همه چیز در مورد گوگل Merchent مرکز

[ad_1]

آنچه که گوگل Merchent Center

مرکز تجاری گوگل یک سرویس جدید است که باعث می شود آن را آسان برای آپلود و مدیریت لیست محصول شما می خواهید به نظر می رسد در جستجو در محصولات گوگل AdWords و Google.

قبلا شما ممکن است با استفاده از گوگل پایگاه ها و مدیریت لیست محصول. گوگل پایه است که هنوز هم در دسترس برای انواع دیگر محتوای ساخت یافته اما مرکز تجاری گوگل را فراهم می کند بهتر, بهینه سازی تجربه به طور خاص برای تجار. این مرکز تجاری است که در آن ما همچنان به اضافه کردن ویژگی ها و بهبود ابزار برای آپلود و مدیریت لیست محصول.

آنچه مرکز تجاری گوگل می کند ؟

مرکز تجاری گوگل است برای کسانی که می خواهند به ارائه محصولات و فروش آنها را از طریق گوگل. آن استفاده می شود به نام Google پایه. مرکز تجاری گوگل است که در آن شما ها خوردها مورد بررسی وضعیت و دریافت اطلاعات در مورد چگونه به خوبی لیست خود را انجام می دهند. محصولات خود را آپلود به مرکز تجاری گوگل تغذیه جستجوهای است که افراد دیگر را برای محصولات آنها می خواهند برای خرید. برای مثال فرض کنید کسی می خواهد به خرید برخی از سگ اسباب بازی. شروع در گوگل را به صفحه اصلی و کلیک بر روی “خرید” آنها را ببینید یک صفحه مثل صفحه اول شات. پس از تایپ کردن “سگ اسباب بازی” را در جعبه جستجو و ضربه را وارد کنید و آنها خواهید بود به یک صفحه لیست.

پایه گوگل هنوز هم وجود دارد اما مرکز تجاری گوگل بهینه سازی شده است برای لیست محصول و آن جایی است که گوگل تمرکز بر روی اضافه کردن ویژگی ها و بهبود ابزارهای مورد نیاز برای آپلود لیست محصول و مدیریت آنها. اگر شما در حال حاضر استفاده از گوگل پایگاه برای, لیست, محصولات داده های موجود خود را خوردها FTP تنظیمات و موارد دیگر هنوز هم وجود خواهد داشت. حساب شما خواهد شد در حال حاضر منتقل شده به این مرکز تجاری گوگل و شما خواهد شد ثبت نام در با استفاده از همان حساب کاربری شما استفاده می شود بر پایه گوگل. برای بسیاری از کاربران انتقال شفاف خواهد بود. وجود دارد اما بخش کوچکی از کاربران که آپلود لیست محصول و موارد دیگر بر پایه گوگل. آنها نیاز به ثبت نام در گوگل برای ایجاد پایه های جدید تنظیمات FTP قادر به آپلود غیر محصول فید به گوگل پایه.

مرکز تجاری گوگل دارای یک داشبورد جدید صفحه ای که شامل یک نمای کلی از محصول خود را لیست و فید و نمودار عملکرد آنها را در دسترس تر از قبل. اگر شما به فروش اقلام بیش از مرکز تجاری گوگل Google Checkout امن وب نرم افزار که به شما امکان پردازش سفارشات که شامل وظایف مانند شارژ کارت های اعتباری, تعیین حامل و ردیابی شماره لغو و یا استرداد دستور بررسی پرداخت خلاصه و به روز رسانی گوگل پرداخت کنید.

به پردازش سفارشات در مرکز تجاری گوگل شما ثبت نام در, نقد و بررسی سفارش و هزینه خریدار کارت اعتباری. گوگل خواهد شد و سپس اجازه 100% از مبلغ سفارش. شما نیاز به شارژ سفارش ظرف هفت روز به تضمین بودجه. پس از سفارش شارژ شما به طور خودکار آغاز پرداخت روند. شما باید به منظور کشتی در یک چهارچوب زمانی مشخص است که شما به توافق هنگامی که شما تایید سفارش به طوری که شما خواهد بود واجد شرایط برای گوگل, پرداخت, پرداخت تضمین کند. شما اطلاع خریدار که سفارش خود را حمل کرده است. وجود دارد راه های خودکار پردازش سفارش با استفاده از پرداخت گوگل API.

