مقاله و تصویری بازاریابی بیشتر برای گوگل حستبلیغ کمیسیون

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از دلایل بسیاری از مردم حاضر تمایل به ترک و رها کردن با حستبلیغ گوگل. بسیاری از زمان آن's به دلیل عدم طرح بازاریابی است که آنها می توانید استفاده کنید برای به دست آوردن آنها سود است که آنها به دنبال. اما شما باید بدانید که شما باید't دهد تا به راحتی اگر شما می خواهید برای ایجاد یک تأثیر عمده ای آنلاین.

گاهی اوقات همه چیز را آهسته به خصوص اگر شما're برخورد با برخی از استراتژی های بازاریابی هستند که برای رشد بلند مدت. اما ترافیک فوری روشها مانند تبلیغات پرداخت می شود کار می کنند به نفع خود – به خصوص اگر شما're تست طرح در یک سایت است که شما به دنبال پول در اوردن.

گاهی اوقات که ترافیک فوری می تواند یک چیز خوب به دلیل آن اجازه می دهد تا شما می دانید چه کار می کند و چه نمی کند. اگر شما چندین صفحه سبک است که شما می خواهم را امتحان کنید و ببینید که کدام یک بهترین – قبل از رفتن زندگی می کنند خود را با همه رایگان کمپین بازاریابی … سپس با استفاده از تبلیغات پرداخت می شود منبع مانند پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید. عمدتا گوگل AdWords است.

بنابراین شما می دانید که چگونه برای دریافت ترافیک به سایت خود را به پول با حستبلیغ? اگر نه, پس از آن من می خواهم به طور خلاصه به شما اجازه می دانم که برخی از تکنیک ها و استراتژی برای آوردن مقدار زیادی از چشم انداز به سایت شما. اینها همه روش رایگان بنابراین شما برنده't مجبور به صرف هر گونه پول. در اینجا's اولین راه برای رانندگی ترافیک به وب گوگل حستبلیغ سایت به راحتی:

1) مقاله بازاریابی

حتی اگر مقاله بازاریابی است't به عنوان محبوب آن را به عنوان استفاده می شود به چند سال پیش آن را's هنوز یک استراتژی موثر. چیزی که در مورد آن فکر این است که اگر شما می خواهید برای ایجاد یک تأثیر عمده ای در کسب و کار آنلاین شما با استفاده از بازاریابی رایگان, شما باید به نوشت: بسیاری از مقالات است. I'm صحبت از 2000 به 4000 مقالات – حداقل. پس از شما've نوشته شده همه آنها را ارسال به دایرکتوری ها مقاله بالا آنلاین و شروع به دریافت ترافیک.

من این کار را هر روز it's یکی از سرگرمی های مورد علاقه و I don't حوصله با آن است. و هنگامی که شما به فروش و سود در آمده از بازاریابی مقاله شما برنده't حوصله با آن است یا نه. بازاریابی مقاله است که هنوز هم موثر و من هنوز هم از آن استفاده کنید تا این روز مانند یک قهرمان. در اینجا's استراتژی دیگر برای رانندگی ترافیک به وب حستبلیغ سایت متمرکز:

2) بازاریابی ویدئو

حتی اگر یوتیوب “پادشاه” از کلیپ های بازاریابی وجود دارد هنوز هم خوب دیگر سایت های خارج وجود دارد وجود دارد. وجود دارد's, Metacafe Viddler و خیلی بیشتر از دیگران است. اما یوتیوب طول می کشد کیک. آن's سومین رتبه بندی وب سایت در اینترنت از نظر ترافیک وب سایت و شما می توانید تا حد زیادی از آن.

در هر یک از فیلم های خود را, مطمئن شوید که شما یک URL به وب سایت خود را در پایین تصویری. و ترجیحا مطمئن شوید که شما آنها را به صفحه فشار به طوری که شما می توانید ضبط سرب و پیگیری آنها و هدایت آنها به سایت یا وبلاگ شما هر چند بار در هفته.

بیشتر تکرار ترافیک شما مثل این بیشتر تکرار کلیک شما're رفتن به دریافت خود را از تبلیغات حستبلیغ. این واقعی است و آن's چیزی است که شما باید پیاده سازی امروز است.

این 2 نکات و استفاده از آنها را به ترویج وب سایت خود را امروز.

موفق باشید با بدست آوردن پول با حستبلیغ گوگل.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *