نحوه ساخت لینک

[ad_1]

من شروع کردم دایرکتوری سه ماه پیش. اما سوال اول من این بود که چگونه به بازار سایت برای جذب بازدید کننده به سایت من, که می تواند به نوبه خود به یک خوب احتمالا مشتریان. ابتدا آن را بسیار سخت برای به دست آوردن بازدید کننده هدفمند به وب سایت خود را و سپس به سرمایه گذاری بر روی آنها می تواند دشوار باشد.

چگونه برای شروع

اولین اولویت من این بود که لینک خوب برای سایت من. اما پس از آن من سوال شد که در آن برای دریافت لینک و که بیش از حد هزینه رایگان, چرا من نمی توانم صرف بیش از حد در طرح بازاریابی به تنهایی. من به برخی از پروژه های دیگر نیز می باشد.

اولین گام

ثبت نام در انجمن وب مستر خواهد شد که یک راهنمای خوب در تبدیل شدن به یک وب مستر خوب است. وجود دارد شما خواهد آمد به می دانم سوله بازاریابی اینترنتی و بسیاری از مشکلات نیز حل شود از طریق انجمن. امضا در انجمن ها نقش بسیار مهمی در ایجاد بک لینک برای سایت اما با بررسی قوانین و مقررات فروم چرا که بسیاری از انجمن ها اجازه می دهد تا تنها پس از امضای خاصی ندارد. از پست.

مرحله دوم

دریافت یک لیست از دایرکتوری رایگان که در آن شما می توانید سایت خود را رایگان از هزینه. یکی از این لیست در دسترس است با v7n.com اطلاعات.vilesilencer, digitalpoint و سایت های مختلف دیگر. وجود دارد سایت های دیگر نیز از آن شما می توانید یک لیست از دایرکتوری ها. برای این انجام یک جستجو در گوگل.

مرحله سوم

ارسال سایت شما به حد سایت به عنوان امکان پذیر است. آیا به دنبال کیفیت از سایت, چرا سایت نیز جدید است. استفاده از عنوان گذاری مناسب, کلمات کلیدی و توضیحات برای سایت شما. و انتظار نداریم که یک پررونق ترافیک از دایرکتوری ها به دلیل دایرکتوری ها فقط برای پشت ارتباط, نه برای گرفتن ترافیک هدفمند.

من امیدوارم که این مقاله کمک به شما برای درک اساسی از بازاریابی وب سایت. در مقالات آینده سعی خواهد کرد به توضیح بالا امتیاز در جزئیات. دیدن دوباره شما در اینجا.

[ad_2]

Source by S Shiva Kumar

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.