نکات بالا برای بدست آوردن پول با حستبلیغ گوگل

[ad_1]

بدست آوردن پول با حستبلیغ گوگل یک معما است که بسیاری از مبتدیان پیدا کردن چالش برانگیز است. آنها را در سایت خود را برای چند ساعت در روز و سپس به بررسی درآمد حستبلیغ خود را روز به روز و تعادل همچنان در “$0.00”. سپس یک روز آنها خود را بررسی کنید حستبلیغ, تعادل, و آن را می گوید “$1.00”.

این باعث می شود تازه فراموش شاد رقص. آنها برای شادی پرش و نمی توانم باور کنم که چشمان خود را. سپس از آنها تمایل بیشتری به انجام بازاریابی به طوری که آنها می توانید دریافت نتایج بیشتر اما مقدار از بازاریابی است که آنها لازم نیست به اندازه کافی به طور چشمگیری بهبود خود را از $1 به $10 در روز است. آنها فکر می کنند که آنها فقط می تواند در انجام یک کمی از بازاریابی رایگان و پس از آن خواهد بود که پایان آن است. متاسفانه این درست نیست.

شما نیاز به انجام بسیاری از کارهای روزمره اگر شما در حال برنامه ریزی در انجام بازاریابی رایگان. آن را باید خط تا در جهت کامل از وظایف روزانه خود را. یکی از این وظایف باید نوشتن روزمره است. نوشتن روزمره به شما محتوای بیشتر کمک خواهد کرد که به شما در موتورهای جستجو و تبلیغات حستبلیغ است که ظاهر می شود را در سایت خود بیشتر مربوط به مخاطبان خود را.

نوشتن روزمره سخت نیست. شروع کند و سپس کار راه خود را. اگر شما می توانید نوشتن 1 مقاله در هر روز است که شروع بسیار خوب. برخی از افراد ارسال 1 مقاله هر 2 هفته و تعجب می کنم که چرا مقاله خود را تلاش های بازاریابی موثر نیست. شما باید به طور مستمر نوشتن روزمره است. این مطالب و محتوا پادشاه است آنلاین.

اگر شما همیشه در حال اجرا از چیزهایی که به نوشتن در مورد و ببینید اگر شما می توانید دست خود را در برخی از مقاله نوشتن قالب. این قالب که به شما کمک کند برای الهام بخشیدن بیشتر مقاله ایده های شما را بدون ایجاد (تقریبا) مطالب تکراری در وب سایت شما.

با راست قالب مقاله شما می توانید به سرعت و به راحتی به آمده تا با یک مقاله خوب و سپس با استفاده از قالب دیگری برای نوشتن یکی دیگر از مقاله خوب. و سپس هنگامی که شما انجام می شود ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله.

این روش می تواند به شما صدها نفر از بازدید کنندگان به وب سایت خود را – اما شما باید برای نوشتن یک مقدار زیادی. من شخصا فکر می کنم که بازاریابی مقاله بهتر است از “بهینه سازی موتور جستجو” به این دلیل که پروتکل ها و قوانین موتورهای جستجو ممکن است تغییر در شما در هر زمان. که بدان معنی است که یک روز شما می تواند در صفحه 1 از عبارت جستجوی خاص. و سپس 4 روز بعد… شما کشف کنند که شما همان رتبه بندی جایگزین شده است و در حال حاضر شما در صفحه 3 از نتایج جستجو. واقعا ناپایدار است.

ساخت پول با حستبلیغ گوگل می تواند ساده, اما تنها اگر شما مایل به قرار دادن در کار است که لازم است آن را موفق. ترافیک یکی از اصلی ترین چیزهایی است که شما باید با تمرکز و پس از آن شما می توانید همه چیز را با وب سایت برای کمک به شما کسب درآمد از آن را حتی بیشتر. حستبلیغ گوگل یک شروع عالی هنگامی که شما ترافیک و این می تواند به شما بی پایان نتایج جستجو برای زمان بسیار طولانی است.

حتما به این نکات و استفاده از آنها در کسب و کار آنلاین امروز است. حستبلیغ است که یک برنامه بزرگ است و اگر شما به دنبال یک راه برای کسب درآمد از سایت خود را بدون ایجاد هر گونه محصولات و یا تجربه هر گونه بازپرداخت سپس آن را در یک مسیر برای رفتن بر روی. سعی کنید آن را و ببینید که چقدر خوب آن را برای شما کار می کند.

موفق باشید با ساخت پول با حستبلیغ گوگل.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.