هدرز EF7 استیل مدل 4-2-1 یک تکه – فروشگاه اینترنتی جیب کالا

پس اط تجهیز به هدرز های کاملا حرفه ای ، کارخانه را ترک می کنند.به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد،به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند.یکی دیگر از مزایایی استفاده از هدرز ،تاثیر ناچیز آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است.به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود. بلندگو درون لوله ای قرار دارد که اطراف لوله اگزوز پیچیده شده است، به صورتی که صدا در مسیری مشابه حرکت و از اگزوز خارج میشود. با این حرف ذکر شده، هدرز کمک به افزایش راندمان موتور به وسیله راحت تخلیه شدن گازهای خروجی می کند.

هدرز یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور می باشد، این محصول یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد و از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد و همچنین به دلیل طراحی بهتر باعث کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور می شود. هدرز (به انگلیسی: headers) قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگزوز خودرو محسوب میشود. فيلتر روغن – فيلتر هوا – ميکروفيلتراطاق – روغن موتور – روغن گيربکس – لنت هاي جلو و عقب – فيش لنت – بلبرينگ چرخ -دسته موتور و ديگر لوازم يدکي انواع بي ام BMW اسـتفاده از روغـن هـا و مـواد مصرفـی بـه غیـر از مـوارد. صدا یک موج فشرده از پالس هایی است که از نوسان فشار هوا ایجاد میشود.

بلامانع است.هدرز های حرفه ای معمولا به صورت آبکاری شده تولید میشوند اما گذر زمان و حرارت پیشرانه معمولا باعث تغییر رنگ هدرز میشود. در قسمت جلو چراغهای بیزنون و لنزی تعبیه شده به همراه سپر عظیم و نوارهای استیل کشیده شده روی جلو پنجره و سپر، اسپرتبودن خودرو را تأیید میکنند، همچنین دو عدد نوار نقرهای کم رنگ که روی کاپوت خودرو کشیده شده است به همراه 6 عدد مهشکن قرار گرفته روی سقف نشانههایی از خاصبودن این سیلورادو هستند. رنگ قرمز این قسمت از نوع مخصوص جهت استفاده روی پلاستیک است که باعث جذابیت هرچه بیشتر خودرو گردیده است. فیلتر-هوا-هیوندای-سوناتا- -yf/خرید فیلتر هوا هیوندای سوناتا – YF ، لیست قیمت فیلتر هوا هیوندای سوناتا – YF ، ارزانترین قیمت فیلتر هواهیوندای سوناتا MOBIS – YF ، تخفیف فیلتر هوا کی اند ان-K&N مخصوص هیوندای سوناتا/سانتافه/توسان-Sonata . در دوره های سرویس و نگهداری خودرو محسوب می گردد ، فیلتر هوای کابین خودرو می باشد.

عملکرد برتر فیلتر روغن های بست فیلتر () خودروی هیوندای شما، موجب کاهش مصرف سوخت می گردد. فیلتر هوا اپتیما و کادنزا 2011 – سوناتا YF اصلی. فیلتر روغن موتور سوناتا 6 سیلندر. فیلتر روغن: اصلی بنز E350. اصلی. ارسال فوری / ضمانت تعویض / قیمت خرید هدرز پراید مناسب. شرکت Kline برای لامبورگینی گالاردو اگزوزی ساخته که 8000 پوند قیمت دارد! مثلاً جنس فلز استفادهشده تأثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی دارد. هدرز ها نسبت به شکل، طراحی، و جنس هاي آن ها باعث افزایش قدرت از ۵٪ الی ۱۵٪ در موتور می شود. حال با نصب هدرز موتور M15 تیبا شاهد افزایش عملکرد این پیشرانه خواهیم بود. از سوی دیگر اصطکاک کمتر و افزایش قدرت پیشرانه در دورهای پایین، میتواند در کاهش مصرف سوخت نیز موثر باشد؛ بنابراین هدرز در واقع یک قطعه بازنگری شده است که به جای منیفولدخروجی چدنی خودروها نصب میشود. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز پراید یورو 4 فولادی حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پراید یورو 4 فولادی از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.