک بازی با کلمات است که می تواند خنده دار و منحصر به فرد و یکی دیگر از راه های بزرگ برای ایستادگی کردن در میان جمعیت و یاد می شود. یک مثال عالی از این خواهد بود ماس امنیت شعار “نگران? شما باید باشد.”

2 – Brandname به یاد بیاورید: این مهم دیگری است با کیفیت موثر شعار تبلیغاتی. بسیار مهم است که شعار شما کمک می کند تا مخاطبان خود را به یاد داشته باشید خود را brandname و که شما هستند و یا آنچه شما برای ایستادن. بنابراین سعی کنید به چیزی می گویند که می تواند ترکیب نام شرکت خود را مانند Kay Jewelers’, “هر بوسه آغاز می شود و با کی.” یا Charmin است “لطفا همین حالا فشار Charmin.”

3 – تمرکز بر مزایای بیش از ویژگی های: یکی دیگر از چیزهایی که به سنگ تیز کردن در در هنگام کار بر روی نسخه خود را برای یک شعار تبلیغاتی است که شامل مزایای اصلی محصولات یا خدمات خود را. برای مثال شعار نوشته شده توسط مرسدس بنز شرکت “مهندسی شبیه هیچ دیگر در جهان” باعث می شود یک بیانیه روشن به مشتری است که یک مرسدس بنز ساخته خواهد شد بهتر از هر ماشین دیگر خارج وجود دارد!

با هر کمپین تبلیغاتی که شما را به انجام آن مهم است که همیشه تمرکز بر مزایای بیش از ویژگی های. به عنوان آنها می گویند “فروش صدای هیس کردن نیست استیک!” اتصال به احساسات نیست جزئیات و ویژگی های به اطمینان حاصل شود که شما ایجاد یک معروف شعار تبلیغاتی است که خواهد شد به یاد ماندنی و موفق برای سال!

بنابراین اگر از آن است که جاه طلبی خود را برای ایجاد یک نام تجاری برنده با جذاب و به یاد ماندنی شعار تبلیغاتی می باشد که آن را منحصر به فرد و متصل به خود را از مزایای کلیدی و نام شرکت و شما مطمئن شوید که به یک پیروزی در خانه نگه گرفتن عبارت است که هر کس می داند و به خاطر 10 یا حتی 20 سال از امروز!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *