هزینه ساخت یک خانه در قبرس

[ad_1]

ساختمان یک خانه امروزه تصمیم گیری است که مستلزم هزینه های سنگین و مشکلات مربوط به امور مالی و ساخت و ساز تاخیر در تحویل و کیفیت مشکلات عنوان تاخیر در مجوز ساخت و ساز و غیره. ساخت یک خانه است که تصمیم های سرمایه گذاری است که باید به دقت مورد مطالعه قرار گرفته که اکثر خانواده ها ساخته شده است یک خانه یک بار در طول عمر خود و تصمیم نهایی در بسیاری از موارد می تواند غیر قابل برگشت است. در زیر برخی از دستورالعمل های کلی که می تواند کمک به کاربر به ارزیابی هزینه ساخت یک خانه از آیتم های کوچک است که می تواند ساخت تا هزینه از خانه معمولا نادیده گرفته می شود.

هزینه طرح ساختمان

قبل از شروع ساخت و ساز از خانه خود را حداقل در این طرح باید یا نزدیک پرداخت می شود. این قطعا به شما یک مزیت با تامین مالی هزینه های ساختمان برای خانه, و آن است که یک پیش نیاز برای همه سرمایه داران. برای انتقال مالکیت از طرح دولتی هزینه نقل و انتقال از 7% تا 8% (به طور متوسط) مورد نیاز است در ارزش بازار (و نه لزوما آنچه شما برای پرداخت می شود) از طرح.

هزینه وام مسکن و امور مالی

ثبت نام وام مسکن و هزینه پرداخت خواهد شد به دفتر ثبت حدود 1% در مقدار وام مسکن. به طور معمول وام مسکن مبلغ واقعی وام% 2B 20% در بالا. شما را مجبور به پرداخت مهر و عوارض و سایر هزینه های بانکی که می تواند به شکل یک بار و برای همه بانک شارژ (می گویند به طور متوسط CYP1000). اگر شما قرض گرفتن از یک بانک وجود دارد که هزینه های اضافی از حدود 1.5% -2.0% pa در بالای حقوقی نرخ پایه 4.5%. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از جایگزین طرح های مسکن از جمله بیمه عمر و سرمایه گذاری, تعاونی تامین مالی و غیره که برای گسترش 25-40 سال و سهم خود را در حدود 20% (معمولا از طریق بیمه عمر).

هزینه نقشه های معماری

آن را ضروری است به استفاده از یک واجد شرایط دفتر معماری که باید مسئولیت این کار انجام می شود. شما باید نه سازش بر این از آنجا که معمار است که مهم ترین فرد در تمام مراحل ساخت خانه خود را. بله رفتن به دفاتر مختلف و انجام بحث هزینه سطح و سپس تصمیم خود را, اما همیشه استفاده از یک معمار مجرب. نرخ به طور معمول حدود 5 درصد کل هزینه ساختمان و شامل طراحی و نظارت. برخی از معماران به حدود 6% -8%.

همچنین شما می خواهد نیاز به استخدام یک مهندس عمران به انجام طراحی سازه. این هزینه با نظارت در حدود 1 ٪ در هزینه ساختمان است.

هزینه ساختمان مورد اشاره شامل همه موارد اما نه هزینه پرداخت شده به مقامات و اقلام تزئینی. پس لطفا روشن شدن موضوع با معمار و مهندس و…. چه شده است که کل هزینه ساختمان.

هزینه پروانه ساختمان

شهر و برنامه ریزی وزارت اتهامات عنوان شده برای صدور مجوز را به شما هزینه حدود 300 پوند و برای ساختمان مجوز یک مقدار اضافه شده £ 150 – 200 پوند.

هزینه Quantity Surveyor & M / E مهندس

اگر شما مایل به تعامل با یک نقشه بردار تعداد برای این ساختمان هزینه از 1% از کل هزینه ساختمان مورد نیاز است. هزینه برای یک مهندس مکانیک (برای ساختمان های بزرگ) است که در حدود 3% -5% در هزینه های برق و مکانیک بودجه. اگر چه استفاده از موارد فوق اختیاری است آن است که توصیه می شود برای بزرگ و پیچیده ساختمان.

هزینه ساختمان

در زیر شما پیدا کردن یک راهنمای از هزینه های ساختمان:

کیفیت معمولی خانه

  • CYP500 در هر متر مربع. متر برای منطقه تحت پوشش
  • CYP150 در هر متر مربع. متر برای کشف ایوان
  • CYP250 در هر متر مربع. متر زیرزمین

با کیفیت خوب خانه

  • CYP550-CYP650 در هر متر مربع. متر برای منطقه تحت پوشش (بسته به کیفیت / امکانات)
  • CYP180 در هر متر مربع. متر برای کشف منطقه

به علاوه هزینه یک گاراژ (3000 پوند) و آب چاه (1500 پوند) شمشیربازی و باغ (£ 3500- £ 4500) به صورت عادی توطئه اندازه.

هزینه ها به مقامات دیگر

هزینه های اضافی باید پرداخت برای اتصال به هیئت مدیره آب و برق و تلفن و دفتر اسناد (علامت گذاری موضوع عنوان و غیره) تخمین زده می شود در حدود 1000 پوند در مجموع.

-کل هزینه / sq.m. برای (250 متر مربع.m.) خانه
-خانه 250 متر مربع.m. @ £ 550 / sq.m. £ 138,500
-هزینه ها و مجوز £ 9,000
-بهره وام (می گویند) £ 6,000
-مقامات دیگر £ 1.500
-باغ و غیره. £ 3,000
-متفرقه سایر هزینه £ 4,000
-کل هزینه £ 162.000 یا (£ 745 / sq.m.)
-در بالا اضافه 15% مالیات بر ارزش افزوده

خرید تجهیزات و نصب و راه اندازی هزینه های حرارت مرکزی است و علاوه بر هزینه حدود 20 پوند / فوت مربع.m. و برای تهویه مطبوع, سیستم, مبلغ اضافی از حدود 40 پوند / فوت مربع.m.

تعداد زیادی از مردم به عنوان پیمانکاران خود را برای ساختمان و قرارداد فرعی تمام مشاغل مختلف و لوازم کار. که در آن مالک و قادر است با دانش کافی و زمان برای انجام عرضه و هماهنگی عملکرد می تواند وجود داشته باشد ممکن است صرفه جویی در 8-10 ٪ از کل هزینه. بیشتر, اگر “آخر هفته” مسکن قرار داده است به اثر (به موجب آن تمام خانواده و دوستان خود را به عنوان کارگر ماهر و غیر ماهر) و سپس هزینه را می توان با کاهش 12% تا 15%. بدیهی است که در هر دو مورد وجود دارد این است که قوی خطر که کیفیت رنج می برند و زمان اتمام تمدید شد.

در سال های اخیر با مقدمه ای از مالیات بر ارزش افزوده و افزایش هزینه های نیروی کار ما را تجربه کرده اند افزایش 7-10 ٪ در سال در هزینه ساختمان یک سطح است که بالاتر از تورم است. این ساخته شده است که ساختمان یک خانه که بسیار مشکل تر است. یک خانه می تواند در حدود 18 ماه به پایان خواهد رسید.

آخرین موردی که می تواند هزینه بین 5% تا 8% علاوه بر حق است و پیمانکار برای درخواست افزایش در هزینه های نیروی کار و مواد قیمت در طول دوره ساخت و ساز. بنابراین یک مقدار مشخصی برای هزینه های پیش بینی نشده باید نهایی شامل هزینه.

متاسفانه در قبرس به ما رسیده هر مرحله از پيش به موجب آن بخش از خانه, ویندوز, درب آشپزخانه و…. در حال پیش ساخته به طوری که وجود دارد این است که کاهش در هزینه های. همچنین کمبود نیروی کار ماهر را ایجاد کرده است برخی بی تفاوتی به کیفیت تولید و همیشه باید تماشا.

مشکلات مربوط به ساخت یک خانه و مربوط به تاخیر و باعث شده بازار به طور مستقیم علاقه خود را نسبت به آماده خانه های (شرایطی که وجود نداشت 7-9 سال پیش). ما انتظار داریم این روند را ادامه دهد با اثر مثبت بر ارزش خانه آماده است.

[ad_2]

Source by Antonis Loizou

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *