ناتوانی در ورود به مطالعه: توسط هیئت مدیره خود را در هیئت مدیره ؟

[ad_1]

این نیروی دفاع اسرائیل (IDF) ویژه واحد اطلاعات 9900 اختصاص داده شده به همه چیز مربوط به جغرافیا از جمله نقشه برداری و تفسیر عکس های هوایی و ماهواره ای و فضای پژوهش است. در این واحد وجود دارد یکی دیگر از واحد های کوچکتر مجرب سربازان است که می تواند تشخیص دهد حتی کوچکترین جزئیات-آنهایی که معمولا غیر قابل کشف برای اکثر مردم است.

این سربازان همه یک چیز مشترک اند; آنها در طیف اوتیسم. کار آنها این است که به ویژوال مواد از تصاویر ماهواره ای و سنسور در هوا. با کمک افسران و رمز گشایی ابزار آنها تجزیه و تحلیل تصاویر و پیدا کردن اشیاء خاص در تصاویر است که لازم است به ارائه بهترین اطلاعات برای کسانی که برنامه ریزی ماموریت. ارتش اسرائیل نیز در بر داشت که سربازان مبتلا به اوتیسم می تواند تمرکز برای مدت زمان طولانی تر از خود neurotypical همتایان.

این داستان به من صحبت می کند شخصا. پسر من ترور شد مبتلا به اوتیسم در سن پنج سالگی. تنها چیزی که من می دانستم که در مورد اوتیسم در آن زمان بود داستین هافمن Rainman شخصیت. بالا بردن پسر در طیف به شدت تغییر نقطه نظر من در ورود ناتوانی از دیدن نقاط قوت را از طریق چالش ها و کشت آن نقاط قوت در حالی که انطباق چالش است. او یک مرد رشد کرده است امروز, زندگی, خود, کار, پرداخت صورتحساب خود را صرفه جویی در پول و ایجاد روابط. نقاط قوت خود را بیشتر چالش های خود را.

همان حساب خود را با نقاط قوت و چالش ها می تواند منجر به موفقیت با نظارت چگونه یک سازمان رشد, اما چگونه شما آغاز خواهد شد برای اطمینان از ورود افراد معلول قدرت در محل کار در مقیاس با در یک سازمان ، آن را به شروع در هیئت مدیره و C-suite سطح.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تعریف معلولیت به عنوان “هر گونه بیماری از بدن یا ذهن (اختلال) است که باعث می شود آن را مشکل تر برای فرد مبتلا به این بیماری به انجام فعالیت های خاص (محدوديت فعاليت) و تعامل با جهان اطراف آنها (مشارکت محدودیت).” معلولیت می تواند:

 • بود در حال حاضر در بدو تولد (به عنوان مثال سندرم داون)

 • آشکار در دوران کودکی (یعنی اوتیسم)

 • مربوط به یک آسیب (یعنی آسیب نخاعی)

 • همراه با یک دیرینه بیماری (به عنوان مثال دیابت) که می تواند باعث از کار افتادگی (یعنی از دست دادن بینایی).

در سال 2018 Accenture منتشر برجسته گزارش پژوهش تحت عنوان به مساوی: ناتوانی شمول استفاده. برخی از آمار در گزارش چشم باز:

 • 29 درصد در سن کار آمریکایی ها با معلول شرکت در نیروی کار در مقایسه با 75 درصد از آمریکایی ها بدون از کار افتادگی

 • وجود دارد 15.1 میلیون آمریکایی در سن کار زندگی با معلولیت

 • اگر شرکت در آغوش ورود ناتوانی آنها را به دست آوردن دسترسی به یک استعداد های جدید استخر از 10.7 میلیون نفر است.

ناتوانی برابری شاخص (DEI) یک پروژه مشترک بین آمریکا و از افراد معلول و از کار افتادگی:در (که قبلا به عنوان شناخته شده ما رهبری کسب و کار شبکه). DEI را هدف اصلی این است که به ارائه یک ابزار تعیین معیار برای کمک به شرکت های ارزیابی ورود ناتوانی سیاست ها و شیوه ها در شش حوزه کلیدی:

 1. فرهنگ و رهبری

 2. سرمایه گذاری گسترده ای دسترسی

 3. شیوه های اشتغال

 4. تعامل جامعه

 5. تامین کننده تنوع

 6. غیر-US عملیات

سازمان تکمیل یک بررسی (DEI تخمین می زند بین 30-40 ساعت برای تکمیل و ارسال آن به DEI و دریافت یک هدف نمره خود را در ورود ناتوانی شیوه ها و فرصت های بهبود. DEI قرار می دهد پاسخ دهندگان دستیابی به 80 درصد و یا بهتر است در وب سایت خود را با شرکت Accenture, Microsoft Corp., AT&T, والت دیزنی شرکت ، یکی از سرمایه های مالی شرکت و بوئینگ شرکت. دستیابی به یک نمره از 100 درصد است. دی دارای یک کمیته مشورتی متشکل از شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی مدیران و طرفداران که توصیه معیار موضوعات و سوالات.

در حالی که این یک تعهد برای بررسی کامل آن را می دهد یک سازمان صادقانه و درون لنز به خود فرهنگ, سیاست و شیوه ناتوانی در ورود و ارزشمند است برای کمک به شناسایی مناطق که در آن یک سازمان نیاز به بهبود.

این کرک مسائل است. شرکت Accenture, گزارش, یادداشت های چندین نتایج ملموس از این سازمان ها که در آغوش ناتوانی گنجاندن فرهنگ است.

 • شرکت های که DEI ناتوانی قهرمانان (نمره از 80 درصد و یا بهتر) شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بالاتر مجموع بازده سهامداران از شرکت های همکار.

 • شرکت هایی که نبودند ناتوانی قهرمانان بود اما خود را بهبود DEI نمرات در طول زمان چهار برابر بیشتر احتمال دارد که بالاتر مجموع بازده سهامداران از شرکت های همکار.

 • گردش کارکنان است تا 30 درصد پایین تر هنگامی که به خوبی اجرا ناتوانی برنامه توسعه جامعه است در محل.

به عنوان یک هیئت مدیره آن را یک اولویت برای کار با تیم رهبری ارشد به درک شرکت شما ورود ناتوانی موقعیت و اطمینان از ورود ناتوانی پخته است به فرهنگ نه فقط یک add-on پروژه. در اینجا سه چیز شما می توانید انجام دهید برای شروع:

 • استفاده از DEI معیار سنجی برای ارزیابی فرهنگ خود را به عنوان-است. اینکه آیا یا نه شما ارسال پاسخ های خود به DEI برای نمره حداقل دانلود و تکمیل این بررسی به درک شرکت شما نقاط قوت و ضعف ناتوانی در ورود. شما حداقل یک درک که در آن شرکت شما نیاز به تمرکز بر روی ورود ناتوانی سفر.
 • نام ارشد رهبری ورود ناتوانی قهرمان. شناسایی و توانمند سازی اعضای ارشد خود را, رهبری تیم داخلی و خارجی رو به صدا در ورود ناتوانی برای سازمان شما. اجرایی باید شناخته شده به عنوان یک فرد معلول یا حامی پرشور از افراد معلول. همانطور که با هر گونه ورود رهبر و شور و کلیدی است. آیا فقط به یک exec قهرمان عنوان اگر آنها پرشور در مورد آن.
 • قرار دادن یک ناتوانی گنجاندن مدافع در هیئت مدیره خود را. آیا یک فرد معلول یا حامی پرشور اطمینان هیئت مدیره خود را به کسی که به ارمغان می آورد هر دو نیاز به تخصص موضوع همراه با تمایل به شجاع ورود ناتوانی مدافع در اتاق هیئت مدیره.

ناتوانی شمول است و نه فقط یک مسئولیت اجتماعی buzzword به منظور افزایش شهرت. وجود دارد ملموس ارزش کسب و کار بود. به عنوان یک هیئت مدیره پاسخگویی شما این است برای اطمینان از خود را در سازمان ترویج یک فرهنگ که در آن مزایای کسب و کار را می توان متوجه.

[ad_2]

Source by Lonnie Pacelli

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.