اگر شما فروش خدمات و یا محصولات است که نمی باید از لحاظ جسمی و حمل شما را به علامت منظور “حمل” به منظور ارسال خریدار یک ایمیل تایید. برخی از معاملات مربوط به کالاهای دیجیتال ممکن است تحت پوشش گوگل, پرداخت, پرداخت تضمین سیاست.

در پردازش سفارشات گوگل با استفاده از خودکار تقلب مدل سازی خطر به آنها هشدار به امکان انجام معاملات جعلی. اگر یک معامله جعلی تشخیص داده شده است, آن است که بلافاصله لغو شود. به منظور محافظت از شما و دیگر گوگل تجار فعال سفارشات از همان جعلی کارت اعتباری لغو خواهد شد. تجاری گوگل نیز با استفاده از منابع صنعت در سراسر جهان مانند تقلب در لیستهای سیاه برای جلوگیری از تقلب خریداران با استفاده از Google Checkout در وهله اول. برای مثال اگر گوگل تشخیص فعالیت های مشکوک مربوط به یکی از سفارشات خود را پرچم منظور با “بررسی مشتری در حال پیشرفت” وضعیت و انجام آزمون های تشخیص تقلب در سفارش به نگه داشتن خود را در معرض خطر به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. گوگل معمولا از اتمام بررسی های خود را در چهار تا شش ساعت.

شما به عنوان یک تاجر Google قادر به بررسی و تأیید اعتبار اطلاعات در هر سفارش شما دریافت خواهید کرد. شما فقط ورود به گوگل پرداخت کلیک کنید جهت است که در آن شما علاقه مند خود را در “سفارشات” جعبه. در آن زمان خریدار تایید اعتبار اطلاعات به نظر می رسد زیر خریدار اطلاعات حمل و نقل از جمله این که آیا معامله تحت پوشش پرداخت تضمین آدرس سیستم تایید بررسی کارت تأیید ارزش یا CVV و حساب سن را نشان می دهد چه مدت خریدار شده است واجد شرایط برای خرید از طریق Google Checkout. اگر شما نگران در مورد سفارش شما باید گزینه ای را برای لغو آن برای جلوگیری از خطر معامله جعلی.

هزینه برای گوگل تجار متفاوت با دلار میزان فروش ماهانه و تنظیم مجدد هر ماه 5. برای فروش ماهانه کمتر از $3,000 هزینه است 2.9% + 30 سنت معامله. برای فروش بین 3000 $و $9,999.99 هزینه است 2.5% + 30 سنت معامله. برای $10,000 $99,999.99 در هر ماه هزینه است 2.2% + 30 سنت معامله و خرید و فروش بیش از 100.000 دلار در هر ماه هزینه دارد 1.9% + 30 سنت معامله. سفارشات که کشتی به خریداران در یک کشور متفاوت از های تجاری کشور نیز اضافی 1% هزینه پردازش.

اگر شما برنامه ای برای فروش برنامه در گوشی اندروید بازار معامله خود را هزینه 30% از نرم افزار قیمت. به عبارت دیگر اگر شما فروش خود را در برنامه برای $10.00, معامله خود را هزینه $3.00 و شما پرداخت خواهد شد $7.00.

مرکز تجاری گوگل است پاسخ به کسانی که می خواهند به فروش محصولات از طریق محصولات Google جستجو. این می تواند یک فروش تقویت کننده برای کسانی که فروشگاه آنلاین در مکان هایی مانند Etsy. مرکز تجاری گوگل در حال حاضر از هم جدا تقسیم از گوگل پایه با هدف ساخت محصول آنلاین جستجوهای بیشتر پربار و فروش آنلاین آسان تر برای تجار و خریداران.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *