می دانم همه چیز در مورد آن بخش از بنگلور نام دره سیلیکون هند

[ad_1]

پس از آن شناخته شده سرسبز مزارع بنگلور تبدیل به پناهگاه به آن غول های که در حال استفاده حرفه ای از هر گوشه & گوشه ای از جهان. آن انقلاب صورت گرفت که در سال 1970 دولت دخالت بخش عمده ای از زمین در خارج از شهر به راه اندازی الکترونیک شهر است. اما کسانی بودند preliberalization روز و مالیات نیز بالا بود. این بخش رو تقویت وقتی یک هندی, شرکت Infosys راه اندازی شد و در سال 1981 و در همان زمان IBM نیز پرده برداری از رایانه های شخصی خود. اما سناریوی کامل از این سناریو رو تغییر زمانی که Texas Instruments افتتاح مرکز آن در شهرستان ها و نرم افزار بخش صادرات نیز افزایش یافته و چند برابر. طبق این گزارش از بدنه صنعت Assocham های این بخش گزارش شده بود که کمترین آن ایجاد شغل در بنگلور در سال 2013.

الکترونیک شهر

واقع در جنوب حومه بنگلور الکترونیک شهر یک پارک صنعتی است که سامانه در بیش از 330 هکتار است. تاسیس در سال 1978. مختلف وجود دارد برجسته شرکت های که در حال تاسیس در خوشه. 3M هیولت پاکارد و زیمنس عمده مشتریان در این شهرستان است. همچنین Infosys و Wipro مستقر هستند در الکترونیک شهر است.

وهیتفیلد

صفحه اصلی نمایشگاه بین المللی فناوری پارک بنگلور وهیتفیلد خوشه ای بود که در نتیجه این سرمایه گذاری مشترک بین سنگاپور و هند در سال 1994. آن است که یک مرکز بزرگ که در آن 8 ساختمان واقع شده-کاشف, مبتکر, خالق, مکتشف مخترع, هدایتگر و ویجر همراه با ساختمان یک TCS. وهیتفیلد ارائه پردیس امکانات به SAP iGATE جنرال موتورز, جنرال الکتریک, Aviva, پوسته, سمفونی Pip پارسیان و Tangoe. Flowserve های 100% شرکت تابعه از Flowserve پارسیان آن کارخانه و مرکز R&D واقع در منطقه است. حضور محترم نام در بخش تولید کرده است تعدادی از این مشاغل در بنگلور.

این Bellandur – Marathahalli – جاده حلقه بیرونی خوشه دارای شرکت های زیر را که در آن هیچ کمبود وجود دارد خوب این شغل در بنگلور :

 1. Deloitte
 2. Accenture
 3. اینتل
 4. Aricent
 5. نماد
 6. آهنگ
 7. سیسکو
 8. EMC Corporation
 9. نوکیا
 10. اسناد ملی
 11. Honeywell
 12. بازوی کامینز
 13. JP MorganChase
 14. اوراکل
 15. Logica CMG
 16. اشیاء کسب و کار
 17. Freescale نیمه هادی ها
 18. Capgemini
 19. سونی
 20. i2 فن آوری.

حلقه درونی جاده خوشه خانه شرکت های زیر:

 1. دل
 2. مایکروسافت
 3. آی بی ام
 4. یاهو
 5. NetApp
 6. McAfee
 7. نقطه تحمل
 8. Fidelity
 9. ANZ
 10. LG
 11. CSC
 12. همکاری
 13. PSI داده
 14. هدف
 15. Misys
 16. سنگ درخت وار
 17. Sasken
 18. BPL سانیو
 19. OpenSilicon
 20. Xora
 21. خیر
 22. Apostek

واقع در CV رامان نگر این Bagmane پارک فن آوری خانه های زیر شرکت:

 1. شرکت اوراکل
 2. موتورولا
 3. Texas Instruments
 4. سامسونگ
 5. ناول
 6. دل
 7. شرکت SanDisk
 8. آگاه
 9. ولوو

Manyata پارک فناوری است منطقه ویژه اقتصادی که در آن بسیاری از شرکت های چند ملیتی از افتتاح دفاتر خود را. این شامل شرکت هایی مانند Cognizant Technology, نوکیا زیمنس, IBM, فیلیپس و سامسونگ.

به این توسعه کمک بخش عمده ای در اقتصاد این شهرستان و آن را به یک مقصد ایده آل برای سرمایه گذاری است. نسل تعدادی از این مشاغل در بنگلور است که با توجه به این واقعیت است که شرکت ها در اینجا لذت بردن از یک مزیت هزینه-زبان جمعیت و بسیار تحصیل کرده و نیروی کار است که در دسترس است در قیمت بسیار ارزان تر نسبت به کشورهای توسعه یافته است. بخش عمده ای استخدام تبدیل به یک روند مشترک و شرکت ها استخدام میلیون ها نفر از کارگران است. این بخش در حال حاضر به تولید حدود 2 لاخ آن شغل در بنگلور ارائه اشتغال به بیش از 10 میلیون نفر است. با بیش از 500 شرکت در حال ارائه به دفتر و برون سپاری خدمات این بخش در اینجا این است که تولید بیش از $ 17 میلیارد دلار درآمد در یک سال. با توجه به آخرین رتبه بندی سالانه توسط شرکت مشاوره Tholons بنگلور است که جذاب ترین آن / موار برون سپاری مقصد در جهان است.

پاداش

با کار کردن در این بخش شما می توانید کسب درآمد حقوق خوب بسته همراه با قدرت پردازش اضافی. به عنوان بسیاری از داخلی و بین المللی شرکت های واقع در شهرستان ها برای جلب, بی عیب و نقص استعداد آنها در حال ارائه مرفه حقوق و دستمزد بسته همراه با هیجان انگیز قدرت پردازش. برای به دست آوردن یک ایده روشن ما را به حساب مشترک آن کار پروفیل های موجود در بنگلور. به عنوان ارشد مهندس نرم افزار شما می توانید کسب درآمد Rs 713,236 در سال, در حالی که به عنوان توسعه دهنده نرم افزار را بسته بندی می تواند Rs 392,270 در سال. موقعیت ارشد مشاور فنی کمک خواهد کرد که شما را در جذاب Rs 1,025,889 در سال. موقعیت یک مشاور SAP را کسب تومان 605,217 در سال.

[ad_2]

Source by Ritu Sharma L

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.