نصب حستبلیغ در وردپرس

[ad_1]

این مقاله به شما راه رفتن را از طریق یک فرآیند خودکار از نصب کد حستبلیغ گوگل به وردپرس با استفاده از چند تکنیک های مخفی.

مرحله 1 – پیدا کردن خود را حستبلیغ Pub ID

ورود به حساب AdSense شما و شما متوجه خواهد شد که وجود دارد چند بخش مختلف است که شما می توانید حرکت به هنگامی که شما به سیستم وارد نشدهاید. این مقاله را پوشش نمی دهد همه چیز را که شما می توانید در حستبلیغ. اگر شما هر گونه سوال احساس رایگان به فهرست فایل راهنما در گوشه بالا سمت راست از حستبلیغ. ما به سادگی خواهد شد بحث در مورد چگونه به جای اساسی جدید آگهی را در سایت خود. در گوشه بالا سمت راست شما باید ببینید شناسه ناشر: با یک دسته از اعداد را کپی کنید و تمام این اعداد دقیقا به عنوان آنها نشان داده شده است (چشم پوشی از میخانه – یا ca-میخانه قبل از اعداد).

اولین چیزی که من می خواهم به ذکر است که اگر شما مهارت شما می توانید همه نوع از تبلیغات سفارشی از با حستبلیغ با رفتن به حستبلیغ راه اندازی و ایجاد کدها و سپس چسباندن آنها را به مکان های راست سایت خود ، اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار توسط همه به معنی لطفا. با این حال این آموزش بحث خواهد شد بسیار ساده تر از روش. هنگامی که شما کپی شماره های ما انجام می شود با حستبلیغ. شما می توانید ورود به سیستم از حساب کاربری خود شوید.

مرحله 2 – نصب در وردپرس

بازگشت به وبلاگ وردپرس خود را و ورود به WP admin در منطقه است. ما می رویم به استفاده از یک پلاگین است که ما را مدیریت تبلیغات برای ما. برو به پلاگین ها > اضافه کردن جدید از منوی سمت چپ. جستجو برای “حستبلیغ” و در پایین حرکت تا زمانی که شما پیدا کردن یکی به نام “همه در یک حستبلیغ و YPN” کلیک کنید و نصب کنید و سپس دوباره نارنجی نصب را فشار دهید. را انتخاب کنید فعال کردن این افزونه. حالا شما ببینید یک بخش جدید با عنوان “حستبلیغ” در سمت چپ منوی تنظیمات.

با کلیک بر روی این حستبلیغ لینک از منوی سمت چپ.

از اینجا, شما را به بازی در اطراف با تنظیمات خود را, اما من به شما این اطلاعات به طور پیش فرض است که شما نیاز دارید. همه چیز را که من اشاره نمی کند می تواند در سمت چپ خالی است.

حستبلیغ ID: تعداد خود را وارد کنید که ما کپی شده در بالا. آگهی فرمت را نشان می دهد: 300×250. آگهی موقعیت: بالا سمت چپ. تبلیغات به نمایش در هر صفحه: 1 تبلیغات برای نشان دادن هر پست: 1

و سپس کلیک کنید ذخیره و نمایش سایت خود ، باید وجود داشته باشد یک حستبلیغ واحد نمایش به سمت چپ هر صفحه را در سایت خود. این یکی از نخست موقعیت برای تبلیغات حستبلیغ این محل را تشویق می کند بسیاری از کلیک و من پیدا کردم آن را به کار به خوبی در خود سایت.

آنچه که ما را پوشش داده است که میزان AdSense آموزش. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید با حستبلیغ و مکان های دیگر که شما می توانید نصب کد آگهی. اگر سایت خود را به بالا و در حال اجرا هستند و شما به دنبال پیچیده تر نصب setups که ممکن است تولید درآمد بیشتر احساس رایگان برای گوگل ایده های خود را, اما این را باید همه ما نیاز به یک شروع عالی در درآمد حستبلیغ درآمد از وبلاگ وردپرس خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *