منو رستوران های سنتی

رستوران ساز از ابتدای شکل‌گیری ایده برای سرمایه‌گذاری و راه اندازی رستوران تا زمان به ثمر نشتن پروژه، در کنار شما می‌ماند.

منبع :

http://restoransaz.com/run-a-traditional-restaurant/#

منو رستوران

شمار زیادی از سرمایه گذارها و رستوران داران که غذاهای خوب ایرانی فقط شامل غذاهایی مانند کباب ها و تعداد غذای خاص دیگر است و کل توان شان روی این بخش های می گذارند و به همین دلیل منوی خیلی از این رستوران ها شبیه هم می باشد و مردم از رستوران هایی استقبال می کنند که دارای تنوع غذایی بیشتری هستند. به طور کلی، منوی یک رستوران خوب باید تنوع خوبی داشته باشد و قیمت های آن مناسب باشد تا بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد و این مر باعث می شود که سودآوری رستوران بالا برود.

اغلب غذایی که در این رستوران ها سرو می گردد غذای سنتی می باشد. در این گونه از رستوران ها نوشیدنی ها هم رنگ و بوی محلی دارند و در واقع مهمان ها در یک محیط گرم فرهنگی اجتماعی غذای خود را سرو می نمایند. در این رستوران ها کارمندان آموزش های مختلفی را میبینند و عمدتا افرادی ک در این گونه رستوران ها کار می کنند لباس محلی می پوشند و محیط با صفا و گرمی را به وجود می آورند. این گونه رستوران ها اغلب فضای بیرونی دارند و در بیشتر این رستوران ها مهمان ها بر روی فرش، تخت و یا روی زمین می نشینند و سر سفره غذا می خورند. در این رستوران ها به همراه غذاهای سنتی چای و گاهی اوقات قهوه و برخی از نوشیدنی هی فصلی به مهمان ها داده می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *